Штип
                           
69 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Prodavam dukan GTC prizemje 103m2

Prodavam dukan vo trgovski centar prizemje, dukanot e iznajmen pravo ...


69.000 €
или предлог цена
Штип

Дуќани

Денес 07:24Дуќан 16м2 во населба 8 Ноември

Се продава Дуќан 16м2 во населба 8 Ноември бивша Берберница Брегалниц...


12.001 €
или предлог цена
Штип

Дуќани

Вчера 19:55Деловен простор

Се издава деловен простор на атрактивна локација во центарот на градо...


1 €
или предлог цена
Штип

Дуќани

Вчера 06:55Продавам дуќан

Продавам дуќан од 60 м2 со дополнителни 15 м2 магацински простор. Дуќ...


1 €
или предлог цена
Штип

Дуќани

28 сеп 15:28Се изнајмува деловен простор

Се изнајмува деловен простор во центарот на Штип. Просторот е 130 м² ...


600 €
или предлог цена
Штип

Дуќани

27 сеп 17:24iznajmuvam deloven prostor

iznajmuvam deloven prostor pozadi trgovski inf na tel 070346688


По Договор
или предлог цена
Штип

Дуќани

26 сеп 20:15Градскиот трговски центар

СЕ ПРОДАВА итно лице за контакт 070/841-11...


140.000 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
141.000 €
Штип

Дуќани

26 сеп 12:45Dukjan / Kancelarija

Se izdava dukjan pozadi trgovski centar na prvi sprat, pogoden za kan...


1 €
или предлог цена
Штип

Дуќани

26 сеп 00:00IZNAJMUVAM DVE GARAZI VO 8MI NOEMVRI STIP

IZNAJMUVAM DVE GARAZI VO 8MI NOEMVRI STIP POGODNI ZA POVEKJE RABOTI ...


По Договор
или предлог цена
Штип

Дуќани

23 сеп 19:59Нов Деловен простор

Се издава нов деловен простор погоден за повеќе намени, на само 100м ...


22 €
или предлог цена
Штип

Дуќани

22 сеп 14:53Се продава дуќан, деловен простор

На одлична локација до плоштад и безистен. Плоштад Тошо Арсов бр 67 ...


2.700 €
или предлог цена
Штип

Дуќани

21 сеп 18:43СЕ ИЗДАВА ДУКАН ВО ЦЕНТАР НА ШТИП

Се издава Дукан во центарот на Штип позади Трговскиот центар Површи...


600 €
или предлог цена
Штип

Дуќани

18 сеп 10:23DUKAN 110m2 NOVA GRADBA

SE IZDAVA DUKAN NOVA GRADBA 110m2 NA 10 METRI DO OSNOVNOTO UCILISTE G...


По Договор
или предлог цена
Штип

Дуќани

17 сеп 08:38Се издава дуќан во центар на Штип

Се ИЗДАВА деловен простор (дуќан) на ексклузивна локација во центар н...


14 €
или предлог цена
Штип

Дуќани

12 сеп 23:10Дуќан во строг центар

Се издава дуќан во строгиот центар на градот позади нама на 2ри кат(н...


1 МКД
или предлог цена
Штип

Дуќани

12 сеп 19:25SE IZDAVA DUKAN NAD ANGELS CAFE

Se izdava dukan nad kafe bar Angels cafe pogoden za sekakvi nameni 4...


100 €
или предлог цена
Штип

Дуќани

12 сеп 07:31Objekt vo centarot na Stip pogoden na sekakva dejnost

Се издава / Се продава целосно опремен трокатен ресторан во центарот ...


750 €
или предлог цена
Штип

Дуќани

10 сеп 00:41Трговски центар Штип

Се изнајмува деловен простор 35м2 и подрумски дел од 40м2, се наоѓаа ...


270 €
или предлог цена
Штип

Дуќани

09 сеп 07:38Деловен простор

Се продава или заменува деловен простор во трговскиот центар во насел...


850 €
или предлог цена
Штип

Дуќани

06 сеп 16:22Се издава/продава/заменува

Се продава или заменува по договор деловен простор составен од две пр...


100 МКД
или предлог цена
Штип

Дуќани

05 сеп 17:18Се издава дукан на ул.Борис Кидрич бб кај зграда Промаја

Лице за контакт Миле 071 304 940


По Договор
или предлог цена
Штип

Дуќани

05 сеп 07:53SE IZNAJMUVAAT DELOVNI PROSTORI CENTAR STIP

1.Ul.VANCO PRKE 130+115M2 VEDNAS DO TUTUNSKA BANKA 2.TRGOVSKI C...


1 €
или предлог цена
Штип

Дуќани

01 сеп 11:09Se iznajmuva deloven prostor

Se izdava pod kirija deloven prostor- dukan na atraktivna lokacija pr...


100 МКД
или предлог цена
Штип

Дуќани

26 авг 11:37Dukan (kancelarija, delovne prostor) vo centar na Stip

Se izdava dukan, deloven prostor, kancelarija vo strogiot centar na...


6.000 МКД
или предлог цена
Штип

Дуќани

23 авг 14:48Se izdava

Se izdava prostor od 40kvadrati na glavna I prometna ulica bulevar j...


8 €
или предлог цена
Штип

Дуќани

21 авг 08:24Se prodava

Se prodava deloven prostor kaj Angels kafe 20 m2 karabina istiot se n...


10.000 €
или предлог цена
Штип

Дуќани

17 авг 20:40Se izdava

Se izdava dukan na atraktivna I frekventna lokacija .Na samata glav...


6 €
или предлог цена
Штип

Дуќани

13 авг 08:30Top lokacija

Lokacija koja ne se propysta ulica bulevar jna .Dukanot e na samata u...


7 €
или предлог цена
Штип

Дуќани

12 авг 08:42Se prodava deloven prostor vo Centar na Stip

Шифра:PP1092 Се продава деловен простор на одлична локација во цент...


1.270 €
или предлог цена
Штип

Дуќани

16 јул 10:41Nov Deloven Prostor - dukan vo centarot na gradot Stip

Se prodava/Iznajmuva Deloven Prostor/Dukan vo centarot na gradot Pri...


1 €
или предлог цена
Штип

Дуќани

15 јул 13:14Se izdava dukan vo centarot na gradot

Se izdava dukan 30m2. Delovniot prostor e na atraktivna lokacijata vo...


1 €
или предлог цена
Штип

Дуќани

15 јул 13:14Se prodava deloven prostor vo centarot na gradot

Se prodava deloven prostor so vkupna povrsina od 144 m2 i visina od 3...


1.000 €
или предлог цена
Штип

Дуќани

24 јун 21:12se izdava dukan vo stog centar

Odgovara na potrebite za site dejnosti.Na 50 m od plostadot, 30+30m2


250 €
или предлог цена
Штип

Дуќани

24 јун 10:19Dukan

Dukanot se PRODAVA/IZDAVA se naoga vo Star Karaorman vo centarot spro...


25.000 €
или предлог цена
Штип

Дуќани

15 јун 21:09Se izdava deloven prostor na odlicna lokacija

Шифра:PP1035 Се издава деловен простор на одлична локација во Сењак ...


9.000 МКД
или предлог цена
Штип

Дуќани

13 јун 13:12dukan stand

se prodava dukan stand vo trgovski centar na 1kat


20.000 €
или предлог цена
Штип

Дуќани

12 јун 11:30Se izdava dukan (deloven prostor) vo CENTAROT NA SHTIP

Se izdava dukan na odlichna lokacija vo CENTAROT na SHTIP na dobro po...


350 €
или предлог цена
Штип

Дуќани

22 апр 13:00Дуќан во центар на Штип 102м2

Се ИЗДАВА деловен простор (дуќан) на ексклузивна локација во центар н...


1 €
или предлог цена
Штип

Дуќани

12 апр 03:55Se PRODAVA / IZNAJMUVA dukjan

Dukjanot se naoga vo kompleksot dukjani Dujle. Do ordinacija D-r Sama...


9.100 €
или предлог цена
Штип

Дуќани

28 фев 22:22Дуќан во центар на Штип до ресторант Класик

Се продава дуќан во строгиот центар на Штип со два влеза, на две посе...


46.000 €
или предлог цена
Штип

Дуќани

03 јан 09:11Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам