Гостивар
                           
79 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

shitet shtepi

shitet shtepi ne afersi te shtepis se kultures me saktesisht ruga beo...


195.000 €
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

Денес 09:12Gradezen plac so kuka na odlicna lokacija vo Gostivar 350m2

Se prodava plac so 2 kukji(lepenka) na ulica Brakja Ginoski vo Gostiv...


800 €
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

Вчера 12:16Vila mavrovo

se izdava vila nova gradba so centralno greenje na struja i kamin na ...


45 €
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

Вчера 08:31Kuka do policija

Se prodava kuka do policiska stanica so 4 delovni prostorii i 3 stana...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

Вчера 07:38Se prodava kuca vo centar , Gostivar !!!

Se prodava kuca 100m2 so dvorno mesto 400m2 garaza 16m2 , vo ulicata ...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

30 мај 18:16Kukja vo gostivar

Se prodava kukja vo naselba mlaki na 3 sprata. Sekoj sprat e poseben ...


135.000 €
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

30 мај 16:53Kuca na 3 sprata vo gostivar

Se prodava kukja vo naselba mlaki na 3 sprata. Sekoj sprat e poseben ...


135.000 €
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

30 мај 16:53Se prodava kukja vo Gostivar na odlichna lokacija

Se prodava kukja vo Gostivar na odlicna lokacija,naselba Dutlok vedna...


160.000 €
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

30 мај 12:55Mavrovo /Apartmani se prodavat!!!

Se prodavaat 4 etaza , 4 *220m2 , cist imoten list moze da sekupi i ...


780 €
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

29 мај 20:46Kuca

Prodavam kuca lepenka e ima svoj dvor i pat sto izleguva na glaven pa...


85.000 €
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

26 мај 06:12Kuca so dvor+ plac

Prodavam kuca(lepenka) so dvor se e zagradeno ima svoj pat sto ileguv...


85.000 €
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

26 мај 06:12Se prodava Deluxe kuka so lokal vo centarot na gradot

Se prodava Deluxe kuka so lokal od 80m2 so dvor i 2 parking mesta vo ...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

24 мај 11:36Villa Lux 3

Se iznajmuva luksuzna vila vo Mavrovo pred Galicki pat so 6 sobi, 2 b...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

22 мај 16:58Se prodava kukja vo naselba Pitarnica , Gostivar

Се продава куќа во населба Питарница , Гостивар. Куќата излегува н...


115.000 €
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

22 мај 14:57Kukja so golem dvor vo naselba Pitarnica (na glavna ulica)

🗣Се продава куќа со голем двор во населба Питарница Куќата има од...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

22 мај 14:57Kuka vo Naselba Fazanerija 2 150 m2

Prodavam kuka vo naselba Fazanerija 2, vo blizina na stadionot, 150 m...


85.000 €
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

22 мај 10:12Апартмани Кула Бор

Се издаваат апартмани во с.Никифорово, Маврово


1 МКД
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

06 мај 20:54Se prodava Kukja 600m2

Se PRODAVA KUCA Na ELITNA lokacija raspolaga so 10 sobi DVORNA povors...


5 €
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

20 апр 00:34SE PRODAVA objekt vo mavrovo

Se prodava objekt vo mavrovo so pravo na porvrat na DDV ,Mozno e ZAME...


770 €
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

14 апр 18:39Se prodava kukja / Shtëpi në shitje

Се продава куќа на три спрата со подрум, на атрактивно место во цента...


400.000 €
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

09 апр 19:07Kuka 80m2 vo Gostivar so dvorno mesto 500m2

Cenata ne e fiksna! HITNO!!! Kukata ima 2 sprata, na prviot sprat ...


139.999 €
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

31 мар 13:00Се продава куќа во Гостивар

Се продава куќа на одлична локација во Гостивар со големо дворно мест...


300.000 €
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

21 мар 11:29Се продава куќа/куќи во нас.Питарница

Se prodava kukja/kukji vo nas.Pitarnica - Gostivar, so vnatresna povr...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

12 мар 14:43Kukja vo Dutlok na odlicna lokacija

🗣Се продава куќа во населба Дутлок на убава локација на само 300 мет...


225.000 €
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

10 мар 10:05Kuca vo CENTAR....

Vo strog centar sproti butik Sateks Za poveke info i detali Javetes...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

13 фев 15:54Se prodava kuka vo gostivar, d bajnica

Se prodava kuka vo gostivar d Bajnica, so celosna dokumentacija


150 €
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

10 фев 16:18Се продава куќа

Се продава куќа во строг центар во Гостивар лоцирана помеѓу плоштадо...


262 €
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

10 дек 16:53Se prodava stara kukja 509m2

Se prodava stara kukja 509m2 pozadi menuvacnica Shpendi, vo blizina n...


275.000 €
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

24 ное 12:41Se prodava zgrada vo centar vo Gostivar

Se prodava zgrada vo Gostivar, nad picerija Mona Liza vo centarot na ...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

01 ное 22:56Se prodava kuka vo selo zduyna zdujna kuka Shitet Shtepi

Nova kuka Shtepi ir Yeni ev


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

26 авг 16:40Se prodava kukja vo Gostivar

Za poveke info zvonete


190.000 €
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

31 јул 14:18Куќа во центар

Се продава куќа во центар, на улица Тоде Богданоски. Објектот е П+2 ...


1 МКД
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

17 јул 20:45Se prodava kukja 360m2 na ul.JNA

Se prodava kukja 360m2 na ul.JNA. Kukjata e na 3ri kata so povrshina...


160.000 €
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

15 јул 15:05Se prodava kukja 460m2 6ta Zona

Se prodava kukja 460m2 vo 6-Zona shto izleguva na dve ulici. Kukjata...


199.000 €
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

15 јул 14:55My home your home

куќата е во центар на 3 чекори од важен историски центар контактирајт...


480.000 €
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

10 јул 17:08Samostojna kuka Gostivar (sproti uciliste Goce Delcev)

Se prodava samostojna kuka vo Gostivar, na ulica Gave Lazareski, spro...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

03 јул 12:37Се продава куќа со плац во Гостивар

Се продава куќа со плац во општина Гостивар, со 500м2 плац и 250м2 ку...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

23 јун 19:54Se prodava kuka GOSTIVAR

kukata ima sopstven vlez pateka do nea kompletna dokumentacija se isp...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

06 јун 22:08Се продава куќа во Гостивар

Се продава куќа во Гостивар за цената и сите други информации на теле...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

06 јун 22:07Mesto vo centar Za izgradba Gostivar

Mesto vo gostivar vo Centar Poveke informaci javetese 070571520


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

06 јун 01:34Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам