Кочани
                   
21 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

IVEKO BOLERO

Minibus iveko 97 godina Vo ispravna sostojba Registrirano do 26.10...


По Договор
или предлог цена
Кочани

Автобуси

Вчера 13:00Setra 319 UL

Se prodava megygradski avtobus vo odlicna sostojba raboti sekoj den....


По Договор
или предлог цена
Кочани

Автобуси

Вчера 13:002X Mercedes-Benz Citaro O 530

Se prodavat gradski avtobusi 2X-CITARO vo odlicna sostojba rabotat s...


По Договор
или предлог цена
Кочани

Автобуси

Вчера 13:00Volvo 8700 LE 4x2 euro 5 - 41+36 места

Година на производство: 2007 Сила на мотор: 250kw Места за седење: ...


18.500 €
или предлог цена
Кочани

Автобуси

23 јан 12:13Iveco Irisbus Daily euro 4 22 + 1

Година на производство: 2008 Сила на мотор: 130kw Места за седење: ...


11.500 €
или предлог цена
Кочани

Автобуси

23 јан 12:13Volvo 8700 LE 4x2 euro 5 - 41+36 места

Година на производство: 16.10.2009 Сила на мотор: 250kw Места за се...


21.500 €
или предлог цена
Кочани

Автобуси

23 јан 12:13Volvo B7 L 4x2 Euro 3

Година на производство: 2002 Сила на мотор: 205kw Места за седење: ...


7.000 €
или предлог цена
Кочани

Автобуси

23 јан 12:133 x Volvo 8700 LE 4x2 EURO 5 (41+36 места)

Се продаваат 3 автобуси Volvo 8700 LE 4x2 EURO 5, увезени од Швајцари...


1 €
или предлог цена
Кочани

Автобуси

23 јан 12:13Setra S417 GT- HD

Setra S417 GT-HD Godina 2007 , Euro 4 Mesta 59+3


1 €
или предлог цена
Кочани

Автобуси

18 јан 10:00Mercedes Travego

Mercedes Travego turisticki motor Euro3 vo dobra sostojba cena po dog...


1 €
или предлог цена
Кочани

Автобуси

18 јан 09:40Scania Irizar K310

Година на производство 2006 Места за седење 60 Сила на мотор 228 kw...


13.000 €
или предлог цена
Кочани

Автобуси

11 јан 09:02Man Lion's City A26 euro 6 EEV 2010

ПРОДАДЕНО Година на производство 2010 Места за седење 46+1 Места...


1 €
или предлог цена
Кочани

Автобуси

29 дек 09:26Filter za ulje so kazance za MERCEDES TOURIZMO

Kazance za ladenje na uljeto komplet so caska za filter za ulje


По Договор
или предлог цена
Кочани

Автобуси

23 дек 18:41Mercedes-Benz 518 CDI 2008 19 + 1

година на производство: 2007(2008 прва регистрација) Сила на мотор: ...


16.000 €
или предлог цена
Кочани

Автобуси

06 окт 08:48VOLVO 8900 - 2012 - EURO 5

Година на производство: 2012 Сила на мотор: 213kw Места за седење: ...


16.999 €
или предлог цена
Кочани

Автобуси

27 сеп 10:04IVEKO BOLERO

Minibus iveko 97 godina Vo ispravna sostojba Registrirano do 21.09...


По Договор
или предлог цена
Кочани

Автобуси

21 јун 18:47SETRA S317 HDH

Se prodava setra s317 hdh 99 god 59+1+1 so klima wc tv vo odlicna sos...


1 €
или предлог цена
Кочани

Автобуси

23 мај 21:07MAN R07

Високо туристички автобус MAN Lion's Coach R07 2009 година 570....


По Договор
или предлог цена
Кочани

Автобуси

16 мај 18:34Mercedes

Mercedes tourismo 17. 2009 god. 61 1 1 sediste 428 k.s top sostojba c...


1 МКД
или предлог цена
Кочани

Автобуси

15 сеп 15:45Scania Irizar K310

Година на производство 2006 Места за седење 60 Сила на мотор 228 kw...


20.500 €
или предлог цена
Кочани

Автобуси

04 сеп 08:08Volvo B12m 2007

Година на производство 2007 Места за седење 53 Места за стоење 5 ...


25.000 €
или предлог цена
Кочани

Автобуси

04 сеп 08:08Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам