817 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Продажба на нови станови во Штип

Со задоволство Ви ја претставуваме новата понуда на Алекс во Штип. ...


По Договор
или предлог цена
Штип

Станови

Денес 13:00Промовирано

Се продава куќа во населба "Баби"

Се продава куќа на одлична локација во Баби - Штип. Куќата е со вкуп...


96.000 €
или предлог цена
Денес 16:13Куќа во Штипско Ново Село

Се продава куќа на прекрасна локација во Штипско Ново Село, веднаш на...


По Договор
или предлог цена
Денес 14:52Sprava Shmidt sportsworld

Se prodava sprava za vezbanje.Cena po dogovor.


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
6.000 МКД
Штип

Останато

Денес 14:34Se izdava mini apartmance

Sloboden poslem 15 Septemvri.Prostorot se naoga nad bibliotekata,vo b...


4.500 МКД
или предлог цена
Штип

Станови

Денес 14:25Продажба на нови станови во Штип

Со задоволство Ви ја претставуваме новата понуда на Алекс во Штип. ...


По Договор
или предлог цена
Штип

Станови

Денес 13:00Се продава

Куќа во централно градско подрачје, на 2 спрата


1 €
или предлог цена
Денес 12:47Се изнајмува стан со атрактивна локација во Штип

Се изнајмува стан на мирна локација без метеж до Архивот на град Штип...


30 €
или предлог цена
Штип

Станови

Денес 12:30  НОВ ОГЛАС

Се продава дел од куќа

Дел од куќа 78 м2 - Посебен влез - Гаража - Шупа - Подрум Конт...


1 €
или предлог цена
Денес 09:10iznajmuvam deloven prostor

iznajmuvam deloven prostor pozadi trgovski inf na tel 070346688


По Договор
или предлог цена
Штип

Дуќани

Вчера 20:27Stan , baraka..

Se prodava stan baraka na Ul Sutjenska br 16 ,, Stara gradba , treb...


21.000 €
или предлог цена
Штип

Станови

Вчера 19:26NIVA POGODNA ZA VIKENDICA

NIVA POGODNA ZA VIKENDICA NA 8MI KILOMETAR. 1242M2


6 €
или предлог цена
Вчера 18:49Se izdava

Se izdava prazen stan vo 8 noemvri do skoloto


1 МКД
или предлог цена
Штип

Станови

Вчера 17:27  НОВ ОГЛАС

Се издава стан во 8ми Ноември

Се издава стан во 8ми Ноември 65м2, две спални соби со по два кревети...


1 €
или предлог цена
Штип

Станови

Вчера 15:07Podaruvam klesan kamen

Podaduvam klesan kamen poveke info na 071369802


По Договор
или предлог цена
Штип

Останато

Вчера 14:44Се продава куќа

Се продава куќа во центарот на градот (близу зграда промаја). Има пр...


21.000 €
или предлог цена
Вчера 14:43Se prodava niva na 12 km patot Stip Radovis

Nivata se naoga preku rekata i e 21 dekara za povise informacii na te...


1 €
или предлог цена
Вчера 14:09Se prodava niva na 12 km patot Stip Radovis

Nivata se naoga na 12 km preku rekata i e 4 dekara za povise info na ...


1 €
или предлог цена
Вчера 14:09Se izdavaat sobi nad bibliotekata

Kukata se naoga vo blizina na bolnicata,kaj paket market,nad bibliote...


2.500 МКД
или предлог цена
Штип

Соби

Вчера 12:32Izdavam Garaza vo Senjak Povolno

Izdavam planska garaza vo Senjak ul Nobelova vo prviot red odma naspr...


50 €
или предлог цена
- 98 % Попуст
3.000 €
Штип

Гаражи

Вчера 12:15Куќа во центар на Штип

Се продава стара куќа во центарот на Штип. Куќата е од простор за жив...


14.000 €
или предлог цена
Вчера 11:22Se izdava deloven prostor i magacinski prostorii

Se izdava deloven prostor i magacinski prostorii pogoden za ugostitel...


1 €
или предлог цена
Вчера 11:22Se prodava garsonjera

Se prodava garsonjera vednas do policijata na vtori sprat, garsonjera...


22.000 €
или предлог цена
Штип

Станови

Вчера 08:55Prodavam dukan GTC prizemje 103m2

Prodavam dukan vo trgovski centar prizemje, dukanot e iznajmen pravo ...


69.000 €
или предлог цена
Штип

Дуќани

Вчера 07:25Se Izdava sprat za ucenici/studenti

Se izdava sprat so poseben vlez za ucenici ili studenti Ul Leninova ...


По Договор
или предлог цена
Штип

Соби

14 авг 19:05Kuka vo karbinci

Kuka vo karbinci.


1 €
или предлог цена
14 авг 17:57SE IZDAVA DUKAN NAD ANGELS CAFE

Se izdava dukan nad kafe bar Angels cafe pogoden za sekakvi nameni 4...


100 €
или предлог цена
Штип

Дуќани

14 авг 17:11Se izdava deloven prostor vo Stip

Se izdava 600m2 deloven prostor vo novo izgraden objekt na prizemje v...


3 €
или предлог цена
14 авг 16:49куќа замена

се заменува помала куќа во строг центар за поголема куќа,.. нудам: 2...


1 €
или предлог цена
14 авг 15:04Se prodava imanje 1 hektar so kukja

Se prodava imanje 1 hektar so kukja. Ima i bazen, zagraden prostor. B...


12.000 €
или предлог цена
14 авг 13:57Deloven Prostor Servis

Se prodava deloven prostor servis vo strogiot centar na gradot so cel...


1 €
или предлог цена
14 авг 13:45ШТИП с ДРАГОЕВО НИВА ( НИВИ )

- СЕ ПРОДАВААТ 2 НИВИ ВО СЕЛО ДРАГОЕВО ШТИПСКО - 2 СЕ ЧИСТ ИМОТЕН ЛИ...


1 €
или предлог цена
14 авг 12:35Niva za plac na Balkanska

Prodavam niva na Balkanska, pogodna za gradba na kukja i slicno,mozna...


5 €
или предлог цена
14 авг 10:38KUPUVAM GARSONJERA

BARAM DA KUPAM GARSONJERA, CENA PO DOGOVOR VO ZAVISNOST OD MESTOPOLOZ...


По Договор
или предлог цена
Штип

Станови

14 авг 10:08IMOT-Vikendica

Se prodava imotot daden na slikite. Odlicen pristap, struja i voda so...


По Договор
или предлог цена
14 авг 08:44Се издава / Se izdava sprat (za studenti/ucenici/rabotnici )

Se izdava namesten sprat od kukјa (prizemje), pogoden za studenti/uce...


По Договор
или предлог цена
13 авг 22:57Se prodava kukja na Isarot

Se prodava kukja na Isarot ,nad "Dom na mladi" . Kukjata e na mirna l...


90.000 €
или предлог цена
13 авг 22:35Се продава куќа

Спрат од куќа приземје Контакт Viber +447427740683


1 €
или предлог цена
13 авг 22:14SE PRODAVA BARAKA 18 MK

Se prodava baraka 18 metri kvadratni koja moze dase preseli idaja sta...


1 €
или предлог цена
13 авг 21:33се изнајмува стан 56+Тераса 23м2, на приземје,.

се изнајмува стан во Штип на приземје заедно со надворешна гаража од ...


300 €
или предлог цена
13 авг 16:43Купувам стан до 35 000 евра

Барам стан во околината на Штип до 35 000 евра, Понудете на 077 506 9...


35.000 €
или предлог цена
Штип

Станови

13 авг 15:53Страна 1 од 21

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам