Подкатегорија:
                   
40 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

MELODIJA C -IV-120

Harmonikata e vo odlicna sostojba. Cena po dogovor


1 €
или предлог цена
24 јун 13:34SE ZA SETTIMIO SOPRANI

Komplet registri klavijatura so klapni i glasovi so komplet kozic...


1 €
или предлог цена
24 јун 13:34HOHNER ATLANTIK lV

4glasna 120 basa 11 registri stranichen master vo super sostojba mozj...


500 €
или предлог цена
18 јун 14:55WELTMEISTER DIANA

4 GLASNA 96 BASA 11 REGITRI VO DESNA 5 VO BAS VO SUPER SOSTOJBA


14.000 МКД
или предлог цена
18 јун 14:55ROYALSTANDARD

4GLASNA 12REG+3 VO BAS 96 BASA GLASNA POGODNA ZA SUVI SVIRKI VO ODL...


14.000 МКД
или предлог цена
18 јун 14:55WELTMEISTER

Vo odlicna sostojba ,super klavijatura


1 €
или предлог цена
18 јун 14:14sajzer

dobro socuvan moze zamena za skuter


1 €
или предлог цена
14 јун 17:07WELTMEISTER

Unikat harmonika vo odlicna sostojba so 4 registri za klavijatura. ...


1 €
или предлог цена
04 јун 20:09WELTMEISTER STELLA

3 GLASNA 5+3REGISTRI 60 BASA VO SUPER SOSTOJBA POGODNA ZA UCHENICI


150 €
или предлог цена
- 98 % Попуст
10.000 €
03 јун 10:50HOHNER ATLANTIK

Vo odlichna sostojba 4 glasna 11 reg+ 3 vo bas mnogu glasna dobra kla...


550 €
или предлог цена
02 јун 00:16DELICIA

HARMONIKA ZA UCHENICI SO 3 REG 48 BASA SO ORIGINALNO KUFERCHE NOVA


4.500 МКД
или предлог цена
- 10 % Попуст
5.000 МКД
01 јун 00:03PAROT

3 GLASNA 5 REGISTRI 60 BASA PLITKA BRZA KLAVIJATURA KAKO NOVA


150 €
или предлог цена
01 јун 00:03ORFEO

ITALIJANSKA HARMONIKA 3 GLASNA SO PIKOLO 96 BASA 9 REGISTRI 5 GLAS...


300 €
или предлог цена
- 14 % Попуст
350 €
01 јун 00:02Bas gitara akustik-elektrik "Dani"

Prodavam bas gitara akustik-elektrik "Dani" so kufer info na ovo...


350 €
или предлог цена
23 апр 14:00Контрабас

Се продава Контрабас чешки 3/4 без магнет во одлична состојба...


550 €
или предлог цена
23 апр 14:00kupuvam polovni harmoniki mali i golemi

POPRAVAM HARMONIKI


1 €
или предлог цена
30 мар 13:27GUERRINI SUPERIOR 2 PRESIDENT

ORIGINAL ITALIJANSKA 2+2 DVOKABINSKA 120 BASA 11+ MASTER+ BRADENVO ...


50 МКД
или предлог цена
11 мар 02:19DELICIA CORALL

4 GLASNA SO SORDINA EMITACIJA NAKABINA 120 BASA 11+3 REG NOVI KAISHI...


230 €
или предлог цена
23 јан 13:30MELODIJA CARMEN

Polna klavijatura 120 basa 9 reg+3vo bas 3 glasna so hohnerski glas...


150 €
или предлог цена
23 јан 13:29BUTTSTADT

UNIKATNA HARMONIKA ZA KOLEKCIONERI 90 GOD ISPRAVNA


100 €
или предлог цена
23 јан 13:28Yamaha 25 i pifla yaganisawa 7ca

Info: 075455240


1 €
или предлог цена
10 мај 13:25Се продава целосно зачуван куфер за KORG PA1,2,3,4X PRO

Куферот е масивен и погоден при транспорт штитејќи од разни удари и о...


1 €
или предлог цена
05 апр 14:44Octave BOSS

Oktaverot e kupen nov od prodavnica proban e samo ednash, moze da se ...


80 €
или предлог цена
16 мар 00:54PIFLI ZA KLARINET I SAKSOFON

Prodavam pifli za klarinet i saksofon. Vandoren B45 Vandoren B46 ...


1 €
или предлог цена
24 јан 11:39SE PRODAVAAT "B" KLARINETI ODLICNI

SE PRODAVAAT KLARINETI SITE SE NAPRAVENI GENERALKA, VO ODLICNA SOS...


1 €
или предлог цена
24 јан 11:38NOV ALT SAKSOFON саксофон

Se prodava nov alt saksofon...


1 МКД
или предлог цена
24 јан 11:38PRODAVAM KLARINET NOBLET

Noblet vo odlicna sostojba. Prodavam i drugi modeli ...


1 €
или предлог цена
24 јан 11:37KLARINETI SAKSOFONI EKSTRA NISKA CENA!!! RASPRODAZBA!!!

Prodavam klarineti, saksofoni Sredeni...nastimani... Pifli piski


1 €
или предлог цена
24 јан 11:37KLARINET BUFFET кларинет Буфет clarinet

SE PRODAVA KLARINET BUFFET Crampon E11.... Се продава кларинет БУФ...


1 €
или предлог цена
24 јан 11:36se prodava ili menuva hohner verdi 3

se prodava ili menuva harmonika hohner verdi 3 .zamena za sintisajzer...


350 €
или предлог цена
30 јан 18:31Korg pa 80

Sajzerot e vo perfektna sostojba moze da se proba vo sekoe vreme so f...


380 €
или предлог цена
29 дек 12:08KORG PA4X SETOVI

Prodavam setovi za KORG PA4X 1 set = 2 evra gratis program PA MANAG...


20 €
или предлог цена
22 авг 13:00KORG PA2X SETOVI 20 seta = 20 evra

Site setovi se kompletni. kompletot od 20 seta = 20 evra. ne gi delam...


20 €
или предлог цена
22 авг 13:00SET za KORG PA3X 20 seta za 20 evra

Prodavam setovi za korg pa3x 20 seta za 20 evra. Gratis korg program...


20 €
или предлог цена
31 јул 09:39PRODAVAM,KUPUVAM POLOVNI HARMONIKI -SERVISIRAM

WELTMEISTER SUPITA -dvokabinska profesionalna vo odlicna sostojba


1 €
или предлог цена
15 фев 23:00HARMONIKI

Хармониките сите се во одлична состојба ,цените се прилагодени на наш...


1 €
или предлог цена
17 ное 20:57Arapski tarabuki

Se prodavaat novi arapski tarabuki po povolna cena 2500 denari dokolk...


2.500 МКД
или предлог цена
12 окт 17:58Modul Roland Td 6

Se prodava nov modul TD6 so sredeni setovi


120 €
или предлог цена
15 сеп 11:10Roland padovi

Se prodavaat roland pd8 padovi hi hat roland fd8,rampa roland mds i k...


50 €
или предлог цена
13 сеп 11:03Продавам клавир Беларус

Продавам клавир/пиано Беларус , многу малку користен во супер состојб...


1 €
или предлог цена
29 јул 22:27Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам