853 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Samsung iPhone EVROPSKI NOVI - MOBICOM

ЦЕНОВНИК ОКТОМВРИ 2022!!! IPHONE iPhone 14 Pro Max 128GB = 103990...


По Договор
или предлог цена
15 сеп 07:59Промовирано

Huawei p20 lite ekstra socuvan kako nov ,raboti nasite mrezi

Huawei p20 lite ekstra socuvan kako nov ,kupen od A1 garancia zavrsen...


100 €
или предлог цена
Денес 13:02Prodavam Nov XIAOMI MI 10T PRO..FULL PAKET

Telefonot e nov,otvoren i koristen kolku da se proba,donesen od stran...


20.000 МКД
или предлог цена
Денес 12:47Huawei p30 6gb so 128gb

Telefonot e super zacuvan so zastitno staklo i futrola baterija drzi...


10.000 МКД
или предлог цена
Денес 11:03Iphone X (256GB)

Se prodava Iphone X (256GB) so osteteno zadno staklo


200 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
220 €
Денес 10:29Sagem na preklop

Prodavam dva telefoni Sagem my200c, edniot vo rozeva boja, drugiot vo...


600 МКД
или предлог цена
- 14 % Попуст
700 МКД
Денес 08:55PRODAVAM SAMSUNG FOLD Z 3 zelena boja

mobilniot e koristen 10 meseci i e bez znaci na koristenje od prviot ...


950 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
1.000 €
Денес 08:32Samsung galaxy A71

Odlicna sostojba,128gb so 6gb ram so komplet pakuvanje, odlicen telef...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
10.000 МКД
Денес 08:11Redmi note 10 Novi 4/128gb.kam.48mp.mobistrk

Redmi note 10 5g.NOVI Ram 4/64gb.kam.65mp.baterija 5000ah. 9490d. 24...


9.490 МКД
или предлог цена
Денес 07:14A32.ram 4/128gb.21m.gar.a1 mobistrk

A32 ram 4/128gb.bleck 21m.gar.a1.malce raboten 8990d. A32.ram.4/128g...


8.990 €
или предлог цена
Денес 07:13A52s.5g.NOVI 6/128gb 24m.gar.mobistrk

A52s.5g.novi 6/128gb.24m.gar.mobistrk 17500d.mozi staro za novi


17.500 МКД
или предлог цена
- 2 % Попуст
17.900 МКД
Денес 07:13A13.ram.4/64gb.NOVI 24m.gar a1.mobistrk

A13 ram4/64gb kam.48mp.24m.gar.a1 novi 8900d..mobistrk


8.900 МКД
или предлог цена
Денес 07:13A22..5g.ram.4/64gb.NOVI 24m.gar.a1 mobistrk

A22..5g.ram.4/64gb.novi 24m.gar a1 neaktivirani mobistrk 8900d


8.900 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
9.490 МКД
Денес 07:13Redmi note 11.ram.4/128gb.NOVI 24m.gar.a1 mobistrk

Redmi note 11 ram 4/128gb.8500d.mobistrk 075303777


8.500 МКД
или предлог цена
- 26 % Попуст
11.500 МКД
Денес 07:13A33.5g.ram.6/128g.novi 24m.gar mobistrk

A33.5g.ram 6/128g.novi neaktivirani 24m.gar.a1 15900d.mobistrk 075303...


15.900 МКД
или предлог цена
Денес 07:12Iph.13..13pro..12..12pro.12promax..11..11pro..11promax.novi

Iphone 13 13 pro max 12 12pro 12pro max 11 11pro 11 pro max Iph.x Iph...


1 €
или предлог цена
Денес 07:11I phone XS 256gb

vo odlicna sostojba face id ne raboti


13.500 МКД
или предлог цена
- 10 % Попуст
15.000 МКД
Денес 06:09HTC Desire 12

Se prodava koristen no premnogu zacuvan HTC Desire 12. Telefonot rab...


3.000 €
или предлог цена
Вчера 23:01  НОВ ОГЛАС

Ajfon-4-s so Nov polnac-1800-den

Ajfon -4-s ispraven so Nov pollack moze da se vidi ili zamena za gumi...


1.800 МКД
или предлог цена
Вчера 21:42  НОВ ОГЛАС

Nokia 3310 se prodava

Se prodava Nokia 3310 samo odpakovan, nov. Prakam po kargo


1.000 МКД
или предлог цена
Вчера 21:17iPhone 13 pro 512gb

Prodavam iphone 13 pro 512gb, iphonot e pod garancija do 25 fevruari ...


1.170 €
или предлог цена
Вчера 21:14  НОВ ОГЛАС

Se prodava A1 Alpha 20

Se prodava A1 Aplha 20 uste pod garancia tel e kako nov


5.500 €
или предлог цена
Вчера 20:46Se prodava Iphone 11 pro

Se prodava Iphone 11 pro ili zamena za Iphone 12 mini


435 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
450 €
Вчера 20:45IPHONE 6S 128GB Ајфон

Odlicno zacuvan.Raboti na site mrezi


4.500 МКД
или предлог цена
Вчера 20:30  НОВ ОГЛАС

***HUAWEI P20 STAKLO SOCUVAN***

Телефончето е топ,без ниедна мана перфектно функционира на сите опера...


120 €
или предлог цена
Вчера 19:58  НОВ ОГЛАС

Samsung S21 Ultra 5G 256GB/ram12GB

Samsung S21 Ultra 5G 256/12GB Silver Dvo novi maski kompletna kutij...


700 €
или предлог цена
Вчера 18:35Iphone 11 pro max

Telefonot e vo odlicna sostojba bez nikakvo ostetuvanje 64gb, zamena ...


530 €
или предлог цена
Вчера 17:40Samsung Galaxy A6+

Odlicen 3G ram 32GB memory 3500mAh dual SIM


6.000 МКД
или предлог цена
Вчера 16:54Iphone 12pro

Iphone 12 pro Telefonot e vo odlicna sostojba informacii na telefon 0...


650 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
700 €
Вчера 16:47XIAOMI REDMI NOTE 9

Prodavam maximalno socuvan Xiaomi Redmi note 9 raboti odlicno so 2 si...


8.200 МКД
или предлог цена
Вчера 16:37Se prodava Nokia

Nokia 6300 mnogu zacuvan tel. 077 578870


800 МКД
или предлог цена
Вчера 15:31PRODAVAM ONEPLUS NORD N10 5G SUPER ZACUVAN SO GARANCIJA

Prodavam super zacuvan oneplus nord n10 5g so garancija 24 meseci kup...


10.000 МКД
или предлог цена
Вчера 15:22Se prodava Huawei Nova 5T

Se prodava Huawei Nova 5T, zacuvan, vo ispravna sostojba so polnac.


6.000 МКД
или предлог цена
Вчера 15:22Se Prodava Motorola, mnogu zacuvan

Se Prodava: Motorola V3, rabotj na site mrezi 800d tel. 07757887...


800 МКД
или предлог цена
Вчера 15:22Se prodava Motorola

Se prodava Motorola W375, vo ispravna sostojba, raboti na site kartic...


500 МКД
или предлог цена
Вчера 15:22iPhone SE 32gb Neverlook

Iphonot e kako nov se e original so full pakovanje


7.500 МКД
или предлог цена
Вчера 14:22XIAOMI REDMI NOT 9 PRO 8/128

Telefonot e zacuvan kako Nov bez grebanici,ne servisiran do sega,doag...


9.500 МКД
или предлог цена
Вчера 12:31Telefon Sagem na preklop

Prodavam mal Sagem my200c telefon, siva boja ispraven i raboti na sit...


600 МКД
или предлог цена
Вчера 12:31Telefon Sagem na preklop

Prodavam malo Sagem my200c telefonce, rozeva boja ispraven i raboti n...


700 МКД
или предлог цена
Вчера 12:31SAMSUNG J6

Добро сочуван.


3.500 МКД
или предлог цена
Вчера 12:03Honor Magic 5G 4 Lite Nov!

Honor Magic 4Lite 5G Nov Nov Nov! Odlicen Mobilen ful pak zemen od A1...


13.500 МКД
или предлог цена
- 4 % Попуст
14.000 МКД
Вчера 11:46Страна 1 од 22

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам