1047 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

VW CADDY LIFE TDI 1.9 - 7 sedista

Се продава VW Caddy 2007 година прва регистрација 2008 фебруари по со...


6.690 €
или предлог цена
17 ное 10:52Промовирано

Seat Leon 1.9TDI 77KW 2006

Se prodava Seat Leon 2005god 1.9TDI 77kw / 105ks. Registracija do 02...


4.499 €
или предлог цена
Вчера 13:00Промовирано

Продавам екстра уникатно и зачувано Mini One S

Се продава Mini One S 1.4 бензин, уникатен дизајн, произведено 2008 г...


4.500 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
4.600 €
Вчера 13:00Промовирано

Mercedes C220 CDI

Prodavam mercedes C220 CDI


3.500 €
или предлог цена
Денес 08:01Ford Tourneo Connect

Ford Tourneo Connect 3000 evra+ddv


3.000 €
или предлог цена
Денес 08:01Audi A3, odlicno socuvano

▶️"Audi a3 2.0, 170ks, (12.2007)"◀️ 🗒️Registrirano do 25.09.2022 ...


6.300 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
6.500 €
Денес 07:45OPEL CORSA D 1.3 CDTI

HITNO PRODAVAM OPEL CORSA 1.3CDTI 75ks VOZILOTO E KOMPLETNO SERVISIR...


1 €
или предлог цена
Денес 07:43Polo 1.2 benzin. 2006

Kolata e odlicna bez niedna maana. 1.2 benzin 55ks. Od oprema ima...


3.500 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
3.550 €
Денес 07:14Opel Tigra Twin Top

Opel Tigra Twin Top 072234325


2.500 €
или предлог цена
Денес 02:53VW PASSAT CC

Info 071 226 007


3.400 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
3.700 €
Денес 01:02Octavia 1.4 plin atest 2008

Se prodava Skoda oktavija 1.4 benz plin ates plin vo dobra sostojba r...


4.200 €
или предлог цена
Вчера 23:16Toyota Aigo benzin

Se prodava super kolicka za pocetnici i gradsko vredi da se vidi


2.800 €
или предлог цена
Вчера 23:16POLO CROSS 1,4 Tdi, 2008 god.

Se prodava POLO CROSS 1,4 Tdi, 2008 god., UNIKAT-samo sto e vneseno o...


5.250 €
или предлог цена
Вчера 23:08Audi Q3 Quattro S Tronic 2015

AUDI Q3 QUATTRO S TRONIC 2015 22.500€ MARKA: AUDI MODEL: Q3 2.0 TDI ...


22.500 €
или предлог цена
Вчера 22:12Range Rover Velar R Dynamic

Santorini Black (Boja) Range Rover Velar R Dynamic Full oprema Prv...


60.000 €
или предлог цена
Вчера 22:12MERCEDES BENZ E290

Mercedes benz e290td Ne er reg. Nogu dobar


1.450 €
или предлог цена
Вчера 21:44  НОВ ОГЛАС

IBIZA Exstra Realna od Prv Sopstvenik 1.9 TDI

2009 g 1.9 TDI 77KW Aluminiumski bandazi so letni gumi Zimski gumi ...


4.300 €
или предлог цена
Вчера 21:20Exstra Punto Plateni site davacki

1.2 benz klima 2 kluca el stakla perfektna sostojba proverka ka...


2.700 €
или предлог цена
Вчера 21:19Daewoo Tiko

Tiko benzin


350 €
или предлог цена
Вчера 21:01VW POLO CLASIK 1.9 sdi

Polo clasik 1996 god Isparavna pali vozi


850 €
или предлог цена
Вчера 21:01Se prodava honda

honda civic 2.2 i-ctdi 143 ks, dizel so novi gumi kolata e dobro socu...


123 МКД
или предлог цена
Вчера 20:41Passat b7 1.6 tdi bluemotion

Passat b7 1.6 tdi bluemotion na 🇬🇧 tabli. Donesen so vozenje od 🇬...


3.200 €
или предлог цена
Вчера 20:26VW Polo 1.6 tdi TEAM

Polo 1.6 tdi TEAM 2011godina Vo super sostojba - registrirano so ze...


5.800 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
5.900 €
Вчера 20:25Seat Ibiza 2010 1.9tdi

Seat Ibiza 1.9tdi 77kw 105Ks 2010година Клима Нови зимски гуми ...


4.700 €
или предлог цена
Вчера 20:00  НОВ ОГЛАС

Bmw e60 530d

Se prodava Bmw e60 530d od oprema poseduva: Komandi na volan Elek...


6.000 €
или предлог цена
Вчера 19:58GOLF 5 1.9 TDI

Prodavam golf 5 1.9 TDI 105 ks klimatronik bord kompjuter tempomat al...


3.900 €
или предлог цена
Вчера 19:13  НОВ ОГЛАС

ALFA ROMEO 156 1.8 TWIN SPARK 144HP

Се продава Алфа Ромео 156 1,8 Twin Spark. Колата е во добра и возна ...


650 €
или предлог цена
Вчера 18:59NISSAN QASHQAI 1.5 DCI 2007God VO ODLICNA SOSTOJBA

2007godina 1.5 DCI REGISTRIRANO DO 2/2022 SERVISIRANO 4XNOVI LETN...


11.111 €
или предлог цена
Вчера 18:32OPEL ANTARA 2.0CDTI 150KS 4X4 NAVI ANDROID FULL -09

OPEL ANTARA 2.0 150 KS 4X4 SVISIRAN I REGISTRIRAN DO JANUARI 2023god...


7.900 €
или предлог цена
Вчера 17:00Audi a4 1.8 benzin/plin

1.8 masina 125 konja benzin plin ima karoseriski zabeleski elektrika ...


1.100 €
или предлог цена
- 12 % Попуст
1.250 €
Вчера 16:59AUDI A3 2.0 TDI 140 ks

Prodavam Audi A3 2.0 tdi 140 ks proizvedeno 2010 god prva boja orgina...


6.700 €
или предлог цена
Вчера 16:53Se prodava CITROEN C5

Se prodava Citroen C5 2.0/140ks vo odlicna sostojba Registriran cela...


123 €
или предлог цена
Вчера 15:47Bmw x3 x-drive 30d

Domakinski socuvano vozilo.Kako novo


10 €
или предлог цена
Вчера 15:39OPEL CORSA C

Opel corsa C 1.2 benzin 2006 godina! Kolata e vo odlicna sostojba i ...


2.800 €
или предлог цена
Вчера 15:17Golf 6 1.6tdi Highline

Full oprema servisna knoska novi gumi plateno se do reg bezz zameni


7.200 €
или предлог цена
Вчера 14:45Golf 6 1.6tdi 2010

Full oprema novi gumi servisna kniska parking senzori napred nazad uv...


6.700 €
или предлог цена
Вчера 14:45Chevrolet Captiva 2.0 VCDI - 4x4 ( Fabrika )

CHEVROLET CAPTIVA 2008/9 -- 2.0 VCDI 150 KS COSMO KOZA 4X4 - 7 SEDIS...


7.100 €
или предлог цена
Вчера 14:34VW PASSAT 2.0 TDI 140ks 2007 REGISTIRAN CELA GOD.

VW PASSAT 2.0 TDI 8V 103KW 140KS 2007/06 ODLICNA SOSTOJBA UVEZEN OD...


4.650 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
4.800 €
Вчера 13:36MERCEDES BENZ E220 AVANTGARDE 2013 !!

Celosno servisirana, registrirana cela godina..Poveke info 077952895 ...


19.800 €
или предлог цена
Вчера 13:18BMW E60 530

Se prodava bmw e60 530 2004 Registrirano Servisirano 18 ka bandaz...


5.700 €
или предлог цена
Вчера 13:00  НОВ ОГЛАС

AUDI A5 Sportsback 2.0 TDI 100 KW 2013 Godina

AUDI A5 2013 Cena : 14.800€ MARKA: AUDI MODEL: A5 Sportsback 2.0...


14.800 €
или предлог цена
Вчера 13:00BMW 220D 190 KS 2015 Godina

14.500€ BMW 2 2.0 190HP 2015 Godina MARKA: BMW MODEL: 220d ACTIV...


14.500 €
или предлог цена
Вчера 13:00MERCEDES C180d 85 KW 2015 Godina

Cena : 18.000€ MERCEDES C180d 85 KW 2015 Godina MARKA: MERCEDES M...


18.000 €
или предлог цена
Вчера 13:00Страна 1 од 27

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам