Струга
                           
136 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodava stan od 83 m2 vo Ezerski Lozja, Struga

Familijaren, komforen stan na prekrasna lokacija vo Ezerski Lozja, 5 ...


86.000 €
или предлог цена
Струга

Станови

Денес 13:00Промовирано

Stan Cena po dogovor

Stanot poseduva 2 spalni sobi,golema dnevna soba,2 tualeti,1 pomosnik...


По Договор
или предлог цена
Струга

Станови

Денес 13:53  НОВ ОГЛАС

Se izdavaat garsonjera vo Struga

Se izdava garsonjera vo centarot na Struga


1 €
или предлог цена
Струга

Станови

Денес 13:00Se prodava stan od 83 m2 vo Ezerski Lozja, Struga

Familijaren, komforen stan na prekrasna lokacija vo Ezerski Lozja, 5 ...


86.000 €
или предлог цена
Струга

Станови

Денес 13:00Luksuzen stan so pogled na ezero!

Stanot e celosno opremen so mebel i se naoga vo centralno podracje! ...


1 €
или предлог цена
Струга

Станови

Денес 12:07Apartman - soba

Se izdava soba,-studio Za nokevanja a moze I za podolg period,vo priz...


350 МКД
или предлог цена
Струга

Станови

Денес 09:13NOV DUPLEKS STAN SO POGLED NA 100M OD EZERO

Stanot se naoga na 5 I 6 kat.Na dolniot kat ima kupatilo kujna,trpeza...


900 €
или предлог цена
Струга

Станови

Денес 08:18Apartmani, sobi, apartman , соби, апартмани

Се изнајмува нов апартман (стан) од 50м2 со две простории наместен со...


1 МКД
или предлог цена
- 90 % Попуст
10 МКД
Струга

Станови

Вчера 19:08Stan od 103m2 vo Struga - ZDRAVESKI

Se prodava stan vo Struga. Stanot ima vkupna povrsina od 103m2, I ...


750 €
или предлог цена
Струга

Станови

Вчера 16:09Stan od 61m2 vo Centar - ZDRAVESKI

Se prodava stan od 61m2 vo strog centar Stanot se naogja na novoto ...


68.000 €
или предлог цена
Струга

Станови

Вчера 16:09Stanovi vo izgradba vo Struga73M2 - ZDRAVESKI

Станови во изградба во Струга. Одличен простор за модерно живеење, н...


1.200 €
или предлог цена
Струга

Станови

Вчера 16:08Stanovi vo izgradba Mislesevski pat - ZDRAVESKI

Се продаваат станови во изградба Локација: Мислешевски пат Со секој...


800 €
или предлог цена
Струга

Станови

Вчера 16:08Kupuvam apartman vi Eurotel Struga

Kupuvam apartman vo Eurotel Struga.


1 €
или предлог цена
Струга

Станови

Вчера 11:10Se prodavat 2 garsioneri

Se prodavat 2 garsioneri vo Struga vo zgradite kaj kullite na prizemj...


По Договор
или предлог цена
Струга

Станови

29 сеп 10:02NOV DUPLEKS STAN 141M2

Stanot se naoga na 5 I 6 kat.Na dolniot kat ima kupatilo kujna,trpeza...


126.900 €
или предлог цена
Струга

Станови

28 сеп 09:31Stan so garaza

Se prodava garsonjera so garaza i dvor vo Struga poz FON FAKULTETOT N...


1 €
или предлог цена
Струга

Станови

26 сеп 19:14SE IZDAVA POD KIRIJA NOV STAN

Stanot se naoga so novata zgrada kompleksot nabizi za poveke informac...


1 €
или предлог цена
Струга

Станови

26 сеп 15:29Се издава стан за туристи во текот на летниот период.

Се издава трособен стан за туристи во Струга. Има сопствен паркинг. ...


1.600 МКД
или предлог цена
Струга

Станови

22 сеп 18:12Se bara stan HITNO

Se bara stan za kupuvanje


4 €
или предлог цена
Струга

Станови

20 сеп 17:39Се издава луксузен АПАРТМАН

Со прекрасен поглед кон езерото, а лоциран на помалку од 50 м од езер...


50 €
или предлог цена
Струга

Станови

20 сеп 17:10Se prodavaat Stanovi vo Struga vo gradba

Se prodavaat stanovi vo Struga vo nov objekt vo gradba. Vo kompleksot...


По Договор
или предлог цена
Струга

Станови

19 сеп 15:15NOVO - STRUGA JUZNI

Se prodavaat stanovi na edna minuta do plaza gotovi i stanovi vo grad...


По Договор
или предлог цена
Струга

Станови

19 сеп 15:15Se prodava luksuzno namesten stan

Se prodava luksuzno namesten stan Na samo 50 m od ezero .


110.000 €
или предлог цена
Струга

Станови

17 сеп 09:45Se izdava apartman

Se izdava apartman od 01.10.2022 do 01.07.2023 Apartmanot se naoga v...


1 МКД
или предлог цена
Струга

Станови

15 сеп 17:36Продавам стан

Продавам стан на одлична локација во центарот на Струга,одма до пазар...


72.000 €
или предлог цена
Струга

Станови

13 сеп 19:46STAN VO NOVA GRADBA STRUGA

Se prodava stan vo Struga pokraj srednoto uciliste Niko Nestor. Stano...


1.100 €
или предлог цена
Струга

Станови

10 сеп 22:01Se prodavaat stanovi vo Struga na prizemje. Shiten banesa

Se prodavaat 3 stanovi vo Struga na 300 metri odalecnost od centarot ...


1.000 €
или предлог цена
Струга

Станови

10 сеп 17:27NOV OBJEKT NOVI STANOVI

Se prodavat stanovi vo centar vo Struga 100 metra daleku od ezeroto. ...


1 €
или предлог цена
Струга

Станови

06 сеп 16:14Стан во Центар

Се продава стан во центар, до црквата св. Петка (кај градската болни...


35.000 €
или предлог цена
Струга

Станови

04 сеп 17:24Garsonjera od 41m2 na 150 metri od ezeroto vo Struga

Se prodava garsonjera vo Struga. Garsonjerata e na vtora linija od...


41.000 €
или предлог цена
Струга

Станови

30 авг 19:25APARTMAN PRVA LINIJA NA PLAZA

Se izdava kompetno renoviran namesten stan so ekskluzivna lokacija na...


1 €
или предлог цена
Струга

Станови

26 авг 15:24Se izdava stan ili sobi

Se izdavat stanoj i sobi. Od 25m2, 50m2, 100m2. Info na tel: 078357666


1 €
или предлог цена
Струга

Станови

23 авг 22:37Se prodava nov stan 49m2

Se prodava nov stan 49m2 Cist imoten list. Info samo na tel: 071666665


1 €
или предлог цена
Струга

Станови

20 авг 23:40Banese 130m2 me pamje nga liqeni

Shitet banese 130m2. Me pamje nga liqeni 150 m larg liqenit - Sal...


1 €
или предлог цена
Струга

Станови

19 авг 13:25Se iznajmuva skroz renoviran stan 250 eur

Stanot se naoga karsi versus i akvarius plaza vo prva zgrada na 3 spr...


250 €
или предлог цена
Струга

Станови

15 авг 18:14Apartment za izdavanje

Se izdava za turisti. Stanot se naoga nasproti h.Drim na prva linija ...


По Договор
или предлог цена
Струга

Станови

14 авг 12:16KUPUVAM STAN

Kupuvam stan do 50.000 evra


По Договор
или предлог цена
Струга

Станови

12 авг 19:35Apartmani-super luksuzen so pogled na ezero

Se izdavaat super luksuzni apartmani (edniot 35 metri kvadratni, a d...


1 МКД
или предлог цена
Струга

Станови

12 авг 13:55Ce prodava Stan vo struga

Se prodava dvocoben renoviran Stan vo struga do opsta bolnica struga...


43.990 €
или предлог цена
Струга

Станови

11 авг 14:31ОДЛИЧЕН АПАРТМАН ЗА СЕМЕЈНО ЛЕТУВАЊЕ НА САМА ПЛАЖА НА ОХ.ЕЗЕ

Се изнајмува апартман (студио)во апартмански комплекс ЕУРОТЕЛ, на сам...


1 €
или предлог цена
Струга

Станови

09 авг 13:00Se prodava stan od 67m2 vo Struga - Ezerski Lozja

Se prodava stan od 67m2 vo Struga - Ezerski Lozja na 350 metri oddale...


62.000 €
или предлог цена
Струга

Станови

09 авг 10:22Страна 1 од 4

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам