Подкатегорија:
                   
198 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Skii ELAN Ripstick 106 model 2022

Ednash vozeni model 2022 Elan ripstick 106 Vezovi elen so kocnici ...


600 €
или предлог цена
Вчера 10:21Ski simulator

Se prodava pro ski simulator,malku koristen. https://www.ski-simulat...


700 €
или предлог цена
15 авг 15:18Nosaci za skii I board Thule SnowPack L Black 7326B

НОВ Дрзач за зимска спортска опрема. Неотпакуван со 2 годишна гара...


13.500 МКД
или предлог цена
11 авг 16:04Alpinisticki cizmi Haix br 38/39

Prodavam nenoseni Alpinisticki cizmi Haix model KSK 3000 br 38/39 nov...


4.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Зимски спортови – Скијање / Чевли

04 авг 14:01Ски панталони Icepeak

Се продаваат ски панталони Icepeak Величина (48 - S) Растеглив софт...


30 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Зимски спортови – Скијање / Облека

30 јул 12:20Nitro ripper youth 137cm

Se prodava snowboard nitro ripper youth za mladi dimenzija 137cm so v...


14.000 МКД
или предлог цена
23 јул 02:10Salomon jakna zimska 20K ski snowboard

Prodavam SALOMON 20k vodootporna jakna 3L , kupena e 350 evra (toj st...


5.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Зимски спортови – Скијање / Облека

18 јул 07:35Skii Fischer 165sm

info 071223943


50 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Зимски спортови – Скијање / Чевли

06 јул 12:51Prodavam povolno Ski cevli ski konduri Salomon

Se prodavaat ski cevli broj 38, 24 24,5 Odlicni, socubani cena...


2.999 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Зимски спортови – Скијање / Чевли

16 јун 07:12se prodavaat skii ekstra povolno

SE PRODAVAAT SKII I CIZMI EKSTRA POVOLNO ZA PODETALNI INFORMACII JAVE...


1 МКД
или предлог цена
10 јун 19:13Комплетен сет на опрема за скијање - SALOMON + UVEX

Се продава комплетен сет на опрема за скијање : SALOMON - Скии(150cm...


9.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Зимски спортови – Скијање / Останато

06 јун 21:29Se prodavaat ubavi ski cevli, konduri SALOMON

Se prodavaat ubavi ski cevli, konduri SALOMON, za pocetni i sredno do...


3.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Зимски спортови – Скијање / Чевли

29 мај 18:18Prodavam i Salomon zenski dolni pantoloni za skijanje broj L

Продавам нови воопшто не носени Salomon женски долни панталони за ски...


3.800 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Зимски спортови – Скијање / Облека

16 мај 20:59prodavam chizmi

prodavam trotinet mnogu malku koristeeen,skoto vooopshto ,kacigi,box...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Зимски спортови – Скијање / Чевли

05 мај 18:51Stapcina detski 80cm

Fisher stapcinja detski Edna sezona koristeni


600 МКД
или предлог цена
04 мај 14:40Stapcina detski 80cm

Samo Edna sezona koristeni. Stapcina za skijanje.


600 МКД
или предлог цена
04 мај 14:39Stapcina detski 80cm

Detski stapcina Edna sezona koristeni. 80cm


600 МКД
или предлог цена
08 апр 11:18Prodavam Skii I konduri HEAD - sezona(2018/19)

Skiite i kondurite se vo odlicna sostojba. Prodavam Skii: HEAD Su...


210 €
или предлог цена
07 апр 16:29Се продаваат скии Salomon Aeromax gt 165

Се продаваат скии Salomon Aeromax gt 165 во одлична состојба http...


80 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Зимски спортови – Скијање / Останато

04 апр 09:04PRODAVAM SKI OPREMA

Prodavam skii 160 cm,konduri br 42 dva para stapovi i vreka za skii,k...


200 €
или предлог цена
03 апр 18:13Salomon Quest access R70 W

Одлични X ACCESS 70 W кондури за скијање кои имаат прилагодлив механи...


4.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Зимски спортови – Скијање / Чевли

02 апр 11:41Spyder ski jakna i Bogner ski pantloni

Se prodava kvalitetni skoro novi : Bogner ski jakna-L golemina ,odgo...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Зимски спортови – Скијање / Облека

31 мар 20:18Ski skafander detski za 2-3god dete

Ski skafander detski golemina 92 odgovara za 2 -3 god dete. Tel 075 2...


500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Зимски спортови – Скијање / Облека

30 мар 17:21Kombilizon za skijanje

Prodavam kombilizon za skijanje kako nov malce koristen golemina L ze...


2.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Зимски спортови – Скијање / Облека

23 мар 18:36Skii K2

Hitno Prodavam skii K2 bez konduri. Dajte ponuda Cena 1000 denari


1.000 МКД
или предлог цена
23 мар 14:48Planinarski cizmi

Planinarski cizmi br. 37 👉Denver 👉Sympa tex Cena: 1200 den.


1.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Зимски спортови – Скијање / Чевли

16 мар 11:05JAKNA ZA SKIJANJE I MODNA broj M

poradi velicinata koja ne mi odgovara se prodava skoro nova jakna ob...


2.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Зимски спортови – Скијање / Облека

16 мар 07:40konduri za skijanje SALOMON BR.42/43(27.5)

prodavam


2.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Зимски спортови – Скијање / Чевли

16 мар 07:40Skii Rossignol 120 cm

Prodavam Skii Rossignol 120 cm detski mnogu malku skijani . Cena 6000...


6.000 МКД
или предлог цена
15 мар 14:47Skii Fisher Comp Pro 155

Скии за почетници. Одлична состојба.


100 €
или предлог цена
14 мар 11:34Salomon konduri za skii 44.5 - 28.5

Prodavam polovni konduri za skii, broj 44.5, ili 28,5.


2.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Зимски спортови – Скијање / Чевли

10 мар 15:13DETSKI SKIJACKI ODELA ONEILL i ROXY

Prodavam kako novi detski odela marka ONEILL i ROXY vo odlicna sostoj...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Зимски спортови – Скијање / Облека

09 мар 19:20SKI oprema

Se prodava detska ski oprema: Cevli 28.5 Skii 1.1m Jakna 140cm Pa...


120 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Зимски спортови – Скијање / Облека

07 мар 10:50SERVIS na Ski Snowboard Скии Сноуборд ски сервис iphone

Google maps lokacija: Rebel Boards Јавете се 10 мин. пред да дојдете...


1.000 МКД
или предлог цена
05 мар 14:14Zenska sportska jakna

Se prodava mnogu kvalitetna zimska zenska jakna (Softshell) kako nova...


1.100 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Зимски спортови – Скијање / Облека

05 мар 11:09Ski pantaloni

Moze da se koristat za sekakvi sportski aktivnosti mnogu kvalitetni s...


1.900 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Зимски спортови – Скијање / Облека

05 мар 11:08СКИИ ЕЛАН СО ВЕЗОВИ

СЕ продаваат скии Елан Компрекс Р , со должина од 1,8м , со везови ...


1.200 МКД
или предлог цена
01 мар 20:57ВЕНТИЈАГА ЗА СКИЈАЊЕ S

Вентијага за скијање бр С , со џебови , полиестер , одлична за против...


500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Зимски спортови – Скијање / Облека

01 мар 20:45Naocari za skijanje BOLLE

Prodavam naocari za skijanje Bolle za vozrasni vo odlicna sostojba


1.200 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Зимски спортови – Скијање / Облека

26 фев 12:46Skii Salomon

Salomon Rocker 2 Size (cm) 174 Tip Width (mm) 130 Waist Width...


13.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Зимски спортови – Скијање / Останато

21 фев 09:43Страна 1 од 5

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам