56 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Nokia N95 prfekten

Se prodava Nokia N95 vo perfektna sostojba


2.000 МКД
или предлог цена
Денес 04:21Се продава Xiaomi Redmi Note 8 Pro

Се продава Xiaomi Redmi Note 8 Pro Рам 4 Ром 54 Повеќе информации...


7.500 МКД
или предлог цена
- 12 % Попуст
8.500 МКД
10 окт 20:21Xiaomi 11 Ultra Replica

Prodavam Xiaomi 11 Replica ne koristen 8GB RAM 256GB ROM Deca Core...


4.000 МКД
или предлог цена
08 окт 12:14Se prodava SAMSUNG A12

Se prodava samsung A12 nov, neotpakuvan, seuste pod garancija kupen p...


13.000 МКД
или предлог цена
06 окт 21:48Se prodavaat telefoni !

Nokia 3310 cena 800 den. Ostanatite po 400 den. Kontakt 077/649-550


400 МКД
или предлог цена
06 окт 18:28HTC U11

Se prodava HTC U11 kako NOV!! Od prv den koristen so zastitno stakl...


8.000 МКД
или предлог цена
27 сеп 16:02Samsung j4 plus

Se prodava j4 plus duos verzija so kutija zastitno staklo maski,vo do...


4.500 МКД
или предлог цена
18 сеп 15:18Samsung Galaxy S9+

EKSTRA SOCHUVAN!!! Prodavam Samsung Galaxy S9+, koristen samo 6 me...


230 €
или предлог цена
17 сеп 23:28ZAMENA ZA TELEFON

Se prodava ASUS FX502VM Intel Core i7 7700 3.8GHZ NVIDIA GTX 1060 ...


550 €
или предлог цена
16 сеп 11:29BARAM MATICNA ZA IPHONE 8 PLUS

Ispraven i bez icloud


4.000 МКД
или предлог цена
30 авг 18:52Alcatel 2051X

Alcatel 2051X Користен месец до два Со оригинал полнач


1.000 МКД
или предлог цена
16 авг 00:04Iphone X id ne raboti

Се продава Iphone X 64GB, со пукнато задно капаче и FACE ID не работи.


160 €
или предлог цена
- 11 % Попуст
180 €
21 јул 12:59Se prodava Iphone Xr

Se prodava Iphone Xr, koristen malku vreme. Kupen od Germanija od sat...


330 €
или предлог цена
05 јул 16:39Samsung a32 nov neotpakuvan

Se prodava samsung a32 128gb neotpakuvan


14.000 МКД
или предлог цена
04 јул 19:38Iphone 7plus 128gb neverlock

Se prodava iphone 7plus 128gb se si raboti po nego nikogash ne otvara...


200 €
или предлог цена
04 јул 18:53Se prodava NOKIA C3-01)

1.Se prodava NOKIA C3-01 metalna-inox maska.telefonot e kako nov bate...


3.000 МКД
или предлог цена
21 јун 08:21Iphone SE 2020

Se prodava iphone se 2020 telefonot e staklo kako nov sleduva so orig...


270 €
или предлог цена
16 мај 20:06Prodavam ili menuvam redmi s2

Maksimalno zacuvan moze i zamena za cat


4.500 МКД
или предлог цена
11 мај 07:29Kupuvam cat s 50 so zdrav ekran drugoto ne e bitno

Kupvam cat s 50 so zdrav ekran moze i samo ekran moze i cel


1.000 €
или предлог цена
30 апр 06:42A1 Alpha 20-2 godini garancija neotpakuvan

A1 Alpha 20 Zemen od A1 pred 2 dena poradi obnova na dogovor.


7.000 МКД
или предлог цена
21 апр 21:13Huawei P8 Lite

Se prodava Huawei P8 lite


3.000 МКД
или предлог цена
08 апр 08:22Honor 8x kako nov!

Broj za kontakt 078-923-577 Cenata ne e fiksna!!!


7.500 МКД
или предлог цена
14 мар 13:42Se Prodava Samsung Galaxy A41 vo Top Sostojba

Telefonot e isto kako na slikite i e vo top sostojba fabricka sostojb...


8.500 МКД
или предлог цена
14 мар 12:19Galaxy S10+

Se prodava Samsung s10+


400 €
или предлог цена
06 мар 13:35Samsung A6 plus

Se prodava Samsung A6 plus DUOS verzija,telefonot se ushte pod garanc...


5.500 МКД
или предлог цена
05 мар 15:19Samsung A50 kako nov 128 Gb

Se prodava Samsung A50 128 GB 4 ram orignal ekran SuperAmoled, maxima...


7.500 МКД
или предлог цена
05 мар 15:19Huawei Mate 10 Lite

Telefonot e vo odlicna sostojba, raboti na site mrezi


7.000 МКД
или предлог цена
31 јан 18:43Alpha a 20 glanc neotpakuvan

Tel e glanz nov so 2 god pismena garancija Raboti na site mrezi neot...


6.000 МКД
или предлог цена
31 јан 12:10iphone 6S plus

se prodava tel iphone 6s plus neverlock gold.telefonot e vo ispravna ...


9.000 МКД
или предлог цена
17 јан 13:14Samsung Galaxy A5(2017)

Одлично сочуван, без оштетувања. Со оригинален полнач и маска.


6.000 МКД
или предлог цена
13 јан 15:47Se Prodava Samsung Galaxy A41

Telefonot e isto kako na slikite so mala grebnatinka na ekranot od le...


9.000 €
или предлог цена
10 јан 15:50Се продава iPhone 8 Plus 256 GB Neverlock

Се продава iPhone 8 Plus 256 GB Neverlock Екстра сочуван. Купен од ...


350 €
или предлог цена
20 ное 08:38Prodavam Telefon

Prodavam telefon Samsung Note 9


200 €
или предлог цена
01 ное 00:09Iphone 7+

Se prodava iphone 7+ celosno zacuvan koristen 11 meseci


300 €
или предлог цена
10 сеп 16:06Samsung Galaxy A41

Се продава нов само активиран Samsung Galaxy A41, купен од Телеком пр...


11.000 МКД
или предлог цена
08 сеп 15:06IPHONE 7 PLUS 32GB

Se prodava Cena 280 evra fiksno Info na tel 070491511


280 €
или предлог цена
08 сеп 01:05Samsung A5 2017

Се продава многу зачуван телефон. Повеке инфо: https://m.gsmarena.co...


7.000 МКД
или предлог цена
04 сеп 23:35Huawei Mate 20 Lite

Se prodava Huawei Mate 20 Lite, odlicno socuvan.


230 €
или предлог цена
26 јул 18:48Galaxy a40 64giga 4giga ram

Extra socuvano full pack dobra cena 7000 zamena so moja ili vasa dop...


7.000 МКД
или предлог цена
02 јун 10:52Huawei P20 Lite

користен една години, нема гаранција , зачуван како нов, многу добар ...


7.200 МКД
или предлог цена
07 мај 16:34Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам