1028 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Се продава кимоно за карате

Се продава кимоно за карате -големина 150 см Masters - 1000 мкд


1.000 МКД
или предлог цена
Денес 09:19Капа за пливање

Капа за пливање за деца 150ден парче


150 МКД
или предлог цена
- 25 % Попуст
200 МКД
Денес 09:19Појаси за карате

жолт SMAI x 2 црвен SMAI x 2 зелен x 2 син MASTERS x 2 150 мкд па...


150 МКД
или предлог цена
Денес 09:19SKI KACIGA SHRED

:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::...


4.500 МКД
или предлог цена
Вчера 21:18SKII FISHER RC4 WORLDCUP GS MEN

:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::...


7.900 МКД
или предлог цена
Вчера 21:18Foot pod Footpod Cadance Adidas Garmin Suunto

Контакт САМО на Вибер поради често отсуство од МК. Лесно ќе се органи...


1.800 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Jogging / Справи / Опрема

Вчера 16:40Trampolina 3m

domasna,stoena:-)


9.000 МКД
или предлог цена
Вчера 12:22POVOLNO PRODAVAM EXTRA STEPER!!!

Prodavam sprava za vezbanje - steper, mnogu malku koristena, skoro n...


4.000 МКД
или предлог цена
Вчера 10:30Planinarski ranec Osprey Aether AG 70

Prodavam planinarski ranec Osprey Aether AG 70 anti gravity, mnogu ma...


7.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Останато

Вчера 09:16Каиш Колан за 12 калибар за 25 куршуми

Каиш Колан за 12 калибар за 25 куршуми


600 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лов / Пукање / Останато

Вчера 08:57Specialized sirrus elite 2019- Golemina M/29

Specialized sirrus elite alloy , najdobrata verzija Bez nikakva man...


32.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Останато

09 авг 16:15mrezi za igroteki,sali,igralista........

izrabotka na pregradni,zastitni I dekorativni mrezi za igroteki,sali,...


200 МКД
или предлог цена
09 авг 15:24mrezi za rakomet,odbojka,fudbal,kos i ..........

izrabotka na mrezi za rakomet,odbojka,fudbal,kos,cuvarki za topki I p...


200 МКД
или предлог цена
09 авг 15:23Pistol beretta f92 A1 co2

Prodavam Pistol Beretta f92 A1 na co2 boci, 4,5mm metalni kugli! Mnog...


9.000 МКД
или предлог цена
09 авг 14:20Radio Stanica Toki Voki BAOFENG UV-5R 8W

Nova BAOFENG UV-5R CENATA E ZA EDNA STANICA Domet do 10km Tec...


2.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лов / Пукање / Останато

09 авг 13:00Радио Станици Baofeng 999s

ЦЕНАТА Е ЗА ЕДНА 1 станици 1 * Baofeng Blue BF-999S UHF CTCSS/CDCS...


1.250 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лов / Пукање / Останато

09 авг 13:00Klupi za vezbanje BodySport

BODYSPORT BG Spravite se koristat i moze da se vidat vo sekoe vre...


300 €
или предлог цена
08 авг 23:56SMIT MASHINA

Smith mashina BODYSPORT


08 авг 23:56CZ 52 7.62x25

Se prodava CZ 52 vo kalibar 7.62x22 (TT). Pistolot e vo odlicna sost...


800 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лов / Пукање / Останато

08 авг 18:38Батерии за Баофенг радио станици Baofeng

Батерија за Баофенг радио станици Имам за BAOFENG BF-666S, 777s, 888...


300 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лов / Пукање / Останато

08 авг 14:04Футрола за куршуми на кундак калибар 30.06; 8x57; 12

Имам за сите калибри футроли !!! 9 куршуми


400 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лов / Пукање / Останато

08 авг 14:03Каиш - Kaish за калибар 30.06 25 куршуми

за 25 куршуми 8.57 i 12 kalibar Imam


600 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лов / Пукање / Останато

08 авг 14:03KA-BAR нож со фиксно сечиво

Оригинален KA-BAR USMC нож, со кожна рачка и футрола. Неупотребен. Д...


100 €
или предлог цена
08 авг 10:42Prodavam krrapski komplet

Pr0davam komplet od dve krapski trski so senzori futrola i orsi


9.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Риболов / Справи / Опрема

08 авг 08:54Prodavam rolerki

Prodavam rolerki br 44 vo top sostojba z trak 6 m


45 €
или предлог цена
08 авг 08:44Nprodavam tegovi

PRODAVAM ELAN STARA SIPKA SO TEZINI 2 X 75 2 X 5 I 2X 1...


2 МКД
или предлог цена
08 авг 08:38Klupi za teretana

Bendz, kosa, ramo i skotova BodySport vo odlicna sostojba. Na parce...


07 авг 21:23NOGARKI ZA CEVKA NA PUSKA

6" do 9" 1500 deanari


1.500 МКД
или предлог цена
07 авг 12:15VREKjA ZA BOKS 1,2 m

Prodavam ne koristena vrekja za Boks 1,2 m, kupena od prodavnica za s...


3.000 МКД
или предлог цена
07 авг 11:29"AB ROCKET" za stomacni muskuli

Prodavam ne koristena nova "AB ROCKET" sprava za vezbi za stomacni mu...


3.500 МКД
или предлог цена
07 авг 11:29Sklopliva nova kamp masa(маса,масичка)so 4 stolici

JAVETE SE NA OVOJ BROJ !!! 076 527 266 NOVI KA...


По Договор
или предлог цена
07 авг 11:22SET FOR SURVIVAL 4 in 1 “TROPHY MASTER”

SET FOR SURVIVAL 4 in 1 “TROPHY MASTER” Specifications: Brand: Mast...


1.600 МКД
или предлог цена
07 авг 10:37RAMBO FIRST BLADE 2

RAMBO FIRST BLADE 2 -VKUPNA DOLZINA : 39.5 cm -DOLZINA NA SECILO : ...


1.999 МКД
или предлог цена
07 авг 10:33SCHRADE EXTREME SURVIVAL

SCHRADE EXTREME SURVIVAL VKUPNA DOLZINA : 30 cm DOLZINA NA SECILO :...


2.100 МКД
или предлог цена
07 авг 10:26Se prodavaat zglobni tegovi za vezbanje

Продажба на нови зглобни тегови исти како на сликата : Од 0,5 кг во ...


250 МКД
или предлог цена
07 авг 08:12ПРОФЕСИОНАЛНИ ПИЛАТЕС ТОПКИ

РАСПРОДАЖБА на нови професинални пилатес топки со дијаметар од 65 и ...


590 МКД
или предлог цена
07 авг 08:12MICROTECH SCARAB Camo

Prodavam Microtech Scarab OTF (out the front) double-action automatic...


400 €
или предлог цена
06 авг 21:50Soben velosiped

Malku koristen vo domasni uslovi 02/3080302


150 €
или предлог цена
06 авг 21:32Kos tabla so obrac i mreza

Tabla, kos i mreza.


7.500 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
8.000 МКД
06 авг 18:16Продавам ранец Regatta 30L

Ранец за планинарење но и како торба за пат. По димензиите одговара и...


2.000 МКД
или предлог цена
- 20 % Попуст
2.500 МКД
06 авг 17:07Страна 1 од 26

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам