205 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Iphone 8 64GB kako nov !!! Bez grebka !!

Se prodava iphone 8 kako nov so 97% battery life koristen so maska i ...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
195 €
Денес 09:11Xiaomi Mi9 6/64 Piano Black/Snapdragon 855

Tel.e perfektno socuvan kako nov.bez skrieni mani. Ima odlicni prefor...


190 €
или предлог цена
Денес 08:16Продавам Xiaomi Mi A2 lite

RAM 4 gb, memorija 64 gb, vo odlicna sostojba, raboti na site mrezi


5.000 МКД
или предлог цена
- 9 % Попуст
5.500 МКД
Денес 07:16Xiaomi Redmi Note 7

Telefonot e kako nov nema nitu edna mana. Kamera 48mp zadna i 13mp p...


7.000 МКД
или предлог цена
Вчера 18:59Samsung E1120

Telefonot e ispraven raboti na site mrezi baterijata drzi 4 dena ne k...


1.000 €
или предлог цена
Вчера 17:02Se prodava Nokia na kopcinja

Telefonot e ispraven raboti na site mrezi baterijata drzi 4 dena ne k...


1.000 МКД
или предлог цена
Вчера 17:02Samsung Galaxy S20 Plus 128GB

Moze i zamena


410 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
440 €
Вчера 16:53Se prodava iphone moze i zamena

Se prodava iphone xs moze zamena i za kola do taa cena telefonot e d...


350 €
или предлог цена
Вчера 16:15  НОВ ОГЛАС

IPHONE 7

Zacuvan vo fukcionalna sostojba so polnac..


7.990 МКД
или предлог цена
Вчера 13:49Umi IRON Pro - 3gb ram ODLICEN

Телефонот е со одлични перформанси и е 100% исправен! Има Ram мемо...


5.000 МКД
или предлог цена
Вчера 13:36Se prodava iPhone 7 Plus, 128gb, Matte Black

Telefonot e odlicen za cenata. Ima 128gb memorija koja mnogu pridones...


11.500 МКД
или предлог цена
Вчера 13:09  НОВ ОГЛАС

X6 mini bmw phone

Malo telefonce so 2 sim kartici. Novo spakovano vo kutice


2.000 МКД
или предлог цена
Вчера 12:49Xiaomi Redmi Note 9

Prodavam hiaomi redmi note 9 raboti na site karticki (telefonot e kak...


8.500 МКД
или предлог цена
Вчера 12:24iPhone X 64Gb Neverlock White

Top Sostojba nikogash ne servisiran


270 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
290 €
Вчера 10:13IPhone 6s kako nov 075 885 548 075 813 672

Bez zameni cena 110e ili 100e


1 €
или предлог цена
Вчера 09:14Xiaomi Mi A1 (Mi 5X)

Има знаци на користење се функционира како што треба со чист андроид ...


4.000 МКД
или предлог цена
14 окт 19:24Popust i suckerberg /075 885 548 * 075 813 672

Ccc


2 €
или предлог цена
14 окт 17:29iPhone 8

Се продава iPhone 8, донесен од УСА. Многу зачуван, работи fingerprin...


11.000 МКД
или предлог цена
- 8 % Попуст
12.000 МКД
14 окт 17:01IPHONE 7 TELEKOM ODLICNA SOSTOJBA KAKO NOV

POVEKJE INFORMACII NA: 070265020 Se prodava iPhone 7 vo odlichna s...


По Договор
или предлог цена
13 окт 21:32Iphone 7 Plus KAKO NOV!!!

Telefonot e vo perfektna sostojba,bez znaci od koristenje,kompletno i...


150 €
или предлог цена
13 окт 21:31Iphone SE 2 NOV!!

📄Telekom Garancija do 05.10.2022📄 Telefonot e nov,neupotrebuvan, f...


320 €
или предлог цена
13 окт 18:46Iphone

Prodavam iphone6s


1 €
или предлог цена
13 окт 17:14Xiaomi Redmi 7A

Се продава Xiaomi Redmi 7A. Телефонот е во одлична и зачувана состојб...


5.200 МКД
или предлог цена
- 10 % Попуст
5.800 МКД
13 окт 16:58ZyXEL NR2101 5G WIFI 6 PORTABLELTE ROUTER

Novi nekoristeni FULL Pack. Vo slobodna prodazba se min 550 EUR. h...


149 €
или предлог цена
13 окт 13:15SAMSUNG GT.. ACE 3

Se prodava telefon Samsung. GT.. Se si funkcinira na nego.. Socuvani....


1.599 МКД
или предлог цена
12 окт 22:13iphone 7

Apple Iphone 7 32gb Battery Health 85% ima vidlivi zabeleski po la...


1 €
или предлог цена
12 окт 22:10Iphone 6s 16gb kako novv

Nova baterija odlicno zacuvan se prodava itno


5.000 МКД
или предлог цена
12 окт 16:09Se prodava SAMSUNG A40

Istecena e garancijata,sleduva so maska polnac i kutija,ima prostor z...


6.000 МКД
или предлог цена
12 окт 14:47Prodavam Iphone 5s Gold

Продавам iphone 5s Gold Neverlock. Има проблем. Не се уклучува. Пр...


1.000 МКД
или предлог цена
12 окт 14:08IPHONE 11 64GB BLACK

APPLE IPHONE 11 64GB BLACK UPOTREBUVAN OD EDEN KORISNIK ODLICNA SO...


450 €
или предлог цена
11 окт 13:00Prodazbana samsung

Se prodava telefon samsung a 50 vo odlicna sostojba


8.500 МКД
или предлог цена
11 окт 12:09Samsung A50

Dobro socuvan telefon samsung a50


8.500 МКД
или предлог цена
11 окт 12:09LG K8 EXRA

Zacuvan raboti na site mrezi Cena 2000den za ponisko ne zvonete!


2.000 МКД
или предлог цена
10 окт 15:32Samsung Note 10 KAKO NOV!!!

Telefonot e vo perfektna sostojba,bez znaci od koristenje,kompletno i...


350 €
или предлог цена
09 окт 10:29Samsung S10 KAKO NOV!!!

Telefonot e vo perfektna sostojba,bez znaci od koristenje,kompletno i...


260 €
или предлог цена
09 окт 10:21Iphone 8 Plus KAKO NOV!

Telefonot e vo perfektna sostojba,bez znaci od koristenje,kompletno i...


260 €
или предлог цена
09 окт 10:12REDMI 9

Телефонот е во екстра состојба користен само еден месец Под Гаранц...


5.500 МКД
или предлог цена
09 окт 01:00Iphone 12 PRO KAKO NOV!!!

Telefonot e vo perfektna sostojba,bez znaci od koristenje,kompletno i...


750 €
или предлог цена
08 окт 10:34Huawei p40 lite kako nof 128/6 -Mobilara Mobox Veles

Telefonot e so vazecka 1 godina garancija


10.000 МКД
или предлог цена
07 окт 21:55Samsung A71 128/6 -Mobilara Mobox Veles

Telefonot e malku koristen extra socuvan i vazecka garancija


13.000 МКД
или предлог цена
07 окт 21:48Страна 1 од 6

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам