1301 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Hecht Agregat 2.2 kW

Se prodava Hecht benzinski generator na struja, 4-takten, kupen pred ...


По Договор
или предлог цена
Денес 14:22Машина за перење алишта

Се продава машина за перење алишта, Самсунг бела боја 8 кг. Машината ...


13.500 МКД
или предлог цена
- 4 % Попуст
14.000 МКД
Денес 13:52Sime Solida 34kw kotel na drva za parno

Sime Solida 34kw kotel na drva za parno Broj na rebra 4, od ponovi...


45.000 МКД
или предлог цена
Денес 11:43Половен паркет

Се продава половен паркет, кувана бука, со димензии: - Должина 35 см...


4.300 МКД
или предлог цена
- 4 % Попуст
4.500 МКД
Денес 11:30MAX MM 720 CTB микробранова

Капацитет 20 литри Моќност 700w 5 нивоа на моќност Опција за одмр...


3.400 МКД
или предлог цена
Денес 11:28DeLonghi EC5.1

De Longhi EC 5.1 Апарат за кафе и капучино на принцип на пареа цр...


4.500 МКД
или предлог цена
Денес 11:28Kamin na peleti

Eko spar Duvalka 12kw za 100 kvadrati Koristen 3 sezoni Funkcionir...


5 €
или предлог цена
Денес 11:10ФОТЕЉА РЕЛАКСАТОР / FOTELJA RELAKSATOR

Фотељата е со одличен квалитет и е во одлична состојба.Не е од Икеа


4.000 МКД
или предлог цена
Денес 08:53Latoflex letvicki

latoflex letvicki od IKEA novi ne koristeni 200 / 90 cm . 2 para 1 ...


1.600 МКД
или предлог цена
- 11 % Попуст
1.800 МКД
Прилеп

Останато

Вчера 22:05Тросед, двосед, фотеља

тросед, двосед и фотеља.


6.000 МКД
или предлог цена
Вчера 21:37PVC Cevki 10 bari, kolena, reduciri - NOVI

Se prodavaat pvc cevki od Konti Hidroplast: - 2 cevki so dolzina od ...


1 €
или предлог цена
Вчера 13:39Detsko krevetce

Detsko krevetce mnogu malku koristeno. Cena podogovor


1 €
или предлог цена
Вчера 13:32Продавам кауч на расклопување, две фотејли, детско креветче

Кауч - кревет за седење, можи да се претвори во спална кревет и за сп...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 13:17KLima 3,5 Kw bez inverter

Se prodava koristena klima 3,5 kw, bez inverter, strucno demontirana ...


По Договор
или предлог цена
Вчера 10:48Inverter-invertor od 12V na 220v 500w 1000w 2000w

Prodavam nov inverter so moknost 500w 1000w 2000w. Se vklucuva na aku...


2.000 МКД
или предлог цена
Вчера 10:21Regal za spalna so lizgacki vrati ne koristen

Se prodava regal za spalna so lizgacki vrati dimenzii: visina 2.25sm,...


200 €
или предлог цена
Вчера 06:25СЕ ПРОДАВА МЕТАЛЕН ДВОКРИЛЕН ПРОЗОР

Се продава двокрилен метален прозор со стакла димензија 1метар на 1ме...


2.500 МКД
или предлог цена
14 авг 23:55СЕ ПРОДАВА КЛУБ МАСИЧКА

Се продава клуб масичка Истата може да се подигне од Прилеп. Конт...


2.500 МКД
или предлог цена
14 авг 22:52КЛУБ МАСИЧКИ

Изработувам трпезариски маси со димензии: 160 x 90 + 40 Изработувам...


По Договор
или предлог цена
14 авг 22:35СЕ ПРОДАВА мало (клуб)масиче

Се продава мало масиче димензии 120x50 Цена по договор контак...


1 €
или предлог цена
14 авг 21:54СЕ ПРОДАВА ВЛЕЗНА ДВОКРИЛНА ВРАТА

Се продава бела влезна дрвена двокрилна врата со стакло во сина боја....


10.000 МКД
или предлог цена
14 авг 21:33Taburetka eko koza nova..

Taburetka Fotelja pravoagolna eko koza za sedenje nova.. Dimenzii 8...


1.600 МКД
или предлог цена
14 авг 21:28СЕ ПРОДАВА МЕТАЛНА ВРАТА

Се продава Метална врата со стакла. Вратата може да се подигни од Пр...


2.500 МКД
или предлог цена
14 авг 21:28Stazi za vo spalna 3 komplet

Stazi te se komplet 3 za vi spalna soba Golemina 60x150..70x150..70x...


30 €
или предлог цена
14 авг 21:23СЕ ПРОДАВА БОЛЈАР ЗА ВО КУПАТИЛО

Се продава половен болјар за во купатило користен 3-4 години и послед...


3.000 МКД
или предлог цена
14 авг 21:22Се продава инфраред греалка за во бања

Се продава Речиси нова, искористена 30 минути. Функционална греалка ...


900 МКД
или предлог цена
14 авг 21:10Bel Siv Crn Granit Ukrasen/dekorativen kamen//Бел Сив Црн

💎💎Бел,сив,црн,гранитен украсен вртен камен!!!💎💎 *Цени на големо...


7 МКД
или предлог цена
Прилеп

Градина / Украси

14 авг 19:03BEL UKRASEN/DEKORATIVEN KAMEN PO NAJ NISKI CENI!!!!!!!!!!!!!

💎💎Бел,сив,црн,гранитен украсен вртен камен!!!💎💎 *Се продава бел,...


7 МКД
или предлог цена
Прилеп

Градина / Украси

14 авг 19:03Kozna mn. Zacuvana

Koristena samo4 meseci


800 €
или предлог цена
14 авг 11:26Ventili вентили за парно parno

Novi


10 €
или предлог цена
14 авг 09:41Вентилатор за разладување

Лето високи температури треба разладување вентилатор екстра цена С...


25 €
или предлог цена
14 авг 09:06Jambolija Jambolii

Neupotrebeni novi jambolii ima beli i crveni.210x150 .


600 МКД
или предлог цена
14 авг 08:49Montaza i prodazba na roletni

Izrabotka montaza i servis na; -Pvc i aluminiuska roletna so pove...


1 €
или предлог цена
14 авг 07:32ROVUS

Se prodava pravosmukalka ROVUS na voda so hepa filter


3.000 МКД
или предлог цена
14 авг 01:04Izrabotka na aluminiumski ogradi

Izrabotka na aluminumski ogradi Od 25 evra metar dolzno podzidani ter...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Останато

13 авг 15:05Izrabotka I montaza na tenda po mera

Izrabotka na tendi po mera Najkvalitetno avstrisko platno sattler Si...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Останато

13 авг 15:05Aluminumski ogradi, gelender, rukohfat 20evra

Izrabotka na aluminumska ograda za terasi so staklo,tush paravani, fr...


20 €
или предлог цена
Прилеп

Останато

13 авг 15:05Izrabotka i montaza na zelatin zavesi

Izrabotka i montaza na zelatin zavesi Zelatin 900den metar kvadrat ...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Останато

13 авг 15:05solaren kontroler 30a 60a

novi solarni kontroleri 30A 899 denari 60A 1199 denari prajcame p...


899 МКД
или предлог цена
13 авг 13:48Vrsime OTKUP na STARO DOAGAME NA VAS POVIK

peracki frizideri sporeti bojleri televizori sistemi i mnogo drugo od...


50 €
или предлог цена
Прилеп

Останато

13 авг 13:37Страна 1 од 33

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам