230 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

ПРОДАВАМ АЛУМИНУМСКА НАДВОРЕШНА ДОГРАМА

Комплетна надворешна дограма со ролетни за приземје и подкровље во од...


500 €
или предлог цена
- 90 % Попуст
5.000 €
Денес 20:31Bosch Pila

Prodavam Pila Bosch za Ograda


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
60 €
Денес 13:00Trimmer OKAY Nov Nov od CH

Prodavam Trimmer OKAY Nov od CH Vredi dase Vidi.


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
200 €
Денес 13:00Коsacica KULTIVATOR ( SWISS ) OKAY Green

Prodavam Kosacica Kultivator donesena od Svajcarija Marka Okey Green....


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
600 €
Денес 13:00PLUG ZA SNEG OD KULTIVATOR.

Prodavam plug za sneg od Kultivator. Se montira na Kultivator Trakto...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
100 €
Денес 13:00Kosacica BRIGGS & STRATTION 190cc

Prodavam Kosacica Briggs & Strattio 190cc Raboti bes nikakva mana. ...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
120 €
Денес 13:00PARKSIDE Svajc Aparat so Zica Nov

Nov Svajc Aparat Parkside Vidi Sliki


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
250 €
Денес 13:00Workzone spitz Hamer 1500W

Spitz Hamer poloven 1500W


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
120 €
Денес 13:00se prodavat dve regali

2019go


250 €
или предлог цена
Кичево

Останато

Денес 08:58Aспиратор ELICA WISE BL/A/60, 691 m³/h, 65dB

Se prodava Aspirator ELICA WISE BL/A/60, 691 m³/h, 65dB nov neotpakuv...


10.000 €
или предлог цена
Кичево

Кујна / Останато

Вчера 11:48BRENER NA NAFTA/DIZEL za KOTEL ZA PARNO I SL.

Se prodava Brener koj raboti na nafta/dizel za kotel za parno ili sli...


100 €
или предлог цена
Вчера 10:42TERMOPECKA TERMOVKA ISPRAVNA 3.5 KA!!!!!

SE PRODAVA TERMOFKA VO ISPRAVNA SOSTOJBA - MNOGU MALKU E KORISTENA...


2.500 МКД
или предлог цена
Вчера 09:30Se iznajmuvaat konjopoi visoki barski masi

Се изнајмуваат коњопои, високи барски маси за секакви свечености и за...


200 МКД
или предлог цена
22 сеп 23:17НОВ ЛЕДОМАТ

Ледоматот нее користен купен од техно маркет на 25-7-2022


7.000 МКД
или предлог цена
22 сеп 17:00Dusek 190 90 20 cm.

odlicno socuvan


10 €
или предлог цена
22 сеп 13:38BIOLUX 20

Peckata e vo TOP sostojba greee topli super Info: 070/469-223 07...


1 €
или предлог цена
22 сеп 11:58Konfor Pecka KS101/KS110

Се продаваат печки Конфор КС-101=75€ / КС-110=95€. Печките се за со ...


75 €
или предлог цена
22 сеп 10:09PROZORI SO ROLETNI I VRATA

Se prodavaat 3 drveni prozori trokrilini, dupli(so 6 stakla na prozor...


По Договор
или предлог цена
22 сеп 00:20Itno se prodava Frizider Gorenje

Frizider Gorenje vo odlicna sostojba.


150 €
или предлог цена
21 сеп 18:16Itno se prodava Sporet Gorenje

Sporet Gorenje vo odlicna sostojba


100 €
или предлог цена
21 сеп 18:03Itno se prodava komplet trokrilen i dvokrilen

Se prodava komplet trokrilen i dvokrilen garderob,komoda so ogledalo ...


150 €
или предлог цена
21 сеп 18:01Itno se prodava termo pecki

Dobro zacuvani termo pecki so razlicna golemina i sila


1 €
или предлог цена
21 сеп 17:56Itno se prodava komplet masa i stolici

Prekrasno rezbano drvo.


200 €
или предлог цена
21 сеп 17:53Itno prodavam Masina za perenje sadovi

Masina za perenje sadovi Gorenje,mnogu malku upotrebena,isto kako nov...


200 €
или предлог цена
21 сеп 17:48HISENSE TG35VE00G/TG35VE00W

HISENSE TG35VE00G/TG35VE00W ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА (SEER/SCOP): A++ (6.1/4...


28.000 МКД
или предлог цена
21 сеп 16:32Spalna , plakar , sminkernica

Se prodava Spalna , plakar , sminkernica KONTAKT. 38978433126


1 €
или предлог цена
Кичево

Останато

21 сеп 00:06TERMOFLUX 35kw

Raboten dve sezoni perfekten kotel eden od najkvalitetnite sobira 7 v...


1.400 €
или предлог цена
20 сеп 08:51Delimano sokovnik

Se prodava malku koristen Delimano Fusion Juicer


3.500 МКД
или предлог цена
19 сеп 12:49Konec

Se prodava konec za razni upotrebi T-800 T-1200 T-2000


1 МКД
или предлог цена
Кичево

Останато

16 сеп 12:07машина за стрижење на овци

Се продава нова воопшто не употребена квалитетна и силна машина за ст...


120 €
или предлог цена
16 сеп 09:27Plakar

2.20 83 60 kontakt br. 079304229


5.000 МКД
или предлог цена
Кичево

Останато

16 сеп 04:50Mini frizider nov favorit

Frizider mini nov kupen pred 2 meseci so garancia 8900 kupen se proda...


6.000 €
или предлог цена
15 сеп 12:35KOSILKI , TELEVIZOR I BICIKLI UVOZ OD CH

TELEVIZOR I BICIKLI UVEZENI OD SVAJCARIA


1 €
или предлог цена
14 сеп 10:34spalna"Elif"

prodavam kompletna spalna, voopsto nekoristena poglednete fotografii ...


1 €
или предлог цена
13 сеп 22:50Prodavam dve tendi od 2 i 4.20 metri

Prodavam dve tendi od 2 i 4.20 metri ДУШКО 077 626 240


500 €
или предлог цена
12 сеп 21:39Kujna

Prodavam Kujna samo 4 god koristena vo perfektna sostojba se prodavat...


250 €
или предлог цена
- 29 % Попуст
350 €
12 сеп 16:49Vrati

Prodavam 3 vrati mnogu socuvani staveni pred 5 god so se kasa nemat n...


12 сеп 16:49TROSED DVOSED FOTELJA KLUB MASICKA EVTINO I ITNO

SE PRODAVAAT TROSED DVOSED FOTELJA KLUB MASICKA OD MASIVNO DRVO SO S...


3.000 МКД
или предлог цена
12 сеп 09:54Vivax klima 3.5 kw

Se prodava klima ured vivax mnogu ekonomicen a so 3 + upotrebena neko...


350 €
или предлог цена
12 сеп 08:52zavesi skoro novi

zavesa 3m(6M) X2.4m 1600denari ...


25 €
или предлог цена
04 сеп 10:25Страна 1 од 6

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам