Куманово
                   
8441 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Golf 5 2.0 tdi 103 kw 8 Ventili Motor God 2008

Info na viber 071 777 715 🇨🇭Kola e uvezen od svajcarija 🇨🇭 ...


4.100 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 21:32НОВ ОГЛАС
Промовирано

MERCEDES E350 CDI AVANTGARDE

📲070381942📲 MERCEDES  E350 CDI  BlueEFFICIENCY AVANTGARDE AIR MAC ...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 13:00Промовирано

RENAULT SCENIC II 1.9 DCI REG MK, 1600€!!!

prodavam 🇨🇭 renault scenic 2004god. 1.9 dci(96kw)najdobriot i najek...


1.600 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 09:20НОВ ОГЛАС
Промовирано

OPEL MERIVA 1.7 DTI FULL OPREMA

Se prodava Opel Meriva 1.7DTI so full oprema se fukcionalno na nea se...


2.300 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 09:52VW Passat 1,9 tdi 75kw 2001g. Moze zamena !

Samo na ovoj broj drug ne vazi 078305130 078305130 078305130 Wv...


2.300 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
2.500 €
Куманово

Автомобили

Денес 09:47Vw passat cc 2,0 tdi neuvezen Moze Zamena !

Passat CC 2,0 tdi Highline od prv gazda 2.0 tdi 125kw , dsg menja...


13.990 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
14.990 €
Куманово

Автомобили

Денес 09:4618 ki Vw originalni bandazi so ili bez gumi

Bandazi originalni za passat cc 5x112 fabricki germanaski ......model...


500 €
или предлог цена
Денес 09:45Opel Astra 1,8i registrirana , KLIMA , Moza Zamena !

Info samo na ovoj broj : 078305130 078305130 078305130 Opel ast...


1.500 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 09:44Mercedes B180 cdi neuvezuvan 165000km.

Samo na ovoj broj drug ne vazi 078305130 078305130 Mercedes Benz...


4.500 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 09:42ATV ODES 200 cc, NOV

ATV ODES 200 cc, NOV nevozen, kupen nov vo hamachi 2500 eura, najpogo...


2.100 €
или предлог цена
Денес 09:41Fiat Scudo 2.0 hdi L2 LONG

FIAT Scudo MAXI 2.0 hdi 88 kw (120 ks ), 2008 godina,odlicna sostojba...


5.200 €
или предлог цена
Куманово

Комбиња

Денес 09:41RYDWAN slep prikolka 4.5 m, NOVA NOVA

RYDWAN slep prikolka 450x205 cm, cisto nova, garazirana, vozena samo...


3.200 €
или предлог цена
Куманово

Приколки

Денес 09:41RYDWAN slep prikolka 2.700kg 400x195cm

RYDWAN slep prikolka 2.700kg 400x195cm, 2016 godina , registrirana s...


2.500 €
или предлог цена
Куманово

Приколки

Денес 09:40Krovni nosaci, , Scudo, Jumpy, Expert

Krovni nosaci Mont Blanc za Fiat Scudo, Citroen Jumpy, Peugeot Expert...


90 €
или предлог цена
Денес 09:40Honda Civic 2.2 dizel 2008 god

Honda Civic 2.2 dizel 2008 god ,172.000 km, uvezema od Svajcarija pre...


4.990 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 09:39Audi A4 2.0 tdi B facelift , EXTRA OPREMA

tel, 077.941.624 Audi A4 2.0 tdi 140 ks , 2004 godina, 197,000 km, 6...


5.200 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
5.600 €
Куманово

Автомобили

Денес 09:39BMW K 1200 GT

BMW K1200 GT , 2006 godina, novi gumi, kompletno servisiran -napraven...


7.300 €
или предлог цена
Денес 09:37  НОВ ОГЛАС

Alfa Romeo 159, 1.9 JTD

Alfa Romeo 1.9 JTD 88 kw ( 120 ks) , 6 stepen racen menuvac ,skoro ...


3.100 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 09:37FORD KA 1.3 -REGISTR-KLIMA

FORD KA 1.3 44KW MAL POTROSUVAC 5-6L PROIZVEDENA 2002 REGISTRIRANA ...


850 €
или предлог цена
- 11 % Попуст
950 €
Куманово

Автомобили

Денес 09:35Citroen Jumpy, Exper,Scudo,

Citoren Jumpy L1 H1, 2007 godina 1.6 hdi 90 ks, so KLIMA, 183.000 km,...


5.200 €
или предлог цена
Куманово

Комбиња

Денес 09:30Citroen Jumpy, Exper,Scudo,

Citoren Jumpy L1 H1, 2007 godina 1.6 hdi 90 ks, so KLIMA, 183.000 km,...


5.200 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 09:30Gumi so bandazi BMW 5X120

225-55/16 Nankang letni gumi, so 16 bandazi za Bmw , Cena komplet ...


Денес 09:30VW Caddy MAXI , SWISS, NOVO, NOVO

VW Caddy 1.6 tdi 75 kw 2013 godina, ( 28.12.2012 ) , uvezeno od Svajc...


8.200 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 09:30Peugeot Expert , Citroen Jumpy, Fiat Scudo

Tel 077.941.624 Peco FIAT Scudo MAXI 2.0 hdi 88 kw (120 ks ), 2008...


5.200 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 09:30VW Polo 1.2 TDI

VW Polo 2013 god, ( 19.12.2012 godina ) 1200 cc TDI. 55 kw (75 ks) N...


5.500 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 09:28MAZDA 3 2.2 DIZEL NOV UVOZ CH, EURO 5,2011NOVO!!!

PRODAVAM🇨🇭🇨🇭🇨🇭 MAZDA 3 2.2 DIZEL(110KW)2011GOD.EURO 5 DIZELSKI ...


6.100 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
6.200 €
Куманово

Автомобили

Денес 09:21MAZDA 3 2.2 DIZEL UVOZ CH, REG MK ,2011NOVO!!!

PRODAVAM🇨🇭🇨🇭🇨🇭 MAZDA 3 2.2 DIZEL(110KW)2011GOD.EURO 5 DIZELSKI ...


6.000 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
6.100 €
Куманово

Автомобили

Денес 09:21SEAT EXEO 2.0 TDI NOV UVOZ CH EURO 5 FABRIKA,NOV

PRODAVAM 🇨🇭🇨🇭🇨🇭 SEAT EXEO 2.0 TDI(105KW) 2010GOD. EURO 5 DIZELS...


6.000 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
6.100 €
Куманово

Автомобили

Денес 09:21GOLF VI 1.4TSI(90KW)BENZIN NOV UVOZ CH,EURO 5 STAKLO!

PRODAVAM 🇨🇭🇨🇭🇨🇭 VW GOLF VI 1.4TSI(90KW) BENZIN, 2011GOD.BENZINS...


5 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 09:20JEEP GRAND CHEROKEE 3.0🇨🇭NOV UVOZ CH, OVERLAND FABRIKA!!!!

PRODAVAM 🇨🇭🇨🇭🇨🇭JEEP GRAND CHEROKEE 3.0 CRD(177KW)"OVERLAND MODE...


18.500 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 09:20PIAGGO 250i X EVO,REG MK CELA GOD. FABRIKA!!

PRODAVAM PIAGGO X EVO 250i,(16kw)2007GOD.ZEMEN OD PRV SOPSTVENIK, NE ...


2.300 €
или предлог цена
Денес 09:20OPEL VIVARO 2.0 CTDI KOMBI NOV UVOZ CH, STAKLO, TOP!!

PRODAVAM 🇨🇭🇨🇭🇨🇭KOMBI 2.0 CDTI(84KW)2009 GOD. SO NAJDOBRIOT DIZE...


5.800 €
или предлог цена
Куманово

Комбиња

Денес 09:20JEEP GRAND CHEROKEE 3.0 CRD UVOZ CH. MOZNA ZAMENA,!!!

PRODAVAM 🇨🇭🇨🇭🇨🇭JEEP GRAND CHEROKEE 3.0 CRD(177KW)"OVERLAND MODE...


18.500 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 09:20RENAULT SCENIC II 1.9 DCI REG MK, 1600€!!!

prodavam 🇨🇭 renault scenic 2004god. 1.9 dci(96kw)najdobriot i najek...


1.600 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 09:20  НОВ ОГЛАС

Guma rezervna so bandaz za bmw

195 65 15


2 €
или предлог цена
Денес 09:20205 55 16 bmw

Rezervna


2 €
или предлог цена
Денес 09:19FORD FUSION 1 .6 TDCI 66kw

Ford fusion 1.6 tdci


4 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 09:12LANCIA YPSILON 1.2 BENZIN EURO5

Lancia ypsilon 1.2 benzin


5 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 09:12MAZDA 2 EXCLUSIVE 1.4 DIZEL

Mazda 2 exclusive 1.4 dizel


4 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 09:12SEAT IBICA

Seat ibiza 2000 god benzin plin 1.0 Vtor sopstvenik ne e od uvoz rea...


1.300 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
1.400 €
Куманово

Автомобили

Денес 09:05Rezervna 5x130 18ka Touareg , Q7 , Porsche..

--Rezervna guma 5x130 18ka Touareg , Q7 , Porsche..


Денес 08:43Rezervna guma 17ka 19ka 20ka BMW 2016 / 2021god.

Rezervna guma 17ka 19ka 20ka za BMW 2016 / 2021god. --BMW X1, X2,...


1 €
или предлог цена
Денес 08:42Se prodava seat cordoba 1.9sdi 2002god.

Se prodava seat cordoba 1.9sdi 2002god.od oprema servo abs elekt.proz...


980 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 08:36Страна 1 од 212

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам