Неготино
                   
16 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Работа од дома

Се бараат соработници за продажба на производи од каталог Лимес.На ба...


По Договор
или предлог цена
Неготино

Нудам работа

07 јан 16:46Возач 2500-3000е

Се бара возач за меѓународен транспорт; вработен во Бугарска или Хола...


3.000 €
или предлог цена
Неготино

Нудам работа

06 јан 17:19Работа од дома

Се барат соработници за работа од дома сигурна заработката од 23% Gre...


По Договор
или предлог цена
Неготино

Нудам работа

31 дек 16:45Барам работа во странство

Двајца искусни плочкари со долго годишно искуство , со бг документи ...


1 €
или предлог цена
Неготино

Барам работа

18 јул 14:05baram pomosnik za rabota vo negotino/kavadarci

gradezna firma ima potreba od pomosnik vo negotino, javete se ke se d...


По Договор
или предлог цена
Неготино

Нудам работа

25 јун 19:05VOZAC SO E KATEGOTIJA SO MK DOKUMENTI

IMEME POTREBA OD VOZAC NA KAMION euro6 roletna CERADA. POTREBNO E:...


12 МКД
или предлог цена
Неготино

Нудам работа

15 јун 10:16Се бара возач на камион

Имам потреба од возач со Ц+Е категорија, се вози нај често на релациј...


1.000 €
или предлог цена
Неготино

Нудам работа

06 јун 18:29НЕГА НА СТАРИ ЛИЦА

Нудиме нега на стари и изнемоштени лица Кратките посети опфаќаат пр...


1 МКД
или предлог цена
Неготино

Нудам работа

19 апр 21:34работа за возач Е категорија

Имаме потреба од еден возач со Е категорија за платформа и контињерск...


По Договор
или предлог цена
Неготино

Нудам работа

07 фев 12:35Barame seriozna osoba za pomos vo domakinstvo na 84 godisen

baram za dedo mi seriozna osoba(m/z) za pomos vo domakinstvo na 84 ...


111.111.111 €
или предлог цена
Неготино

Нудам работа

26 јул 13:00Soferi za rabota vo EU

Firmata Emsa Sped of Negotino ima potreba of soferi so BG pasos za ra...


1 €
или предлог цена
Неготино

Нудам работа

15 апр 08:26Работа за возач Е меѓународен превоз

Имам потреба од еден возач за релација Солун-Кавадарци и Солун-Скопје...


2.000 МКД
или предлог цена
Неготино

Нудам работа

09 дек 12:00Blu Market - Кавадарци има потреба од продавач

HAPPY home center Кавадарци има потреба од стручно лице за графички д...


1 €
или предлог цена
Неготино

Нудам работа

27 ное 14:18FIRMA ZA CISTENJE VO GERMANIJA

Firma za cistenje vo juzna Germanija ima potreba od personal za ciste...


1.070 €
или предлог цена
Неготино

Нудам работа

04 авг 20:55Барам шофер со возачка Е.

Барам шофер со Бугарски комплет документи на релација GR-EU i EU-GR. ...


1 €
или предлог цена
Неготино

Нудам работа

14 дек 11:36VOZAC

se bara vozac so min 1god rabotno iskustvo relacija MK EU MK


По Договор
или предлог цена
Неготино

Нудам работа

07 сеп 13:00Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам