Битола
                   
294 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

LIFT ZA KAMION PALFINGER

LIFT ZA KAMION ***PALFINGER **** ---MKSIMALNA NOSIVOST1500 KG-----...


По Договор
или предлог цена
Битола

Камиони

Денес 10:12MERCEDES-BENZ ATEGO 12.18-2008g TERMOKING -SILJANOVSKI

Mercedes Atego 12.18 2008 g Termoking Furgon 6.20 Hidraulicna Ramp...


12.500 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
12.800 €
Битола

Камиони

Денес 09:01DAF XF 460 euro 5

Se prodava Daf 460 ke so full oprema 2007g Redovno servisiran smenet...


11.000 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
11.490 €
Битола

Камиони

Денес 08:53Scania R420 eev 2011

Se prodava extra scania euro 5+ eev Redoven servis novi injektori no...


21.500 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
21.900 €
Битола

Камиони

Денес 08:53Scania 450 e6

Se prodava scania r450 naj full oprema servisirana isklucivo Vo scani...


33.900 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
34.900 €
Битола

Камиони

Денес 08:53Lanci za sneg za kamion

Lanci za sneg za kamion 22.5 brzo montazni


1 €
или предлог цена
Битола

Камиони

Денес 00:14  НОВ ОГЛАС

delovi za skania 124 400

delovi za skania 124 400 godina 1998 vebasto 150 evra Glavina ...


1 €
или предлог цена
Битола

Камиони

Денес 00:14diferencijal za MAN

diferencijal za MAN 402 i 403


1 €
или предлог цена
Битола

Камиони

Вчера 22:41Volvo fl7

Servisirano e maslo filtri registracija do krajot na 2022 solidni gum...


4.000 €
или предлог цена
- 20 % Попуст
4.999 €
Битола

Камиони

Вчера 22:40Rezervoar za Volvo - 600 Litri

Rezervoar za gorivo za Volvo - 600 Litri


150 €
или предлог цена
Битола

Камиони

Вчера 22:40Nogari za prikolica

Se prodavaat polovni nogari za poluprikolica


1 €
или предлог цена
Битола

Камиони

Вчера 22:39Polovni delovi za Iveco Stralis 430

Se prodavaat polovni delovi za Iveco Stralis 430


1 €
или предлог цена
Битола

Камиони

Вчера 22:38Delovi za MAN 362 SO PRATECA

Ima povekedelovi Delovite se novi a ima amortizeri za prateca i z...


1 МКД
или предлог цена
Битола

Камиони

Вчера 22:34SCANIA R490 EURO 6 SHOWTRUCK 2014!

Top sostojba so mnogu dodatna oprema


39.999 €
или предлог цена
Битола

Камиони

Вчера 13:58SCANIA R580 EURO 6 2014!

Top sostojba. Za kesh ima extra cena.


45.000 €
или предлог цена
Битола

Камиони

Вчера 13:58SCANIA R520 V8 EURO 6 2014 MEGA!

Top sostojba


43.000 €
или предлог цена
Битола

Камиони

Вчера 13:58FEDER BPV

FEDER BPV


1 €
или предлог цена
Битола

Камиони

Вчера 12:01MERCEDES-BENZ ATEGO 8.16-2007g FURGON-SILJANOVSKI

Mercedes Atego 8.16 - 2007 g Furgon so hidraulicna rampa Dolzina na...


9.800 €
или предлог цена
Битола

Камиони

Вчера 07:34Furgon

Se prodavaat razni furgoni so razni dimenzii i ladnjaci so najeftina ...


1 €
или предлог цена
Битола

Камиони

29 ное 16:30Michelin gumi

385 55 22.5 dve gumi Michelin vozeni predni dobra sostojba ne se lepe...


80 €
или предлог цена
- 20 % Попуст
100 €
Битола

Камиони

29 ное 12:27POLUPRIKOLKA LANGENDORF

Poluprikolka LANGERDOF 2006 GOD .REGISTRIRANA


По Договор
или предлог цена
Битола

Камиони

29 ное 10:29POLUPRIKOLKA LADNJACA SCHMITZ

Poluprikolka ladnjaca SCHMITZ vo odlicna sostojba registrirana 2002 g...


По Договор
или предлог цена
Битола

Камиони

29 ное 10:28RENAULT MIDLUM SO KRAN

Renault 250/16 so kran,12 metra,6 tona nosivost8000 kg,2001 god regis...


По Договор
или предлог цена
Битола

Камиони

29 ное 10:28GUBRETARKA MERCEDES 18.23

Gubretarka Mercedes 18.23 feder feder,obicen menjac,2001 godina novo ...


По Договор
или предлог цена
Битола

Камиони

29 ное 10:28POLUPRIKOLKA KRONE 2006 god

Poluprikolka KRONE kontejnerska,2006 god


По Договор
или предлог цена
Битола

Камиони

29 ное 10:28FURGON

Razni vidovi na furgoni mali i golemi po evtina cena


По Договор
или предлог цена
Битола

Камиони

28 ное 22:07SLEP SLUZBA

VW MAN SLEP SLUZBA 1998g 73000km mnogu sacuvan 070 207 064 078 20...


1 €
или предлог цена
Битола

Камиони

28 ное 22:06IVECO ML752 2007 EURO 5 SO RAMPA

Voziloto e vo odlicna sostojba Redovno servisirano Registrirano cela ...


9.500 €
или предлог цена
Битола

Камиони

28 ное 17:50PRZO AVTO KOMPLEKS - VW TRANSPORTER T5 -

1.9TDI /1896 sm3 / 75 kw / 102 ks / 2007 god./ 330000 km


По Договор
или предлог цена
Битола

Камиони

28 ное 14:34Se prodava Iveco cetiri osovinec

Se prodava Iveco cetiri osovinec 2003 vo top sostojba kontak tel 0782...


1 €
или предлог цена
Битола

Камиони

27 ное 17:22Продавам камион Ман Man 12 240 - може за Автошкола Avtoskola

Prodavam kamion Man 12 240 (dolga verzija) vo odlicna sostojba - 490 ...


12.900 €
или предлог цена
Битола

Камиони

26 ное 22:27GUMA KORMORAN 315/80 R 22.5

GUMA KORMORAN 315/80 R 22.5 KOMPELT SO BANDAS


1 €
или предлог цена
Битола

Камиони

26 ное 16:50Mercedes Actros 4144

Kamionot e vo odlicna sostojba 2009god. Registriran cela godina Pr...


1 €
или предлог цена
Битола

Камиони

26 ное 10:10LAGERI ZA VOLVO FH12 STANDARD

SE PRODAVA


1 €
или предлог цена
Битола

Камиони

26 ное 07:30DVE OSOVINI BPV

SE PRODAVA


1 €
или предлог цена
Битола

Камиони

26 ное 07:29SE prodava ФЕДЕР

БПВ ГЛАВИНИ И. ФЕДЕР ПЛАТНА ЗА ПРИКОЛИЦИ


1 €
или предлог цена
Битола

Камиони

26 ное 07:29Se prodava Tahograf

Ispraven komplet so pinjon. Za podetalni informacii TINCO 078/ 312 ...


1 €
или предлог цена
Битола

Камиони

25 ное 19:43Man TGX 440 2016 god MEGA

Man TGX 440 2016 god MEGA XXL kabina novi gumi montirani 11.2022 45...


34.000 €
или предлог цена
Битола

Камиони

25 ное 09:21abs -kabel i ptrden lager za man

nov lager za man


1 €
или предлог цена
Битола

Камиони

24 ное 15:43Se prodava Scania

Se prodava Scania 113 91god. Vo odlicna sostojba. Registriran do 20.0...


12.000 €
или предлог цена
Битола

Камиони

24 ное 09:16Страна 1 од 8

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам