3472 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

FIAT GRANDE PUNTO EVO 1.3 MJET 90 KS 2010 !

KOLATA E PALI VOZI RABOTI PERFEKTNO MENJAC SUPER ! FIAT GRANDE PUNTO...


3.550 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
3.750 €
Кочани

Автомобили

Денес 08:26Промовирано

OPEL ASTRA 2.0 CDTI 160 KS SPORT MODEL 2010 FULL OPREMA !

OPEL ASTRA 2.0 CDTI 160 KS SPORT MODEL 2010 FULL OPREMA ! SEGA UVEZEN...


6.350 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 08:27Промовирано

OPEL INSIGNIA 2,0 CDTI 131 KS 2009 NAVI, MAKD OPREMA !!!

OPEL INSIGNIA 2,0 CDTI 131 KS 2009 GODINA SEGA UVEZENA OD ITALIJA SO ...


7.350 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 08:27Промовирано

Seat Leon 1.9tdi 2006god reg cela god

💥Kompleten servis 💥 💥 Reg cela god 💥 💥 Novi zimski gumi 💥 ...


4.500 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
4.550 €
Кочани

Автомобили

Денес 13:06Generic xor 50

Prodavam generic xor 50cc registriran osiguran.Skuterot e Avstrisko p...


700 €
или предлог цена
Денес 13:04Renault MEGANE 1.5dci

Prodavam reno megan 1.5dci 86ks prv gazda ful oprema.Kolata e mat fol...


3.500 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 13:04IVEKO BOLERO

Minibus iveko 97 godina Vo ispravna sostojba Registrirano do 26.10...


По Договор
или предлог цена
Кочани

Автобуси

Денес 13:00Setra 319 UL

Se prodava megygradski avtobus vo odlicna sostojba raboti sekoj den....


По Договор
или предлог цена
Кочани

Автобуси

Денес 13:002X Mercedes-Benz Citaro O 530

Se prodavat gradski avtobusi 2X-CITARO vo odlicna sostojba rabotat s...


По Договор
или предлог цена
Кочани

Автобуси

Денес 13:00Daewoo Matiz (цена по договор)

За подетални информации обратете се на тел 077/518-523


1.650 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 13:00YIYING MOTO 50C 4T

YIYING 50cc 4 TAKTEN REGISTRIRAN i OSIGURAN MNOGU DOBRO SOCUVAN S...


По Договор
или предлог цена
Денес 13:00Xiaomi Mi Scooter

Xiaomi Mi Scooter Тел. 071/592-802


17.000 €
или предлог цена
Денес 13:00AUDI A3 SEDAN 1.6TDI 110HP ATTRACTION

ПРОИЗВЕДЕНА: 09/2015 ● 2 ОРИГИНАЛНИ КЛУЧЕВИ ОПРЕМА ABS AirBag ES...


13.900 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 13:00PRODAVAM VW PASSAT 1.9 TDI 105KS

VO TOP SOSTOJBA,KOMPLETNO SERVISIRAN REG SO ZELEN KARTON DO 9.2023 ...


5.400 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 12:30  НОВ ОГЛАС

SUZUKI GSXR 600 K5.MK. PERFEKTEN

Registiran vo odlicna sostojba so Novi gumi Mishelin nov lanec akomul...


3.850 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
3.900 €
Денес 12:25BMW 520 D 2013G.190KS PERFEKNO

Uvezeno od Italija so plateni komplet davacki do reg. A moze i regist...


14.500 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
14.900 €
Кочани

Автомобили

Денес 12:25OPEL AGILA 1.3 DIZEL MULTIDZET .ODLICNA

So klima servo elektrika centralno novi gumi ..Uvezeno od Italija so ...


2.800 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 12:23AUDI A4 2.0 TDI 143 KS 2010 GOD AVTOMATIK !!!

- UVEZENO OD FRANCIJA 🇨🇵 - PLATENI DAVACKI DO MK TABLICI - OR...


8.999 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 12:11MERCEDES A180 CDI 109 KS 2006 GOD AVANTGARDE !!!

- - UVEZEN OD ITALIJA - - - - PLATENI SITE DAVAĆKI DO REGISTRAC...


3.300 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 12:11Mercedes Benz E220 Cdi Bg Tabli

Mercedes benz e220 cdi Bg tabli registriran cela god so platen tehnic...


1.700 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 12:03Iveco Daily 65c15 2005god

Odlicna sostojba Registrirano do 3 januari 2024 Platforma 4,80m na ...


8.000 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
8.500 €
Кочани

Комбиња

Денес 11:43Nissan X TRAIL

SAMO PREDNA NE E 4X4 ZELEN KARTON SERVISIRAN A Tes kuka A Tes za...


5.650 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
5.750 €
Кочани

Автомобили

Денес 11:35Rezervno trkalo 5 x 112 16" 205 55 16 rezervna guma

Vo dobra sostojba


Денес 11:33VW PASSAT B6 2.0 8V 2007 G.

So full oprema vo odlicna sostojba 2.0 TDI 140 KS 8 Ventila.


6.499 €
или предлог цена
- 0 % Попуст
6.500 €
Кочани

Автомобили

Денес 11:33" GOLF 6 1.6 TDI 77 KW"

GOLFO E VO TOP SOSTOJBA SO FUL OPREMA SITE MALI I GOLEMIBSERVISI SE N...


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
8.400 €
Кочани

Автомобили

Денес 11:18SKUTER

SKUTER TREBA DA SE SREDAT NE SE KOMPLETNI CENATA E 1500 denari ZA...


1.500 МКД
или предлог цена
Денес 11:04☆FORD KA 1.2 BENZIN 69KS 2009G☆

☆FORD KA 1.2 BENZIN 69KS 2009G☆ PLATENI SITE DAVACKI DO ...


3.399 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
3.450 €
Кочани

Автомобили

Денес 10:59VW PASSAT CC 2.0 TDI 140KS DSG-AVTOMATIK 2015G

☆VW PASSAT CC 2.0 TDI 140KS DSG-AVTOMATIK 2015G 5 SEDISTA☆ PLATENI S...


16.499 €
или предлог цена
- 0 % Попуст
16.500 €
Кочани

Автомобили

Денес 10:59☆MERCEDES A200CDI 140KS AVANTGARDE FULL OPREMA 2008G☆

☆MERCEDES A200CDI 140KS AVANTGARDE FULL OPREMA 2008G☆ PL...


4.850 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
4.950 €
Кочани

Автомобили

Денес 10:59☆HONDA CIVIC 2.2 DIESEL 140KS 2007☆

☆HONDA CIVIC 2.2 DIESEL 140KS 2007 GODINA☆ VOZILOTO E SO ISTECENA RE...


4.650 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
4.699 €
Кочани

Автомобили

Денес 10:59VW TOURAN

Vw touran 2.0 tdi 103kw - registriran do juli 2023 so zelen karto...


4.200 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 10:53Audi q5 Havarisan

Na makedonski tablici racen menjac motor prefekten na delovi poveke i...


6.000 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 10:51Ford fokus 1.6 stranski

Na delovi moze i cel stakloo se ispraven


1.000 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 10:50Bmw e60

Kolata e vo odlicna sostojba poveke info na tel broj 076288522 euro3 ...


4.000 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 10:50Glava za daewoo matiz

Poveke info 077651000


5.555 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 10:50Delovi pasat cc 2012 2.0dsg

Poveke info 077651000


111.111 €
или предлог цена
Денес 10:50VW POLO 1.2 BENZIN 2010G

VW POLO 1.2 BENZIN KOMPLETNO SERVISIRANO..


5.850 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 10:43SEAT IBIZA 1.2 TDI NAVI FULL

SEAT IBIZA 1.2 TDI PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA..


6.650 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 10:43SEAT LEON 1.6 TDI NAVI FULL 2011G

SEAT LEON 1.6 TDI NAVI FULL OPREMA PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACI...


6.850 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 10:43SEAT IBIZA 1.2 TDI 2013G

SEAT IBIZA 1.2 TDI PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA..


6.750 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 10:43OPEL MERIVA 1.7CDTI NAVI PANORAMA

OPEL MERIVA 1.7 CDTI COSMO FULL OPREMA PLATENI SITE DAVACKI DO REGIST...


6.850 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 10:42FORD FOCUS TITANIUM 1.6 TDCI

FORD FOCUS 1.6 TDCI PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA..


7.450 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 10:42PEUGEOT 208 1.6 HDI NAVI PANORAMA

PEUGEOT 208 1.6 HDI FULL OPREMA PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA...


7.850 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 10:42Страна 1 од 87

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам