19 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

ELEKTROMOTORI SEVER 5.5 kw.

Se prodavaat ELEKTROMOTORI SEVER 5.5 kw, 1500 obrtaj,Vo dobra sostojb...


По Договор
или предлог цена
Могила / Битола

Индустриски машини

04 ное 18:19Masina za molzenje

Koristena dve godini


1 €
или предлог цена
29 окт 14:09Se prodava pekarska oprema

Se prodava masina za oblanda so 6 kalapi avtomatska malku koristena c...


По Договор
или предлог цена
10 сеп 09:44ТЕРМО ПЕЧКА

Термо печка 4.5 kw


1.500 МКД
или предлог цена
10 сеп 12:47Cirkular za drva secenje

Циркулар во исправна состојба со трофазен мотор. Цена по договор!


1 €
или предлог цена
Могила / Битола

Професионални алати

08 сеп 21:27Se prodava seme lucerka

Se prodava semeza lucerka ПРОДАДЕНА.


280 МКД
или предлог цена
25 јул 12:39Se prodava dizel pumpa

Se prodava dizel pumpa vo mnogu dobra sostojba vadi mnogu voda i tros...


По Договор
или предлог цена
16 јун 19:15Plug alpler trobrazden 12 inci

se prodava plug alpler 12 inci trobrazden prepraven za so beogradski ...


750 €
или предлог цена
28 мар 18:04Продавам семе за луцерка

Продавам висококвалитетно семе за луцерка, произведено во Пелагонија,...


По Договор
или предлог цена
08 фев 13:00Zakacalki poveke modeli vo golemi kolicini

Zakacalkite se zdravi i Vo poveke modeli I. Kolicini


1 €
или предлог цена
Могила / Битола

Дукани и опрема

26 дек 18:02Cisterna ispravna

Vo super sostojda


1 €
или предлог цена
Могила / Битола

Пластика индустрија

15 авг 20:25RACNA MASINA ZA TUTUN

Racna masina za tutun Koristena 2god Komplet so 10 kasetki


1 €
или предлог цена
27 јун 20:41PLUGOVI EXTRA EFTINOO ..CITAJ!!!!

SE PRODAVAAT PLUGOVI TROJKI I CETVORKI VO ODLICNA SOSTOJBA CENA PO DO...


1 МКД
или предлог цена
Могила / Битола

Индустриски машини

21 апр 12:38Se prodava laktofrizer DeLaval 1000 litri

Se prodava koristen laktofrizer DeLaval od 1000 litri dobro e zacuvan...


По Договор
или предлог цена
17 мар 21:59Pumata potopna

Vo ispravna sostojba so garancija


1 €
или предлог цена
Могила / Битола

Индустриски машини

14 мар 15:46Masina za lupene kompiri

Masinata e nova


2.000 €
или предлог цена
Могила / Битола

Дукани и опрема

14 мар 15:45Ormari skafoj

Vo ispravna sostojba


35 €
или предлог цена
Могила / Битола

Дукани и опрема

14 мар 15:45Prodavam sonchogled siten

Se prodava sonchogled siten. Cena po dogovor


По Договор
или предлог цена
26 фев 18:20Pumpa potopna svecka

Vo ispravna sostojba so garancija so proba


1 €
или предлог цена
Могила / Битола

Индустриски машини

13 јул 21:09Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам