Бутел
                           
236 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

СЕ ИЗДАВА нов луксузно наместен стан 100m2 + 32m2 тераса

Лоциран во мирна населба (Бутел 2) само 4км до Центар. Нов стан на п...


600 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Куќи / Вили

22 јан 21:28Промовирано

Prodavam kukja

Prodavam kukja vo Butel 2 na ul. Aleksandar Turundzev vo blizina na p...


1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Куќи / Вили

Денес 17:00Prodavam kukja vo naselba Radisani 125 m2

Prodavam Baraka vo Naselba Radisani FULL OPREMENA - 125 m2 stanben pr...


99.000 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Куќи / Вили

Денес 15:23Се продава две куќи

Се продаваат две куќи во визбегово со плац,плацот е 1200м2,една куќа ...


470.000 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Куќи / Вили

Денес 07:31Se prodava kukja vo Vizbegovo

Se prodava kukja vo Vizbegovo. Vkupna povrshina od 120m2 so dva zase...


1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 19:49Kuka vo Radisani-Куќа во Радишани

Se prodava Kuka vo naselba Radisani 162m2 so imoten list P 1 P so 500...


По Договор
или предлог цена
Бутел / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 17:24SE PRODAVA KUKA VO NAS BUTEL 1 NA UL HO SI MIN HITNO HITNO

SE PRODAVA KUKA VO NAS BUTEL 1 KARSI PROKREDIT BANKA RENOVIRANA SO P...


195.000 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 12:49Kuka vo butel 1

Se prodava kuka vo butel 1 pozadi policijata na mirna i tivka lokacij...


163.000 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 11:59КУЌА ВО РАДИШНИ - ТРЕТ ВЛЕЗ - 244м2 и 355м2 ДВОР

Продажба на куќа на одлична и мирна локација во Радишни на третиот вл...


232.000 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 11:40Kuka vednas vseliva so dokumenti

Vednas vseliva kuka na adresa ul. Butelska 7a Butel 1 posle obikolnic...


84.999 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 09:49se prodava trospratna kukja vo Vizbegovo

dva vleza od glavna ulica,vo sklop na kukjata deloven objekt so magac...


280.000 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 09:15SE PRODAVA KUKJA VO BUTEL 2

35310-BUTEL-kaj poranesnoto kino vo slepa ulica na mirna i tivka loka...


225.000 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Куќи / Вили

06 фев 09:52Dvo semejna kuka

Se prodava dvo semejna kuka so poedinecna povrsina 240 i 155 m². Cel...


320.000 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Куќи / Вили

05 фев 15:44Продавам куќа во Бутел

-Продавам куќа во Бутел-1, -Одлична комуникациска локација, нов буле...


160.000 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Куќи / Вили

04 фев 12:06UBAVO I EFTINO!!! PREUBAVA KUKA OD 136m2 SO PLAC OD 400m2

Se prodava moderno izgradena kuka prema site aseizmicki propisi so go...


110.000 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Куќи / Вили

04 фев 10:01kuka vo Butel 2

Se prodava trospratna kuka vo Butel2, vo vtoriot red na bulevarot, na...


225.000 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Куќи / Вили

03 фев 23:36Kuka so bazen

Kuka so bazen


1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Куќи / Вили

03 фев 20:50Se prodava kukja so deloven prostor

Se prodava kukja na glavna ulica so stanben prostor 110 kvadrati, ima...


190.000 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Куќи / Вили

03 фев 16:58Куќа во Радишани + плац

Куќата е на убава локација, со прекрасен поглед и голема дворна површ...


70.000 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Куќи / Вили

03 фев 13:00Prodavam kuka so deloven prostor+ dva sprata

Kukata se naoga sproti benzinskata vo Radiahani na samata ulica Sta...


250.000 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Куќи / Вили

03 фев 11:20Куќа во Бутел

Куќата е тврда градба и има голем двор со посебно изграден помал обје...


105.000 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Куќи / Вили

03 фев 11:17KUKA VO RADISANI

Prodavam kuka vo radisani na prekrasno i mirno mesto so ureden dvor c...


8 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
85.000 €
Бутел / Скопје

Куќи / Вили

03 фев 10:41Се продава куќа на Љуботенски пат

Куќата е на главната улица према с.Љуботен до хот -хот населбата ...


60.000 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Куќи / Вили

02 фев 17:36Радишани кука 270м2 на плац 830м2 самостојна

923...Партенон Невижности продава кука самостојна во Радишани во близ...


1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Куќи / Вили

02 фев 11:43СЕ ПРОДАВА КУЌА ВО РАДИШАНИ

Се продава куќа во Радишани Куќата е 100м2, со 2 спални соби и е на ...


140.000 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Куќи / Вили

31 јан 17:16СЕ ПРОДАВА КУЌА ВО РАДИШАНИ

Се продава куќа во Радишани Подрум + Приземје + Поткровје Целосната...


153.000 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Куќи / Вили

30 јан 17:16Prodavam dvospratna baraka vo Butel 1!!!

Barakata ne e lepenkaa!!!! I se naoga sproti skoloto Zhivko Brajkovs...


По Договор
или предлог цена
Бутел / Скопје

Куќи / Вили

29 јан 16:33Kuka vo Radishani na Glavnata ulica

Kukata se prodava komplet namestena spremna za ziveenje bez nikakvi d...


1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Куќи / Вили

28 јан 14:37Shitete lux shtëpi

Shitet villa në Vizbeg me oborr 900 m2 dhe banim 250m2 Info tel 389...


1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Куќи / Вили

27 јан 20:21RENT New luxury fully furnished house 100m2+32m2 balcony

Located in quiet neighberhood (Butel 2) only 4km to city centre. Bra...


600 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Куќи / Вили

27 јан 16:42Kuka Butel / куќа Бутел2

Се продава куќа во Бутел 2 на атрактивна локација. Куќата е со подрум...


240.000 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Куќи / Вили

27 јан 11:18СЕ ПРОДАВА КУЌА ВО БУТЕЛ 2

Се продава куќа во Бутел 2 со три посебни влезови по 100м2 - 110м2 (в...


225.000 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Куќи / Вили

25 јан 11:47СЕ ИЗДАВА нов луксузно наместен стан 100m2 + 32m2 тераса

Лоциран во мирна населба (Бутел 2) само 4км до Центар. Нов стан на п...


600 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Куќи / Вили

22 јан 21:28СЕ ПРОДАВА 1900m2 ПЛАЦ + 300m2 (РМ) Визбегово до Макпетрол

СЕ ПРОДАВА 1900 М2 ПЛАЦ ПЛУС 300 М2 РМ. ЗЕМЈИШТЕТО Е СО ГРАДЕЖЕН КАР...


135 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Куќи / Вили

22 јан 16:19Prodavam Kukja vo centar na Vizbegovo

Prodavam kukja so dva posebni vleza, sekoja kukja rsaspolaga so povrs...


150.000 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Куќи / Вили

21 јан 15:27Куќа Во Радишани се Продава Kukja vo Radisani

Се Продава Куќа во РАДИШАНИ последна 57ца покрај Серава .. -Подрум...


170.000 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Куќи / Вили

16 јан 21:01PRODAVAM DVE SEMEJNI KUKI VO n.BUTEL 1

Prodavam dve semejni kuki izgradeni na ista parcela so isti vlez.Edna...


1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Куќи / Вили

14 јан 08:58Kuka vo butel ll

Se prodava kuka vo butel ll karsi opstina Cair


1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Куќи / Вили

11 јан 09:56Shitet shtëpi në rrugën e Lubotenit përball Hotit

Shitet shtëpi në gjendje shumë të mirë në rrugën e Lubetenit përball...


По Договор
или предлог цена
Бутел / Скопје

Куќи / Вили

08 јан 11:29KUKA KAKO NA FILM

SIFRA: K0024 ‼️LUKSUZNA KUKJA SO BAZEN‼️ Se prodava luksuzna kukja ...


По Договор
или предлог цена
Бутел / Скопје

Куќи / Вили

07 јан 22:39kukja Butel 2

Se prodava kukja vo Butel 2 na mnogu ubava i mirna lokacija. Lepenka...


250.000 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Куќи / Вили

07 јан 18:23Страна 1 од 6

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам