Подкатегорија:
                   
100 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

360° ROTIRACKA WIFI SMART KAMERA 3MP FULL HD

V380 Pro Security Auto Tracking AI Smart 360° CAMERA *Нов модел 20...


2.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Видео камери - Дигитални / Останато

Денес 10:03Action camera XTREM CUHDW5050S+

Kamerata e nova,neupotrebena plus dodatoci


3.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Видео камери - Дигитални / Останато

Денес 09:40ip camera, kamera, monitoring kamera, wifi camera

Prodavam nova ip camera so hd rezolucija na snimanje(720p) i ima opci...


2.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Видео камери - Дигитални / Останато

Вчера 14:20WI-FI NADVORESNA KAMERA( 1GODINA GARAANCIJA)

НОВО!! Квалитетни WI-FI НАДВОРЕШНИ КАМЕРИ! Лесно и брзо се инсталира...


2.400 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Видео камери - Дигитални / Останато

27 сеп 23:09WI-FI NADVORESNA KAMERA( 1GODINA GARAANCIJA)

НОВО!! Квалитетни WI-FI НАДВОРЕШНИ КАМЕРИ! Лесно и брзо се инсталира...


2.600 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Видео камери - Дигитални / Останато

27 сеп 23:08WI FI VNATRESNA KAMERA (1GOD.GARANCIJA)

инсталираат брзо и лесно со апликација на вашиот мобилен телефон или ...


1.800 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Видео камери - Дигитални / Останато

27 сеп 23:06360° ROTIRACKA WIFI SMART KAMERA 3MP FULL HD

V380 Pro Security Auto Tracking AI Smart 360° CAMERA *Нов модел 20...


2.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Видео камери - Дигитални / Sony

27 сеп 10:03Svetlo za video kamera. Worm & Cold korekcija

Novi svetla. Za video kamera. Regulacija na toplo i ladno svetlo.


2.600 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Видео камери - Дигитални / Sony

26 сеп 16:59Insta360 One RS gopro

Prodavam Insta360 One RS Kamerata e najnov model koj seushte ne se p...


350 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Видео камери - Дигитални / Останато

26 сеп 15:35DETEKTOR ZA KAMERI KAMERA BUBICI SKRIENI UREDI GPS SPY

www.telefon-spy.com DETEKTOR ZA KAMERI I SKRIENI UREDI MNOGU OSETLI...


1.990 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Видео камери - Дигитални / Останато

25 сеп 12:39WI -FI KAMERI,CENI REKLAMNI ,1GOD.GARANCIJA

НОВО! Имаме нови модели на Wi-FI камери. Се инсталираат брзо и лесн...


1.800 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Видео камери - Дигитални / Останато

23 сеп 18:59Blackmagic Cinema Camera

Blackmagic 2.5K se prodava vo kutija so polnac i stitnik za sonce k...


700 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Видео камери - Дигитални / Останато

21 сеп 19:34SONY DCR DVD 201E

Prodavam glanc nova kamera na mini dvd diskovi s polnac i dve baterii...


99 €
или предлог цена
- 10 % Попуст
110 €
Скопје Центар / Скопје

Видео камери - Дигитални / Sony

21 сеп 00:33WiFi IP – PTZ nadvoresna kamera

WiFi IP – PTZ надворешна камера со вградено IR светло за ноќно гледањ...


2.190 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Видео камери - Дигитални / Останато

19 сеп 08:55Set od 4 ili 8 HD kameri + DVR za video nadzor

Цена: Сет од 4 камери и снимач - 5290 ден. Сет од 8 каме...


5.290 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Видео камери - Дигитални / Останато

19 сеп 08:49NVR i IP kameri so smart tehnologija

Mrezen rekorder i Ip kameri so smart tehnologija koja detektira na sn...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Видео камери - Дигитални / Останато

18 сеп 08:01Kameri so dvr 8ch komplet

Kameri so dvr 8ch komplet so 8 kameri so kablovi i adapteri i hard di...


599 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Видео камери - Дигитални / Останато

18 сеп 00:08HD kameri 4 br komplet DVR

Akcija !!!! Akcija!!! Akcija!!!Komplet 4 Video nadzor kamer...


6.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Видео камери - Дигитални / Останато

11 сеп 18:27Sony DSC DSC-HX300

Kamera Sony 20.4mpx , 50 pati zum, 3 inci display


300 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Видео камери - Дигитални / Sony

30 авг 21:18Gopro HERO 6 BLACK...CITAJ...

Ne raboti predniot displej,koj pokaziva vreme na snimanje i baterija ...


10.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Видео камери - Дигитални / Останато

29 авг 17:30NOVI DODATOCI ZA GOPRO HERO CHEST MOUNT, HEAD, VAKUM....

Број за контакт 078738613 NOVI DODATOCI ZA GOPRO HERO CHEST MOUNT...


2.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Видео камери - Дигитални / Останато

28 авг 02:51Prodavam GoPro 9 HERO Black

Prodavam GoPro 9 kamera kupena vo Grcija vo juli 2021, seuste pod gar...


430 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Видео камери - Дигитални / Останато

17 авг 15:11Full HD Benq kamera 075561562

Komplet ispravna


30 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Видео камери - Дигитални / Останато

17 авг 10:38Sony DCR-TRV80E Mini DV-Camcorder Carl Zeiss 1,8/4,5 T

Odlicno socuvan Sony PAL Camcorder. Funckionira bezprekorno. Spec...


150 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Видео камери - Дигитални / Sony

31 јул 12:05Sony DCR-PC330 Mini-DV Digital Camcorder [10xOptical Zoom]

Odlicno socuvan Mini DV digital kamkorder Sony DCR-PC330E, PAL, funkc...


150 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Видео камери - Дигитални / Sony

31 јул 12:05EXTRA CENA NA WF KAMERA

ГОЛЕМА АКЦИЈА НА СИГуРНОСНИ КАМЕРИ!! --- Камерата е идеална за монит...


1.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Видео камери - Дигитални / Останато

02 јул 14:15NAJDOBRI VO OBLASTA NA CCTV!!! Над 70 модели на КАМЕРИ

Професионални изведби на професионална опрема за видео надзор. #2MPX...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Видео камери - Дигитални / Останато

26 јун 22:49Go pro Hero 6

Karma Stabilizer • Dimensions Length: 6in (149mm) • Width: 4.3in (1...


300 €
или предлог цена
- 14 % Попуст
350 €
Скопје Центар / Скопје

Видео камери - Дигитални / Останато

20 мај 11:41Sistem za monitoriranje 2 x 3MP WIFI IP kameri

Sistem za nabljuduvanje so dve smart 3MP IP kameri i mini NVR za snim...


220 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Видео камери - Дигитални / Останато

18 мај 07:14PRODAVAM SONY DCR-SX65E

Prodavam SONY model DCR-SX65E kako nova ide so polnac i kabel audio v...


3.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Видео камери - Дигитални / Sony

08 мај 20:27PRODAVAM DIGITALNA HANDYCAM KAMERA SONY

Продавам HANDYCAM камера SONI, комплет со торбица! Информации на тел...


110 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Видео камери - Дигитални / Sony

30 апр 21:48Камера/Camera SONY pxw-x200

Се продава професонална теренска камера “Sony PXW-X200 XDCAM Handhel...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Видео камери - Дигитални / Sony

31 мар 13:00Se prodava Fuji X-T3

Se prodava Fujifilm X-T3 digitalen aparat vo perfektna sostojba bez g...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Видео камери - Дигитални / Останато

05 мар 13:00prodavam 3 dome ip cameri novi

novi se vo kutija Model : MS-C2173-PNA Megapixel : 1.3MP Resolut...


120 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Видео камери - Дигитални / Останато

12 фев 09:46Xiaomi Yi 4K

Najdobrata i najprodavanata kamera na Xiaomi. Xiaomi Yi 4K Internat...


209 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Видео камери - Дигитални / Останато

30 јан 13:16DJI Osmo Action Cam

2 Screens One of the great advantages of this DJI Osmo Action is th...


10.800 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Видео камери - Дигитални / Останато

08 јан 20:092 Akciski kameri novi vodootporni crvena,crna,bela

Kitvizion marka


3.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Видео камери - Дигитални / Останато

16 дек 18:40DAHUA IP WIFI KAMERA 2MPX / 4MPX

Самостојна Dahua Wi-Fi IP Камера 🏠 ▪️Следење и подесување преку м...


4.990 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Видео камери - Дигитални / Останато

14 дек 17:33Mini Spy wifi camera

Se prodava spy kamera koristena ednas.Specifikacii:Video Format AVI ...


4.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Видео камери - Дигитални / Останато

07 ное 08:56Kupuvam P2 kartichka za Panasonic

Kupuvam P2 memoriska karta za Panasonic kamera. Cena po dogovor tel. ...


100 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Видео камери - Дигитални / Panasonic

07 окт 16:21Страна 1 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам