128 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Converse br 38.5. 500nkd novi

500mkd Patikite se obleceni 10 pati. Moze I bes pari, dojdi zemi


500 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Машки обувки

Денес 14:18Columbia 45

Colimbia


3.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Машки обувки

Вчера 13:51Nike Vapormax

Prodavam Nike Vapormax patiki, obleceni dva tri pati, skroz novi, cen...


100 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Машки обувки

02 јун 20:22Nike Cortez

Prodavam Nike Cortez maski patiki, redok model zemeni od stranstvo, s...


3.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Машки обувки

02 јун 20:21Nike Jordan melo m10 raptors

Prodavam nikr jordan, Carmelo m10 model, za kosarka, socuvani kako no...


4.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Машки обувки

02 јун 20:21Masking dlaboki cevli

Prodavam konduri,maski I dlaboku. Malku noseni za site vremenski uslo...


1.100 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Машки обувки

30 мај 08:50ADIDAS FORTARUN - Original !!!

Se prodavaat original patiki ADIDAS FortaRun, so golemina br 39 i 1/...


900 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Машки обувки

29 мај 14:40ADIDAS VS ADVANTAGE - Original !!!

Se prodavaat original patiki ADIDAS VS Advantage, so golemina br 46 i...


1.300 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Машки обувки

29 мај 14:38ADIDAS GRAND COURT BASE - Original !!!

Se prodavaat original patiki ADIDAS GRAND COURT BASE, so golemina br ...


1.300 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Машки обувки

29 мај 14:36Se prodavaat cizmi Salewa

Se prodavaat odlicni povekje sezonski cizmi Salewa odlicno socuvani i...


5.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Машки обувки

29 мај 12:56Nike Air Jordan 14 2011

Novi, kolekcionerski. Top!


150 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Машки обувки

29 мај 12:27Novi obuvki,broj 40,41 i 42

Prodavam novi obuvki,crna boja,rabotnicki,so broevi,40,41 i 42. j av...


850 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Машки обувки

27 мај 20:33Kaubojki novi - Racna izrabotka

Prodavam Kaubojki - racna izrabotka. Celite se koza, kafena boja so d...


3.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Машки обувки

25 мај 22:56NIKE Air Max INFURIATE 2 Mid - Original !!!

Se prodavaat original patiki NIKE Air Max INFURIATE 2 Mid , so golemi...


2.200 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Машки обувки

24 мај 18:42NIKE AIR FORCE 1 Suprime - Original !!!

Se prodavaat original patiki NIKE AIR FORCE 1 Suprime, so golemina br...


2.200 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Машки обувки

24 мај 18:42NIKE ZOOM Cage 3 - Original !!!

Se prodavaat original patiki NIKE ZOOM Cage 3 , so golemina 43 (27,5 ...


1.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Машки обувки

24 мај 18:41ADIDAS DURAMO 5 - Original !!!

Se prodavaat original patiki ADIDAS DURAMO 5, so golemina br 47 i 1/3...


1.300 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Машки обувки

24 мај 18:41NIKE FREE RN FLYKNIT - Original!!!

Se prodavaat original patiki NIKE FREE RN FLYKNIT , so golemina 42 (2...


1.300 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Машки обувки

24 мај 18:41SKECHERS Lite Weight - Original !!!

Se prodavaat original patiki SKECHERS Lite Weight, so golemina br 44 ...


1.300 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Машки обувки

24 мај 18:40COLUMBIA TechLite Hiking shoes -Original !!!

Se prodavaat original COLUMBIA TechLite Hiking shoes, so golemina br....


1.300 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Машки обувки

24 мај 18:40NIKE AIR MAX WAPOR WING - Original !!!

Se prodavaat original patiki NIKE AIR MAX WAPOR WING so golemina br ...


1.200 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Машки обувки

21 мај 21:39SAUCONY Guide Original !!!

************* P R O D A D E N I *************** Se prodavaat origina...


1.200 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Машки обувки

21 мај 21:38REEBOK SPEEDLUX 3.0 BLUE - Original

Se prodavaat original patiki REEBOK SPEEDLUX 3.0 BLUE, so golemina 46...


1.200 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Машки обувки

21 мај 21:38PUMA Leader VT Fresh - Original !!!

Se prodavaat original patiki PUMA Leader VT Fresh" , so golemina br. ...


1.200 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Машки обувки

21 мај 21:38ADIDAS VARIAL ST - Original !!!

Se prodavaat original patiki ADIDAS VARIAL ST so golemina br. 48(31 c...


1.200 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Машки обувки

21 мај 21:37SKECHERS HILLCREST - Original !!!

Se prodavaat original patiki SKECHERS HILLCREST , so golemina 44 (28....


1.200 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Машки обувки

21 мај 21:37TOMMY HILFIGER - Original !!!

Se prodavaat original patiki TOMMY HILFIGER so golemina br. 44 Patiki...


1.200 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Машки обувки

21 мај 21:36VENTURINI -Italijanski kozni obuvki !!!

Se prodavaat original (Italijanski) kozni obuvki VENTURINI , so golem...


900 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Машки обувки

21 мај 21:36Brodarici BARGALA Fashion - Original !!!

Se prodavaat original cevli/ Brodarici BARGALA so golemina br 44. Ce...


900 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Машки обувки

21 мај 21:36ADIDAS ADIPRENE Original !!!

Se prodavaat original patiki ADIDAS ADIPRENE so golemina broj 37 i 1/...


900 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Машки обувки

21 мај 21:36PUMA FERARI L.I.F.T. Original !!!

Se prodavaat original patiki PUMA FERARI L.I.F.T so golemina 47 (31cm...


650 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Машки обувки

21 мај 21:35NIKE AIR MAX 2016 - Original !!!

***************** P R O D A D E N I **************** Se prodavaat ...


1.300 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Машки обувки

18 мај 14:13Nike Jordan 6

Prodavam patiki nike jordan 6 model, polu visoki kupeni vo stranstvo,...


5.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Машки обувки

12 мај 20:16Puma Disc

Prodavam patiki Puma Disc model, kako novi, cena 3000 denari


3.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Машки обувки

12 мај 20:15Prodavam Adidas X SPEEDPORTAL.4 TF J

Prodavam 1 mesec noseni kopacki Adidas X SPEEDPORTAL.4 TF , broj 44, ...


1.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Машки обувки

09 мај 13:15Maski kozni dlaboki konduri COLUMBIA

Prodavam maski kozni cevli 46 br.za site vremenski uslovi. Kupeni vo ...


1.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Машки обувки

09 мај 10:04Nike Jordan

Prodavam Nike Jordan patiki, noseni no super socuvani, cena 3000 dena...


3.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Машки обувки

08 мај 13:24CAT Patiki - Original !!!

Se prodavaat original patiki CATERPILAR (CAT) , so golemina br. 41 (W...


1.300 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Машки обувки

07 мај 19:30UNDER ARMOUR CHARGED - Original !!!

Se prodavaat original patiki UNDER ARMOUR CHARGED, so golemina 45,5 (...


1.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Машки обувки

07 мај 19:29ADIDAS ADIPRENE - Original !!!

Se prodavaat original kozni patiki ADIDAS ADIPRENE, so golemina 48 (...


1.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Машки обувки

07 мај 19:29Страна 1 од 4

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам