Кисела Вода
                   
338 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se baraat instalateri na kameri i alarmi

Security Solutions од Скопје бара 1 (еден) искусен инсталатер (тим ли...


1 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

Денес 09:37Distributer Дистрибутер Шофер Sofer C kategorija

Se bara rabotnik za vo magacin so C kategorija za distribucija vo Sko...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

Денес 09:21Taxi ELITTE vrsi priem na novi clenovi

Poradi zgolemeniot obem na rabota Taxi Elitte vrsi priem na 50 novi c...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

Вчера 17:57ElITTE TAXI 15169 vrabotuva dispecerki

Taxi ELITTE 15169 vrabotuva dispecerka so iskustvo 070-338-388


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

Вчера 17:57ISKUSNI ZIDARI moze i so MK-Pasosi

Itno se potrebni 10 iskusni zidari za rabota vo Germanija,moze i so M...


11 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

Вчера 17:24Restoran Fratellanza Ima Potreba od Pizza Majstor

Restoran Fratellanza vo kislea voda, rasadnik Ima Potreba od Pizza Ma...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

Вчера 14:55  НОВ ОГЛАС

VS inzinering ima potreba od rabotnici

VS inzinering ima potreba od majstori gipsari i moleri za poveke info...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

Вчера 13:00Кафич во Кисела вода има потреба од конобар/ка

Кафич во Кисела Вода има потреба од конобарка. Работно време во смен...


18.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

Вчера 10:01Медицинска сестра/техничар во старски дом

Приватна установа за социјална заштита на стари лица има потреба од м...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

Вчера 08:30Negovatel/ka

Приватна установа за социјална заштита на стари лица - Сонце има потр...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

Вчера 08:29SE VRABOTUVA OPST RABOTNIK I OPERATOR NA MASINA

ВРАБОТУВАМЕ: 1. ОПЕРАТОР НА ЦНЦ МАШИНА (1 работна позиција) 2....


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

Вчера 07:30Pomoshnik kuvar

Se bara pomosnik kuvar za kujna rabota samo prva smena,sabota nedela ...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

Вчера 06:59oddelenski nastavnik dava casovi po oddelenska nastava

Oddelenski nasavnik dava casovi od 1 do 5 oddelenie po site predmeti...


300 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

14 окт 17:57Potrebni se majstori (ѕидаро-тесари)

Потребен е мајстор ѕидаро-тесар Контакт тел: 078-326-762 <---


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

14 окт 17:57Se bara zena za rabota vo mekicara

Se bara zena za rabota vo mekicara vo Dracevo samo za prva smena tel....


10 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

14 окт 16:52Barame majstori za masinski malter ili polu majstori

Firma od skopje radi zgolemen obem na rabota ima potreba od majstori ...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

14 окт 15:29Baram pomosnici ili majstori fasaderi ili malterdzii

Potrebni ni se pomosnici ili fasaderi/malterdzii za rabota niz skopje


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

14 окт 15:29Оператот на ЦНЦ машина

Фирмата Мулти Медија има потреба од оператор на ЦНЦ машина, со и без ...


23.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

14 окт 13:27Nudam rabota za opsti rabotnici

Firma od Skopje nudi rabota za opsti rabotnici ,prijavuvanje na neopr...


20.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

14 окт 08:01Se bara prodavac/ka

Piljara vo kisela voda ima potreba od prodavac ili prodavacka pocetna...


17.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

13 окт 14:00RABOTA vo objekt za brza hrana

OK BURGER има потреба од персонал за работа со и без работно искуство...


20.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

12 окт 19:50Most Cafe bara kelenerki

Мост кафе во Кисела вода има потреба од келнер/ка-шанкер/ка девојка....


18.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

12 окт 14:08Оператор на принтер HP Latex

Се бара работник за печатење самолеплива фолија. Пожелно е основно по...


22.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

12 окт 14:08Потребни се Негователки и Медицински сестри

Дом за стари лица има потреба од Негователки ,Медицински сестри и Бо...


1 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

12 окт 09:39Слаткарница вработува

Реномирана слаткарница во Црниче има потреба од две вработени лица во...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

11 окт 13:51Dostava na hrana Pizza Di Napoli

Pizza Di Napoli bara masko lice za dostava na hrana. Telefon za kont...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

10 окт 22:06Taxi firma bara vozaci pod renta

Se izdravaat licencirani taxi vozila pod renta. Vozilata se celosno i...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

10 окт 10:56Taxi Elitte vrabotuva dispecerki

Taxi Elitte vrabotuva dispecerki so rabotno iskustvo


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

07 окт 17:21ГРАДЕЖНИ МАЈСТОРИ

Имаме потреба од градежни мајстори за изработка на термо фасади, виси...


1 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

07 окт 13:00Se barat vodoinstalatori i pomosnici

Se barat pomosnici za vodovod pocetna plata 20 000 kontakt telefon 0...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

05 окт 11:57Baram snajderki

Baram zeni za sienje sto znaat sve da rabotat na neopredeleno vreme s...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

04 окт 18:152D i 3D crtac

Фирмата Мулти Медија има потреба од 2Д и 3Д цртач со познавање програ...


30.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

04 окт 12:17Потребни се хигиеничари

Потребни се хигиеничари со и без работно искуство. Се работи за одрж...


15.200 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

04 окт 11:43Вработуваме столар услови одлични

Вработуваме - оператор на кројач за иверка - оператор на кантериц...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

03 окт 19:03Gips Karton majstori za rabota vo Avstria

Avstriska firma ima potreba od GIPS KARTON MAJSTORI samo so EU dokume...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

01 окт 14:34Barame rabonici

E. M. S. ACE Ima potreba od rabotnici so iskustvo (bravarija, stolari...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

01 окт 00:26Мајстори

Фирма што работи со преработка на возила од товарни во патнички, амби...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

01 окт 00:26Baram sofer so poznavanje na Angliski jazik

Baram sofer so poznavanje na Angliski jazik, ve molam vasit CV da bid...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

30 сеп 11:35Taxi firma itno bara vozaci za vozila pod renta

Taxi firma bara vozaci za vozila pod renta 070383271


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

28 сеп 15:49Taksi firma itno bara vozaci za vozila pod renta

Taxi firma bara vozaci za vozila pod renta . Informacii na tel.070383...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

28 сеп 15:49Страна 1 од 9

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам