Берово
                           
27 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Apartman Bliznacki

Апартмани Близначки се наоѓаат веднаш до Хотел Манастир во Берово во ...


500 МКД
или предлог цена
Берово

Куќи / Вили

15 авг 18:55SE IZDAVAAT SOBI I APARTMANI

Апартмани Близначки се наоѓаат веднаш до Хотел Манастир во Берово во ...


500 МКД
или предлог цена
Берово

Куќи / Вили

15 авг 18:55SOBI I APARTMANI

IZDAVAME SOBI I APARTMANI IMAME I STRANICA NA FACEBOOK POD IME KUKA B...


1 МКД
или предлог цена
Берово

Куќи / Вили

13 авг 16:51Разработен бизнис објект

Se prodava 370m2 energetski izgraden objekt.Vo sklop na objektot ima ...


300.000 €
или предлог цена
Берово

Куќи / Вили

05 авг 22:14Se iznajmuva vila "Toskova livada"

Vilata se naogja vo neposredna blizina na crkvata Sv. Bogorodica, Sv....


1 МКД
или предлог цена
Берово

Куќи / Вили

23 јун 07:17Apartmani i Vila "PRIRODA"

Kapacitet: *Apartmani:19 legla *Vila 6 legla Vid n...


600 МКД
или предлог цена
Берово

Куќи / Вили

17 јун 21:15Kuka Vo Berovo

Se prodava kuka vo centarot na Berovo informacii 078473132


20.000 €
или предлог цена
Берово

Куќи / Вили

23 мај 13:00Se prodava vikendica na Berovsko ezero

Se prodava vikendica na Berovsko ezero kaj hotel VIP. Parcelata e so ...


65.000 €
или предлог цена
Берово

Куќи / Вили

11 мај 10:43SE PRODAVA VILA NA BEROVSKO EZERO--- NOVA

Se prodava vila na Berovsko Ezero --- Nova gradba Vilata ima celose...


160.000 €
или предлог цена
Берово

Куќи / Вили

27 апр 08:39IZDAVAM LUKSUZEN APARTMAN VO BEROVO

IZDAVAM LUKSUZEN APARTMAN VO BEROVO VEDNAS DO HOTEL MANASTIR , A NA 1...


8 €
или предлог цена
Берово

Куќи / Вили

05 апр 19:19Sobi / apartman vo Berovo... Соби / апартман во Берово

Издавам соби и апартман во центарот на Берово. Просториите се опремен...


300 МКД
или предлог цена
Берово

Куќи / Вили

16 фев 16:31Се изнајмува вила - Равна река Пехчево

Се изнајмува вила на Равна река Пехчево, број за контакт: 075 304 63...


По Договор
или предлог цена
Берово

Куќи / Вили

12 јан 13:00SE PRODAVA KUKA

Prodavam kuka so povrsina 111 m2 i dvorno mesto 181 m2. Za poveke in...


30.000 €
или предлог цена
Берово

Куќи / Вили

11 јан 01:26Вилет во село Мачево

Се продава хациенда во село Мачево, Беровско, над 3000 квадрати. 075/...


222.000 €
или предлог цена
Берово

Куќи / Вили

09 дек 21:16Suvi laki centar

Za poveke info:+41765894021 watsapp Viber


155.000 €
или предлог цена
Берово

Куќи / Вили

23 окт 22:16Сместување во Берово - Куќа Миа

Се издава спрат од куќа во близина на центарот на Берово, кај автобус...


По Договор
или предлог цена
Берово

Куќи / Вили

15 окт 14:55Se prodava kukja vo Berovo

Se prodava kukja vo Berovo na ul. Marshal Tito vo centarot na gradot....


По Договор
или предлог цена
Берово

Куќи / Вили

26 јун 13:00Se prodava Vila vo Berovo prema hotel Manastir

Se prodava vila prema hotel Manastir vo Berovo so povrshina 46m² ovos...


По Договор
или предлог цена
Берово

Куќи / Вили

30 апр 02:31Kukja vo Berovo

Se prodava kukja vo Berovo,faza karabin. Prekrasen pogled na cel grad...


35.000 €
или предлог цена
Берово

Куќи / Вили

20 мар 20:33Се продава викендица од 100м2 + 2000м2 дворно место

Се продава викендица од 100 м2 + 2000м2 дворно место. Викендицата рас...


33.000 €
или предлог цена
Берово

Куќи / Вили

19 мар 16:21SE PRODAVA VILA VO RAVNA REKA PEHCEVO

SE PRODAVA VILA VO OBLASTA RAVNA REKA PEHCEVO VILATA E NOVA GRADBA I...


35.000 €
или предлог цена
Берово

Куќи / Вили

27 јун 19:03se prodava kuka na odlicna lokacija na 3km pred Berovo

se prodava kuka na dva sprata so struja ,voda,kanalizacija so imoten ...


1 €
или предлог цена
Берово

Куќи / Вили

16 јун 16:38SE IZDAAT SOBI VO BEROVO

se izdavat sobi vo berovo sobite se vednas do hotel manastir sobite s...


400 МКД
или предлог цена
Берово

Куќи / Вили

30 јул 11:56Куќа во Берово

Се продава куќа во Берово фаза карабин тел. Миле 070 596 726 и Алекс...


30.000 €
или предлог цена
Берово

Куќи / Вили

31 окт 20:32Se Prodava Kujka Vo Berovo

Se prodava opremena kujka vo Berovo so 2 shupi i pushalna za meso na ...


23.000 €
или предлог цена
Берово

Куќи / Вили

08 окт 21:41Куќа "Поли"

Куќата е целосно наместена со 8 легла, 1 купатило и 1 кујна. Се наоѓа...


350 МКД
или предлог цена
Берово

Куќи / Вили

29 јул 13:00SE PRODAVA KUKA VO BEROVO

Kukata vo odlicna sostojba 416m2 bilzok do cenatarot, cena po dogovor.


По Договор
или предлог цена
Берово

Куќи / Вили

24 јул 11:11Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам