Штип
                           
64 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

iznajmuvam deloven prostor

iznajmuvam deloven prostor pozadi trgovski inf na tel 070346688


По Договор
или предлог цена
Штип

Дуќани

Вчера 20:27Prodavam dukan GTC prizemje 103m2

Prodavam dukan vo trgovski centar prizemje, dukanot e iznajmen pravo ...


69.000 €
или предлог цена
Штип

Дуќани

Вчера 07:25SE IZDAVA DUKAN NAD ANGELS CAFE

Se izdava dukan nad kafe bar Angels cafe pogoden za sekakvi nameni 4...


100 €
или предлог цена
Штип

Дуќани

14 авг 17:11Se izdava

Se izdava dukan na atraktivna I frekventna lokacija .Na samata glav...


6 €
или предлог цена
Штип

Дуќани

13 авг 08:30Градскиот трговски центар

СЕ ПРОДАВА објекто е издаден по наем има важечки договор кои може...


145.000 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
150.000 €
Штип

Дуќани

12 авг 14:10Top lokacija

Lokacija koja ne se propysta ulica bulevar jna .Dukanot e na samata u...


7 €
или предлог цена
Штип

Дуќани

12 авг 08:42IZNAJMUVAM DVE GARAZI VO 8MI NOEMVRI STIP

IZNAJMUVAM DVE GARAZI VO 8MI NOEMVRI STIP POGODNI ZA POVEKJE RABOTI ...


По Договор
или предлог цена
Штип

Дуќани

12 авг 06:53SE IZNAJMUVAAT DELOVNI PROSTORI CENTAR STIP

1.Ul.VANCO PRKE 130+115M2 VEDNAS DO TUTUNSKA BANKA 2.TRGOVSKI C...


1 €
или предлог цена
Штип

Дуќани

10 авг 17:27Трговски центар Штип

Се изнајмува деловен простор 35м2 и подрумски дел од 40м2, се наоѓаа ...


300 €
или предлог цена
Штип

Дуќани

07 авг 17:08АТРАКТИВНА ЛОКАЦИЈА - нов

СЕ ИЗДАВАТ ДЕЛОВНИ ПРОСТОРИ ОД 90м2 кат подрум цена за издавање ...


10 €
или предлог цена
- 99 % Попуст
1.000 €
Штип

Дуќани

07 авг 17:08Дуќан во строг центар

Се издава дуќан во строгиот центар на градот позади нама на 2ри кат(н...


1 МКД
или предлог цена
Штип

Дуќани

28 јул 16:50Се издава/продава/заменува

Се продава или заменува по договор деловен простор составен од две пр...


100 МКД
или предлог цена
Штип

Дуќани

28 јул 12:35Dukjan / Kancelarija

Se izdava dukjan pozadi trgovski centar na prvi sprat, pogoden za kan...


1 €
или предлог цена
Штип

Дуќани

28 јул 08:00Se iznajmuva ili prodava deloven objekt vonaselba Cardaklija

Se iznajmuva ili prodava deloven objekt vonaselba Cardaklija


1 €
или предлог цена
Штип

Дуќани

23 јул 12:24Дуќан 16м2 во населба 8 Ноември

Се продава Дуќан 16м2 во населба 8 Ноември бивша Берберница Брегалниц...


12.001 €
или предлог цена
Штип

Дуќани

20 јул 07:24Се продава дуќан, деловен простор

На одлична локација до плоштад и безистен. Плоштад Тошо Арсов бр 67 ...


2.700 €
или предлог цена
Штип

Дуќани

19 јул 14:25Se prodava deloven prostor vo Centar na Stip

Шифра:PP1092 Се продава деловен простор на одлична локација во цент...


1.270 €
или предлог цена
Штип

Дуќани

16 јул 10:41Nov Deloven Prostor - dukan vo centarot na gradot Stip

Se prodava/Iznajmuva Deloven Prostor/Dukan vo centarot na gradot Pri...


1 €
или предлог цена
Штип

Дуќани

15 јул 13:14Se izdava dukan vo centarot na gradot

Se izdava dukan 30m2. Delovniot prostor e na atraktivna lokacijata vo...


1 €
или предлог цена
Штип

Дуќани

15 јул 13:14Objekt vo centarot na Stip pogoden na sekakva dejnost

Се издава / Се продава целосно опремен трокатен ресторан во центарот ...


750 €
или предлог цена
Штип

Дуќани

09 јул 20:51Dukan (kancelarija, delovne prostor) vo centar na Stip

Se izdava dukan, deloven prostor, kancelarija vo strogiot centar na...


6.500 МКД
или предлог цена
Штип

Дуќани

28 јун 09:25Продавам дуќан

Продавам дуќан од 60 м2 со дополнителни 15 м2 магацински простор. Дуќ...


1 €
или предлог цена
Штип

Дуќани

25 јун 10:49Se prodava deloven prostor vo centarot na gradot

Se prodava deloven prostor so vkupna povrsina od 144 m2 i visina od 3...


1.000 €
или предлог цена
Штип

Дуќани

24 јун 21:12se izdava dukan vo stog centar

Odgovara na potrebite za site dejnosti.Na 50 m od plostadot, 30+30m2


250 €
или предлог цена
Штип

Дуќани

24 јун 10:19Dukan

Dukanot se PRODAVA/IZDAVA se naoga vo Star Karaorman vo centarot spro...


25.000 €
или предлог цена
Штип

Дуќани

15 јун 21:09Se izdava deloven prostor na odlicna lokacija

Шифра:PP1035 Се издава деловен простор на одлична локација во Сењак ...


9.000 МКД
или предлог цена
Штип

Дуќани

13 јун 13:12dukan stand

se prodava dukan stand vo trgovski centar na 1kat


20.000 €
или предлог цена
Штип

Дуќани

12 јун 11:30Se prodava

Se prodava deloven prostor kaj Angels kafe 20 m2 karabina istiot se n...


10.000 €
или предлог цена
Штип

Дуќани

05 јун 20:29Се издава дуќан во центар на Штип

Се ИЗДАВА деловен простор (дуќан) на ексклузивна локација во центар н...


14 €
или предлог цена
Штип

Дуќани

16 мај 11:04Se izdava dukan.дуќан

Се издава атрактивен деловен простор од 110м2 целосно изграден од ка...


1 €
или предлог цена
Штип

Дуќани

22 апр 15:42Se izdava dukan (deloven prostor) vo CENTAROT NA SHTIP

Se izdava dukan na odlichna lokacija vo CENTAROT na SHTIP na dobro po...


350 €
или предлог цена
Штип

Дуќани

22 апр 13:00Дуќан во центар на Штип 102м2

Се ИЗДАВА деловен простор (дуќан) на ексклузивна локација во центар н...


1 €
или предлог цена
Штип

Дуќани

12 апр 03:55Se PRODAVA / IZNAJMUVA dukjan

Dukjanot se naoga vo kompleksot dukjani Dujle. Do ordinacija D-r Sama...


9.100 €
или предлог цена
Штип

Дуќани

28 фев 22:22Деловен простор

Се издава деловен простор на атрактивна локација во центарот на градо...


1 €
или предлог цена
Штип

Дуќани

24 фев 08:58Дуќан во центар на Штип до ресторант Класик

Се продава дуќан во строгиот центар на Штип со два влеза, на две посе...


46.000 €
или предлог цена
Штип

Дуќани

03 јан 09:11Dukjan vo naselba Babi

Se izdava dukjan vo naselba Babi,vo neposredna blizina na skoloto.Cen...


4 €
или предлог цена
Штип

Дуќани

16 дек 15:35Iznajmuvam Dukan na Vanco Prke 24m2

Se izdava dukan ( deloven prostor ) vo strogiot centar, na ednosmeran...


12.000 МКД
или предлог цена
Штип

Дуќани

16 дек 15:20Se prodava deloven prostor vo Centar na Stip

Шифра:PP1070 Се продаваат два деловни простори на одлична локација в...


2.000 €
или предлог цена
Штип

Дуќани

10 ное 10:30DUKAN GTC STIP

Se iznajmuva dukan od 100m2 na odlicna lokacija PRIZEMJE GTC STIP.Mom...


1 €
или предлог цена
Штип

Дуќани

26 окт 08:52Издавам деловен простор

Издавам деловен простор кој моментално е колонијална продавница. Комп...


5.000 МКД
или предлог цена
Штип

Дуќани

19 окт 07:11Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам