Скопје Центар
                   
2528 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

>>> AKCIJA >>> PARKING BLOKATOR BARIERA <<<

Вршиме продажба и монтажа на автоматски далечински паркинг барие...


6.999 МКД
или предлог цена
04 фев 12:21Промовирано

VIDEO NADZOR KAMERI / ALARM SISTEMI / VIDEOFONI DOMOFONI

VRSHIME PRODAZBA I MONTAZA NA SEKAKOV VID NA : - Kameri za Video nad...


1 €
или предлог цена
Вчера 12:15Промовирано

PROMOCIJA NA DAHUA KAMERI ZA VIDEO NADZOR / KAMERA

golema promocija na kompleten sistem dahua kameri za video nadzor: ...


16.999 МКД
или предлог цена
Вчера 12:13Промовирано

Prodavam Hairpin metalni nogarki za trpezariska i klub masa

Продаваме хаирпин метални ногарки за маса со димензии 43, 45 и 75 цм ...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Маси и столици -Трпезарии / Маси

Денес 10:284 x360° ROTIRACKI WIFI AI SMART KAMERI SET SO DVR - 5MP 2K

НОВ МОДЕЛ DVR КОМПЛЕТ СЕТ СО 4 РОТИРАЧКИ КАМЕРИ H265+ 5MP WIDE LEN...


13.500 МКД
или предлог цена
Денес 10:24MINI WIFI KAMERA 5MP 1440p - No.1 SPYCAM

PRVA KLASA SPY CAM NEMA NI SPOREDBA SO DRUGI MALI SPY CAM SO BATERII...


2.200 МКД
или предлог цена
Денес 10:24360° ROTIRACKA PTZ SOLAR 4G SMART KAMERA 4MP

UBox Pro Security Auto Tracking AI Smart 360° CAMERA SOLAREN MODEL S...


7.000 МКД
или предлог цена
Денес 10:24ISCEE 360° PTZ ROTIRACKA WIFI AI SMART KAMERA 4MP 2K UHD

ICSEE Pro Security Auto Tracking AI Smart 360° CAMERA *НОВИ КАМЕРИ...


2.300 МКД
или предлог цена
Денес 10:24V380Pro 360° ROTIRACKI KAMERI 5MP FULL HD

V380 Pro Security Auto Tracking AI Smart 360° CAMERA *Нов модел 22...


2.500 МКД
или предлог цена
Денес 10:23360° ROTIRACKA WIFI SMART KAMERA FASONKA 5MP FULL HD

Tuya Smart Indoor Outdoor Security Auto Tracking AI Smart 360° CAMERA...


2.300 МКД
или предлог цена
Денес 10:23MINI WIFI/IP KAMERA 5MP 1440p - No.1 SPYCAM

PRVA KLASA SPY CAM NEMA NI SPOREDBA SO DRUGI MALI SPY CAM SO BATERII...


2.200 МКД
или предлог цена
Денес 10:23Dahua - Imou WiFI FullHD i UltraHD kameri

* Нови модели 2022 безжични - WIFI FULL HD ---DAHUA Imou --- IP/WIFI ...


3.000 МКД
или предлог цена
Денес 10:23Dahua - Imou 360° ROTIRACKI WiFI FullHD i UltraHD KAMERI

* Нови модели 2022 безжични - WIFI FULL HD ---DAHUA Imou --- IP/WIFI ...


5.500 МКД
или предлог цена
Денес 10:23ЕДИНАЧНИ КРЕВЕТИ-НАМАЛЕНИ ЦЕНИ

ФИРМА ФЕНИКО2000-БОГДАНЦИ ОД АВГУСТ 2019г ПУШТИ ВО ПРОДАЖБА НОВИ МОДЕ...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Спална соба / Кревети

Денес 10:08КРЕВЕТИ НА СПРАТ-НАМАЛЕНИ ЦЕНИ

ПРОИЗВЕДУВА ФЕНИКО2000 БОГДАНЦИ КУПУВАТЕ ДИРЕКТНО ОД ПРОИЗВОДИТЕЛО ...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Спална соба / Кревети

Денес 10:07Novi metalni nogarki za masa, najpovolna cena

Izrabotuvame Hairpin nogarki kako na slikata vo bilo koja dimenzija p...


350 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Маси и столици -Трпезарии / Маси

Денес 09:41TOP KVAKI ZA BLINDOR VRATI

TOP KVAKI ZA BLINDOR VRATI


1.499 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

Денес 09:40Тросед двосед фотеља и клуб масичка

Се продава комплет гарнитура тросед двосед и фотеља. Комбинација дрво...


9.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

Денес 09:25Брачен кревет

Се продава брачен кревет, многу малку користен


5.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Спална соба / Кревети

Денес 09:25Brava za blindirana vrata

Prodavam bravi za blindirani vrati Dostava so kargo expres,niz cela ...


1.799 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Домашен текстил и Завеси / Останато

Денес 09:13Italianski kvaki za blindor vrati

Prodavam kvaki za blindirani vrati Dostava so kargo expres,niz cela ...


1.499 МКД
или предлог цена
Денес 09:13Amerikanski Bravi za (Sobni & Blindor vrati)

Prodavam bravi za blindirani vrati Dostava so kargo expres,nis cela ...


1.599 МКД
или предлог цена
Денес 09:13Italianski Bravi za blindor vrati

Prodavam bravi za blindirani vrati Dostava so kargo expres,niz cela ...


1.499 МКД
или предлог цена
Денес 09:13Klima panasonik 3.5

Klimata e vo ispravna sostojba,iako e postar model si funkcionira bez...


5.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Греење и климатизација / Клима уреди

Денес 09:07  НОВ ОГЛАС

krsenje rusenje isrlanje prevoz transport

krsenje rusenje beton plocki kosulici isflanje sut prevoz transport ...


900 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градежни материјали

Денес 08:18ДОЛЕН ДЕЛ ОД КУЈНА ВО СОЛИДНА СОСТОЈБА

Продавам долен дел од кујна во солидна состојба.


6.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Кујна / Кујнски мебел

Денес 08:14Retro fotelji za restavracija (fotelja, фотељи, фотеља)

Retro fotelji vo originalna sostojba. Potrebno im e pretapaciranje i ...


2.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Фотељи

Денес 08:08ZEBRA VENECIJANER ROLETNI ROLO KOMARNICI VARIOLAJT

ПРОИЗВОДСТВО И МОНТАЖА НА: - ПВЦ И АЛУМИНИУМ НАДВОРЕШНИ РОЛЕТНИ - З...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Домашен текстил и Завеси / Завеси

Денес 07:23Tepisi/tepisoni

Se prodava očuvan, ispran, 2x cca 3m tepih kako na slikata. Imame i d...


2.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Подна облога / Теписи и Теписони

Вчера 23:31ZEBRA VENECIJANER ROLO KOMARNICI ROLETNI VARIOLAJT

ПРОИЗВОДСТВО, МОНТАЖА И СЕРВИС НА: -РОЛО И МИНИ РОЛО ЗАВЕСИ СО ОГР...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Домашен текстил и Завеси / Завеси

Вчера 21:30ELMARK

Se prodavaat 23 ELMARK avtomatski osiguraci. - 14 osiguraci od 20 am...


2.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Комплетна дневна соба

Вчера 20:25ELMARK Osiguaraci

Se prodavaat 23 ELMARK avtomatski osiguraci. - 14 osiguraci od 20 a...


2.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Cтруја и додатоци - Агрегати

Вчера 20:25Se prodava Rovus Aqua power pravosmukalka

Pravosmukalkata e mnogu malku upotrebuvana, ispravna e, gi ima site d...


3.500 МКД
или предлог цена
Вчера 19:55Mini masina za sienje

Мини машината за шиење нуди двојни конци и совршена контрола на точки...


999 МКД
или предлог цена
Вчера 19:41Vodotporni ceradi-церади церада

Водотпорни церади од 125грамски 3х4м 800ден 4х5м 900ден 4х6м 1100...


800 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градина / Останато

Вчера 19:40Prodavam dispenzer za voda

Prodavam dispenzer za topla/ladna voda


3.800 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

Вчера 19:38Метални полици и рафтови

Се продаваат метални полици, пулт од метал и иверица, табла иверка за...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Полици и Места за складирање

Вчера 14:53Betonski stolbovi

Betonski stolbovi 2.5m polovni 100den parche. Prevoz nasekade vo MK p...


100 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градежни материјали

Вчера 14:31STOLICI I VISOKI MASI (KONOPOJ)

Masa - 90 eur ( 120cm Dolzhina, Shirina 35cm, Visina 110cm ) Stoli...


По Договор
или предлог цена
Вчера 14:22Evtino Kvalitetna pravosmukalka+dodatoci +dzoger+metla

Хитно Многу Евтино, поради селидба квалитетна правосмукалка донесена ...


3.500 МКД
или предлог цена
Вчера 13:08Hitno Evtino, kvalitetni kujnski elementi i bojlerce.

Хитно, Многу Евтино, поради селидба, квалитетни одлично сочувани (как...


15.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Кујна / Кујнски мебел

Вчера 13:08Evtino novi original Rowenta kaloriferi so digitalni tajmeri

1.- Евтино, нови оригинал Германски калорифери (лади-грее 2400W) RОWE...


1.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Греење и климатизација / Калорифери

Вчера 13:07Prodavam plinski grealki extra cena

Prodavam 5 plinski grealki extra cena za toptan moze i oddelno. Koris...


По Договор
или предлог цена
Вчера 13:00Страна 1 од 64

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам