Гевгелија
                   
152 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Се продава нива во Прдејци, Гевгелија

Се продава нива со површина 4528 м2, во Прдејци, Гевгелија. (место Зу...


По Договор
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

Вчера 20:18Atraktivno gradezno zemjiste na vlez-Gevgelija

Se prodava atraktiven plac od 5000m2, so 2000m2 markica za gradba na...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

Вчера 18:18Atraktivni placovi vo Gevgelija

Se prodavaat 3 atraktivni placovi vo Gevgelija spremni za gradenj...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

Вчера 16:00Караорман-Гевгелија

SE PRODAVAAT PLACOVI ZA SEMEJNI STANBENI ZGRADI VO URBANIZIRAN DEL S...


30 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

04 фев 16:52Prodavam plac vo Gevgelija so imoten list i gradezna markica

Prodavam plac vo Gevgelija so imoten list i dve markici 1050 kvadrat...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

04 фев 10:40Se prodava plac vo Negorci

Se prodava plac vo Negorci 078849382


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

04 фев 10:12Prodavam Niva (MRZENCI)

Prodavam Niva (MRZENCI) КП број.1006


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

03 фев 08:48VEDNAS DO BENZINSKATA LUK OIL MRZENCI

Na 3-4km.od gran so Grcija na avtopatot Skopje Gevgelija vo blizina s...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

01 фев 23:10Plac od 4000m2 vo Gevgelija

Se prodava plac pozadi fabrikata ABC.Ima markica za 9 placa


40 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

01 фев 21:17Plac 1150м2 vednas do placot na Tefter Trans

Se prodava niva pred placot na Tefter trans,nivata go deli placot so ...


12 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

01 фев 21:17Prodavam plac vo Gevgelija ekstra cena

Prodavam plac vo Gevgelija so imoten list so site plateni davacki k...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

01 фев 18:51Se prodava plac

Se prodava plac po broj na parcela 1141... Za poveke informacii na t...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

31 јан 17:46Se prodava plac

Se prodava plac so broj na parcela 844... ZA POVEKE INFORMACII NA ...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

31 јан 17:46SE PRODAVA NIVA POKRAJ AVTOPAT BOGORODICA-SKOPJE 5,306 m2.

Se prodava niva so povrsina od 5330 m2,parcela 2238/14,15,16, koja se...


15 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

29 јан 15:28Belozimska odrina- Gjavoto, Bogdanci

Vasko(077979703)...Se prodavat cetiri nivi vo selo Gjavato i okolina...


По Договор
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

28 јан 06:24СЕ ПРОДАВА НИВА ПОКРАЈ АВТОПАТОТ ГЕВГЕЛИЈА-СКОПЈЕ 5,306 м2 .

Се продава нива со површина од 5330 м2, парцела 2238/14,15,16,која се...


15 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

27 јан 15:30КАРАОРМАН - плац

Се продава плац во Гевгелија, населба Караорман, со вкупна површина о...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

24 јан 21:35Plac za solarni paneli

Gevgelija Se prodava Gradezno zemjiste - E2, so plateni komunalii i ...


22 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

24 јан 01:20Плацеви - Караорман

Се продаваат плацеви во месността караорман, со маркици за градење со...


50 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

23 јан 11:03SE PRODAVA GRADEZNO ZEMJISTE GEVGELIJA

Se prodava plac 2050 m2 so objet 250m2 doneseno struja voda generale...


100 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

17 јан 13:2412000m2 vo Novo Konsko

Prodavam zemjiste vo Novo Konsko od 12 dekari.obezbedena voda,pat,i s...


По Договор
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

15 јан 23:24PLAC 820m2 VO BOGORODICA SO MARKICA ZA GRADBA OD 1200m2

Se prodava plac vo Bogorodica, na glaven pat od centarot na 50m. Na s...


25 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

14 јан 07:49NIVA VO MRZENCI - VO SELO (VODENICA)

SE PRODAVA NIVA VO MRZENCI (VO SELO) VO BLIZINA NA VODENICATA(NEKOGAS...


8 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

14 јан 07:49Se prodava niva

Se prodava niva 2129 m2


6 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

11 јан 20:45Se prodava plac

Se prodava plac pomegu avtopat i sporden pat Lokacija Smokvica pred ...


10 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

11 јан 20:45atraktiven plac

Placot se naoga na patot kon Negorci pomegu hotel Nar i restorant Ja...


28 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

10 јан 19:55Atraktivna lokacija

Lokacijata se naoga na patot sprema Negorski banji pomegu hotel Nar i...


28 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

10 јан 19:55ЕКСТРА ЛОКАЦИЈА

Се продава нива КП 3125/1, на самиот автопат Гевгелија-Граничен преми...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

10 јан 10:44Niva

Se prodava niva pogodna i za plac na patot negorci-prdejci 2996m² Ce...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

05 јан 00:06Голема парцела во Индустриска зона Гевгелија

Freedom Real Estate & Co ви претставува одлична можност за инвестициј...


165.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

02 јан 19:03PLAC NA GRANICEN PREMIN BOGORODICA DO SKY HOTEL

SE PRODAVA PLAC SO B2 MARKICA ZA GRADENJE ( GOLEM TRGOVSKI OBJEKT) NA...


300.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

29 дек 13:00Се продава Плац на Моински пат

Се продава плац од 2700м2 на Моински пат со маркица за градба. К...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

17 дек 21:37Се продава земјиште до автопан КО Смоквица

Се продава земјиште Ко Смоквица 2390 m2 Во близина на бензиска стан...


12 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

15 дек 20:42Се продава градежно место во центарот на Гевгелија

Се продава градежно место со површина од 700 квадратни метри, во цент...


1 МКД
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

14 дек 13:50Плац за поставување на фото волтаици

Барам плац над 8000м2 за поставување на фото волтаици. Земјиште кое е...


По Договор
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

07 дек 11:37нива/плац

се продава нива/плац во КО Мрзенци позади сервисот на Пежо на одалече...


15 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

06 дек 09:31Se prodava zemjiste

Se prodava zemjiste od 7.700 kvadrati, pogoden za izgradba na zgradi ...


50 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

21 ное 19:47Prodavam Niva (Mrzenci)

KP- 1006


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

17 ное 19:11Плац во индустриска зона - Гевгелија (Негорци)

Се продава земјоделско земјиште во општина Гевгелија, КО Негорци: ...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

15 ное 21:58Плац во Гевгелија

Продавам дел од голем плац во Гевгелија ( 6402 ) односно 1/6 или 1067...


По Договор
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

13 ное 22:46Страна 1 од 4

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам