72 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Nokia N95 prfekten

Se prodava Nokia N95 vo perfektna sostojba


2.000 МКД
или предлог цена
Денес 04:21Се продава Xiaomi Redmi Note 8 Pro

Се продава Xiaomi Redmi Note 8 Pro Рам 4 Ром 54 Повеќе информации...


7.500 МКД
или предлог цена
- 12 % Попуст
8.500 МКД
10 окт 20:21Xiaomi 11 Ultra Replica

Prodavam Xiaomi 11 Replica ne koristen 8GB RAM 256GB ROM Deca Core...


4.000 МКД
или предлог цена
08 окт 12:14AVTODIJAGNOSTIKA KONNWEI KW 310

AVTODIJAGNOSTIKA KONNWEI KW 310 Gi faka site modeli od 1993 do 2021go...


1.800 МКД
или предлог цена
Гевгелија

Останато

08 окт 10:08Se prodava SAMSUNG A12

Se prodava samsung A12 nov, neotpakuvan, seuste pod garancija kupen p...


13.000 МКД
или предлог цена
06 окт 21:48Se prodavaat telefoni !

Nokia 3310 cena 800 den. Ostanatite po 400 den. Kontakt 077/649-550


400 МКД
или предлог цена
06 окт 18:28HTC U11

Se prodava HTC U11 kako NOV!! Od prv den koristen so zastitno stakl...


8.000 МКД
или предлог цена
27 сеп 16:02Apple Watch Series 6 44mm

Se prodava original so kutija i mn dodatoci


360 €
или предлог цена
25 сеп 10:44ОТКУП на мобилни

ОТКУП на мобилни телофни по реални цени со дефекти,скршени стакла НЕ ...


50 €
или предлог цена
Гевгелија

Стари телефони

18 сеп 15:21Samsung j4 plus

Se prodava j4 plus duos verzija so kutija zastitno staklo maski,vo do...


4.500 МКД
или предлог цена
18 сеп 15:18Samsung Galaxy S9+

EKSTRA SOCHUVAN!!! Prodavam Samsung Galaxy S9+, koristen samo 6 me...


230 €
или предлог цена
17 сеп 23:28ZAMENA ZA TELEFON

Se prodava ASUS FX502VM Intel Core i7 7700 3.8GHZ NVIDIA GTX 1060 ...


550 €
или предлог цена
16 сеп 11:29BARAM MATICNA ZA IPHONE 8 PLUS

Ispraven i bez icloud


4.000 МКД
или предлог цена
30 авг 18:52Xiaomi mi band 4

Celosno ispraven, bez nikakvi maani. So edno polnenje do 20dena norma...


1.000 МКД
или предлог цена
24 авг 15:37Alcatel 2051X

Alcatel 2051X Користен месец до два Со оригинал полнач


1.000 МКД
или предлог цена
16 авг 00:04Iphone X id ne raboti

Се продава Iphone X 64GB, со пукнато задно капаче и FACE ID не работи.


160 €
или предлог цена
- 11 % Попуст
180 €
21 јул 12:59МАШИНСКА ПРОМЕНА НА СТАКЛА ЗА МОБИЛНИ ТЕЛЕФОНИ

Сервис на скршени стакла Промена на батерии Промена на конектори П...


1.800 МКД
или предлог цена
Гевгелија

Останато

15 јул 10:10Se prodava Iphone Xr

Se prodava Iphone Xr, koristen malku vreme. Kupen od Germanija od sat...


330 €
или предлог цена
05 јул 16:39Samsung a32 nov neotpakuvan

Se prodava samsung a32 128gb neotpakuvan


14.000 МКД
или предлог цена
04 јул 19:38Iphone 7plus 128gb neverlock

Se prodava iphone 7plus 128gb se si raboti po nego nikogash ne otvara...


200 €
или предлог цена
04 јул 18:53Se prodava NOKIA C3-01)

1.Se prodava NOKIA C3-01 metalna-inox maska.telefonot e kako nov bate...


3.000 МКД
или предлог цена
21 јун 08:21Xiaomi Mi Band 5

Se prodava smartwatch tracker Xiaomi mi band 5 nov so garancija od Sm...


30 €
или предлог цена
11 јун 12:11Iphone SE 2020

Se prodava iphone se 2020 telefonot e staklo kako nov sleduva so orig...


270 €
или предлог цена
16 мај 20:064 maski za Samsung s10e

1.Transparentna maska(kupena od Plaisio Solun) 2. Teracell crna boja ...


1.000 МКД
или предлог цена
14 мај 18:53Prodavam ili menuvam redmi s2

Maksimalno zacuvan moze i zamena za cat


4.500 МКД
или предлог цена
11 мај 07:29Kupuvam cat s 50 so zdrav ekran drugoto ne e bitno

Kupvam cat s 50 so zdrav ekran moze i samo ekran moze i cel


1.000 €
или предлог цена
30 апр 06:42A1 Alpha 20-2 godini garancija neotpakuvan

A1 Alpha 20 Zemen od A1 pred 2 dena poradi obnova na dogovor.


7.000 МКД
или предлог цена
21 апр 21:13Huawei P8 Lite

Se prodava Huawei P8 lite


3.000 МКД
или предлог цена
08 апр 08:22Honor 8x kako nov!

Broj za kontakt 078-923-577 Cenata ne e fiksna!!!


7.500 МКД
или предлог цена
14 мар 13:42Se Prodava Samsung Galaxy A41 vo Top Sostojba

Telefonot e isto kako na slikite i e vo top sostojba fabricka sostojb...


8.500 МКД
или предлог цена
14 мар 12:19Galaxy S10+

Se prodava Samsung s10+


400 €
или предлог цена
06 мар 13:35Samsung A6 plus

Se prodava Samsung A6 plus DUOS verzija,telefonot se ushte pod garanc...


5.500 МКД
или предлог цена
05 мар 15:19Samsung A50 kako nov 128 Gb

Se prodava Samsung A50 128 GB 4 ram orignal ekran SuperAmoled, maxima...


7.500 МКД
или предлог цена
05 мар 15:19Prodavam Nov Power bank

Се продава Power Bank 20K Batteries extern 20K.Полни 20,000 mAh+38 ...


По Договор
или предлог цена
13 фев 18:31Nov wireless polnac za smartphones

Se prodavam Nov bezzicen polnac za IPhone I Galaxy 10W


4.000 МКД
или предлог цена
13 фев 18:31Mobilni telefoni - Povolno!!!

Prodavam: Blackview E7 -za delovi=300den; LG T385 -za delovi=300den; ...


300 МКД
или предлог цена
11 фев 06:10Samsung Apple Huawei HTC LG Xiaomi Alcatel...

Вршиме пронена на екрани,батерии конектори,машинска промена на стакла...


25 €
или предлог цена
Гевгелија

Останато

03 фев 22:51Huawei Mate 10 Lite

Telefonot e vo odlicna sostojba, raboti na site mrezi


7.000 МКД
или предлог цена
31 јан 18:43Alpha a 20 glanc neotpakuvan

Tel e glanz nov so 2 god pismena garancija Raboti na site mrezi neot...


6.000 МКД
или предлог цена
31 јан 12:10Memoriska karticki

Се продаваат мемориски картички од 32 и 65 ГБ.


По Договор
или предлог цена
17 јан 20:43Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам