633 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

МАГАЦИНСКИ ПРОСТОР

Се издава МАГАЦИНСКИ ПРОСТОР -1.350 М2 -Локација:Боца Иванова бр.3...


1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Деловен простор / Магацини

20 јан 14:52Промовирано

СЕ ИЗДАВА нов луксузно наместен стан 100m2 + 32m2 тераса

Лоциран во мирна населба (Бутел 2) само 4км до Центар. Нов стан на п...


600 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Куќи / Вили

22 јан 21:28Промовирано

Продавам куќа во Бутел

-Продавам куќа во Бутел-1, -Одлична комуникациска локација, нов буле...


160.000 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 23:23SE PRODAVA KUKA VO NAS BUTEL 1 NA UL HO SI MIN HITNO HITNO

SE PRODAVA KUKA VO NAS BUTEL 1 KARSI PROKREDIT BANKA RENOVIRANA SO P...


195.000 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 23:01Се продава 72м2 стан во Бутел/Shitet banesa 72m2 në Butel

Реновиран до совршенство! Овој прекрасен стан на приземје се наоѓа на...


1.065 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
1.100 €
Бутел / Скопје

Станови

Вчера 18:47KUKA VO RADISANI

Prodavam kuka vo radisani na prekrasno i mirno mesto so ureden dvor c...


8 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
85.000 €
Бутел / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 18:41  НОВ ОГЛАС

Продавам дуќан ТЦ Радишани

Продавам дуќан во Трговскиот центар Радишани кај пазарчето , од 34 м²...


40.000 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Дуќани

Вчера 18:28se izdava plac

se izdava plac vo butel, cena po dogovor Ismail - +389 75 275 352


1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 16:26  НОВ ОГЛАС

Stan - Skopje Sever

Se prodava stan vo Skopje Sever, Stanot e na prizemje so 60m2 i dopol...


52.000 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
55.000 €
Бутел / Скопје

Станови

Вчера 15:53Kuka vo Radishani na Glavnata ulica

Kukata se prodava komplet namestena spremna za ziveenje bez nikakvi d...


1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 14:37Se izdava deloven prostor 50m2

🆕🏬 SE IZDAVA ATRAKTIVEN DELOVEN OBJEKT VO OPŠTINA ŠUTO ORIZARI (Obj...


1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Деловен простор / Останато

Вчера 14:36Se prodava kukja vo Vizbegovo

Se prodava kukja vo Vizbegovo. Vkupna povrshina od 120m2 so dva zase...


1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 13:31se prodava trospratna kukja vo Vizbegovo

dva vleza od glavna ulica,vo sklop na kukjata deloven objekt so magac...


280.000 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 12:53Plac na posledna 57 2319m2

Gradezen plac 2319m2. Na posledna 57 pokraj reka. Tel. 076 426 800.


30 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 07:30Dvo semejna kuka

Se prodava dvo semejna kuka so poedinecna povrsina 240 i 155 m². Cel...


270.000 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Куќи / Вили

27 јан 22:09Shitete lux shtëpi

Shitet villa në Vizbeg me oborr 900 m2 dhe banim 250m2 Info tel 389...


1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Куќи / Вили

27 јан 20:21Prodavam Plac za Kuka vo Kucevacka Bara 553m2

Prodavam Plac za Kuka vo Kucevacka Bara 553m2


По Договор
или предлог цена
Бутел / Скопје

Плацеви и Ниви

27 јан 17:40RENT New luxury fully furnished house 100m2+32m2 balcony

Located in quiet neighberhood (Butel 2) only 4km to city centre. Bra...


600 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Куќи / Вили

27 јан 16:42se izdava plac

se izdava plac vo butel, cena po dogovor Ismail - +389 75 275 352


1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Плацеви и Ниви

27 јан 16:23Magacinski prostor 400m2 ,Vizbegovo

se iznajmuva magacin od 400m2 na nivo suteren so vlezna vrata za u...


2 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Магацини

27 јан 14:25Kuka vednas vseliva so dokumenti

Vednas vseliva kuka na adresa ul. Butelska 7a Butel 1 posle obikolnic...


84.999 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Куќи / Вили

27 јан 13:41Kuka Butel / куќа Бутел2

Се продава куќа во Бутел 2 на атрактивна локација. Куќата е со подрум...


240.000 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Куќи / Вили

27 јан 11:18TROSOBEN STAN SK.SEVER ZAMENA ZA KUKA/BARAKA

Trosoben stan vo Skopje Sever ul,,SYRIJA IMAMI 1/3-1. Baram zamena i...


1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Станови

27 јан 10:42Se otstapuva burekdzilnica

Se otstapuva burekdzilnica vo vizbegovo. Cena po dogovor


1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Останато

27 јан 10:26Се продава две куќи

Се продаваат две куќи во визбегово со плац,плацот е 1200м2,една куќа ...


395.000 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Куќи / Вили

27 јан 08:05СЕ ПРОДАВА 1900m2 ПЛАЦ + 300m2 (РМ) Визбегово до Макпетрол

СЕ ПРОДАВА 1900 М2 ПЛАЦ ПЛУС 300 М2 РМ. ЗЕМЈИШТЕТО Е СО ГРАДЕЖЕН КАР...


135 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
139 €
Бутел / Скопје

Плацеви и Ниви

26 јан 20:42Се продава куќа на Љуботенски пат

Куќата е на главната улица према с.Љуботен до хот -хот населбата ...


60.000 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Куќи / Вили

26 јан 19:27Plac vo radisani

Se prodava plac vo radisani so kvadratura od 2260 m2. Poveke informac...


1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Плацеви и Ниви

26 јан 18:32NIVI VO GORNO KONJARI SKOPSKO EKSTRA CENA HITNO HITNO HITNO

Se prodavaat 3 nivi vo gorno konjari skopsko so komplet cista dokumen...


По Договор
или предлог цена
Бутел / Скопје

Плацеви и Ниви

26 јан 17:05Куќа во Радишани + плац

Куќата е на убава локација, со прекрасен поглед и голема дворна површ...


70.000 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Куќи / Вили

26 јан 12:11Se izdavaat kancelarii po 100m²,75m² i 50m² vo Vizbegovo

Se izdavaat kancelarii po 100m², 75m² i 50m² vo Vizbegovo Skopje spro...


По Договор
или предлог цена
26 јан 11:10PLAC/NIVA IZM. KAČ.PAT i OBIKOLNICATA ,IND.ZONA VIZBEGOVO

PLAC / NIVA SE PRODAVAAT = 2680 m2 i 450 m2 vkupno 3131 m2 : 33/ 80 ...


22 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Плацеви и Ниви

26 јан 07:00NIVA/PLAC IND. ZONA VIZBEGOVO KAJ OBIKOLNICATA

NIVA/PLAC 453 m2 - 7m e s. : SE PRODAVA , POGODNA ZA SE STOVARIŠTE...


22 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Плацеви и Ниви

26 јан 07:00Plac vo radisani 490 m2

se prodava plac vo radisani od 490m2 so imoten list .placot se naodja...


1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Плацеви и Ниви

26 јан 00:51Dukjan vo trgovski centar Radishani - se iznajmuva

Vo centarot na trgovskiot vo naselba Radishani se iznajmuvaat dva duk...


1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Дуќани

25 јан 23:26Plac vo Butel 1 ITNO! POVOLNO!

Prodavam 2 placevi koi spagjaat pod opstina Gazi Baba-Skopje i se l...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
25 €
Бутел / Скопје

Плацеви и Ниви

25 јан 14:02Prodavame Kuka vo Nas.Radisani

Prodavame kuka vo Nas. Radisani vo vtoriot vlez na pocetokot. - Vkup...


86.500 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Викенд куќи

25 јан 12:52СЕ ПРОДАВА КУЌА ВО БУТЕЛ 2

Се продава куќа во Бутел 2 со три посебни влезови по 100м2 - 110м2 (в...


225.000 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Куќи / Вили

25 јан 11:47SE IZDAVAAT LOKALI VO DELOVEN OBJEKT VO VIZBEGOVO, SKOPJE

Се издаваат Локали во деловен објект во Визбегово, Скопје. Можноста ...


1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Дуќани

24 јан 20:14Niva kaj s.Orman

Se prodava niva vo atarot na selo Orman,do reka Lepenec. Informacii ...


30 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Плацеви и Ниви

24 јан 14:23СЕ ПРОДАВА КУЌА ВО БУТЕЛ

Се продава куќа од 350 м2 , плац 600 м2 со уреден двор ,со сопствено ...


275.000 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Станови

24 јан 14:04NIVA VO BUTEL DO O.U. KLIMENT OHRITSKI

NIVATA E POZADI OSNOVNOTO UCILISTE KLIMENT OHRITSKI SO IMOTEN LIST...


1 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Плацеви и Ниви

24 јан 12:27Страна 1 од 16

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам