4318 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

CHEVROLET SPARK 1.0 BENZIN 2013 GODINA REGISTRIRAN 130.000KM

Chevrolet spark 1.0 benzin 68ks euro 5 motor na lance 4 klipa od serv...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
1 €
Вчера 10:30Промовирано

Golf 7 DSG F1 7 extra socuvan

Prodavam Golf 7 1.6 TDI 77kw (105ks) Automatic F1 so menuvac na ...


11.750 €
или предлог цена
- 0 % Попуст
11.800 €
Вчера 18:17Промовирано

BMW E46 320D COUPE

Facelift 2004 година, 110кв - 150кс Колата е регистрирана до Јуни 20...


4.200 €
или предлог цена
Вчера 13:00Промовирано

Ford Focus 2004 1.8tdci 115ks EXTRA!

Se prodava Ford Focus 2004 god registriran do mart 2022 god so zelen ...


2.200 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
2.400 €
Денес 09:14Opel MERIVA 1.6 benz. 2003g.

🚘🚨🚘🚨🚘🚨🚘🚨🚘🚨🚘 uvoz od italija 🇮🇹🇮🇹🇮🇹 plateni sit...


2.490 €
или предлог цена
Денес 08:57Lanci za sneg

Ланци за снег за тешки теретни возила и комбиња. Лесни за употреба, к...


По Договор
или предлог цена
Велес

Камиони

Денес 08:56ХАВАРИСАНО BMW 320D F30 - M Sport

Се продава хаварисано BMW 320D M sport 2012 година 135kw/184 коња авт...


По Договор
или предлог цена
Денес 08:42BMW X1 sDrive18d

Се продава BMW x1 sDrive 18d (2.0 е моторот) во одлична состојба. Рег...


11.000 €
или предлог цена
Денес 08:42Prodavam Smart for two

Kolata e vo ekstra sostojba vredi da se proba i vide zacuvana premnog...


1.800 €
или предлог цена
Денес 08:33Kymco Xciting 250i 22ks 2007 godina

Vo odlicna vozna sostojba, smeneti site potrosni delovi (rolni, lamel...


2.100 €
или предлог цена
Денес 07:47Peugeot 3008 1.6hdi 2014 godina

Voziloto e vo odlicna vozna sostojba, registrirano do 01/2023, 4 novi...


9.900 €
или предлог цена
Денес 07:47Vw Touran 1.9 TDI PD motor

Se prodava vw Touran 1.9 TDI 2004god najdobriot pumpa dizna motor ful...


1 €
или предлог цена
Денес 07:46Vlecna slep sluzba pomos na pat tow service 24/7 Veles

24/7 niz cela makedonija i stranstvo


1 €
или предлог цена
Денес 07:34KIA CEED 1.4 FABRICKI PLIN 2008GODINA

KIA CEED 1.4 BENZIN PLIN 2008GODINA FULL OPREMA VREDI DA SE VIDI PL...


По Договор
или предлог цена
Денес 07:21SKODA FABIA 1.2 2006GODINA 120000KM

SKODA FABIA KOMBI 1.2 BENZIN 50KW 2006GODINA EXTRA SOSTOJBA KLUMA 2 ...


По Договор
или предлог цена
Денес 07:21MERCEDES C220CDI 170KS ELEGANCE

MERCEDES C220 CDI 125KW 170KS 2007GODINA ELEGANCE FULL OPREMA KLIM...


По Договор
или предлог цена
Денес 07:21FIAT GRANDE PUNTO 1.3MJET(DIZEL)

FIAT GRANDE PUNTO 2006GODINA 1.3 MULTIJET 51KW FULL OPREMA KLIMA C...


По Договор
или предлог цена
Денес 07:21TOYOTA YARIS 1.0i GAS 2007GODINA

TOYOTA YARIS 1.0 I BENZIN GAS 51KW 2007GODINA FULL OPREMA KLIMA EL....


По Договор
или предлог цена
Денес 07:21SKODA ROOMSTER 1.9TDI 77KW 2007GODINA

SKODA ROOMSTER 1.9 TDI 77KW 105KS 2007GODINA FULL OPREMA KLIMA EL.N...


По Договор
или предлог цена
Денес 07:20MERCEDES E 220CDI AVANGARD

MERCEDES E CLASSA 220CDI 110KW 150KS 2003GODINA AVANGARD FULL OPREM...


4.700 €
или предлог цена
Денес 07:20AUDI A6 3.0TDI 2012GODINA S-LINE

AUDI A6 3.0 TDI 204KS S LINE FULL OPREMA SERVISIRANA NOVI GUMI REGIST...


По Договор
или предлог цена
Денес 07:20FORD FIESTA 1.4TDCI 2008GODINA

FORD FIESTA 1.4TDCI 50KW 2008GODINA FULL OPREMA KLIMA EL.NA STAKLA A...


По Договор
или предлог цена
Денес 07:20Lada niva

Se prodava desna polovna vrata za lada niva


1 €
или предлог цена
Денес 05:23OPEL CORSA 1.3 CDTI ECOFLEX (NOV UVOZ- FULL)

OPEL CORSA 1.3 CDTI 55KW ECOFLEX 2008 GOD SEGA UVEZENA OD ITALIJA VO...


2.949 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
3.100 €
Денес 01:04ГОЛЕМ ИЗБОР НА НОВИ МОДЕЛИ БАНДАЖИ

Голем избор на нови модели бандажи за сите видови возила, Ви нудиме Е...


По Договор
или предлог цена
Денес 00:464x108 4Bandazi so gumi Peugeot 206

4x108 od Peugeot 206 175/65-14 2 zimski solidni 2 letni ne se mnog...


3.000 МКД
или предлог цена
Денес 00:22AUDI A8 3.0TDI QUATTRO 4x4 FACELIFT 2007 GODINA *NEUVEZUVANO

AUDI A8 3.0TDI QUATTRO 4x4 FACELIFT 2007 GODINA REGISTRIRANO CELA GOD...


1 €
или предлог цена
Вчера 23:01Aprilia Sportcity 200 4T 2008 Reg 8.2022 Odlicna

Aprilia Sportcity 200 cm3 4 Takten Reg do 8.2022 Odlicna sostojba b...


1.450 €
или предлог цена
Вчера 22:48  НОВ ОГЛАС

Skuter Jonway 150 4 T 2008 Pali Vozi

Skuter Jonway 150 cm3 4 T Proiz 2007 kupen i prva reg 7.2008 Pali v...


350 €
или предлог цена
Вчера 22:45  НОВ ОГЛАС

Renault Kangoo 1.9 D 2000 Reg 6.2022 Odlicna

Renault Kangoo 1.9 D 2000 Prva boja,Bez sminkanici i skapanici Perf...


1.150 €
или предлог цена
Вчера 22:42  НОВ ОГЛАС

Opel Astra H 1.4 2007 Plin Neuvezena Odlicna

Opel Astra H 1.4 66 kw 90 ks 2007 godina vo soobrakajna Neuvezena ku...


3.100 €
или предлог цена
Вчера 22:39  НОВ ОГЛАС

Mercedes ML 270 W 163 CDI 4x4 Reg 12.2022 Odlicen

Mercedes ML 270 W 163 ks 2001 Maksimalno stegnat na voznja 4x4 kom...


4.800 €
или предлог цена
Вчера 22:35  НОВ ОГЛАС

VW Touareg 2.5 TDI R5 2006 Prvi Gazdi Neuvezen Odlicen

VW Touareg R5 2.5 TDI bez gram sminka Prvi gazdi Neuvezen kupen vo P...


7.000 €
или предлог цена
Вчера 22:31  НОВ ОГЛАС

Fiat Bravo 1,6 multijet

Fiat Bravo 1.6 multijet 2013 g 105 ks Registrirana do 7 mesec 2022...


4.500 €
или предлог цена
Вчера 21:54VW GOLF 4 1.9 TDI 131 KS *KLIMATRONIK* REG. -02

VW GOLF 4 1.9 TDI SPECIAL MODEL OD 2002 GODINA 6 BRZINI 131 KS, MNOG...


По Договор
или предлог цена
Вчера 21:34  НОВ ОГЛАС

Mercedes-Benz S320 CDI

Mercedes S 320 cdi 2006 god,vo dobra sostojba ,registriran servisiran...


13.000 €
или предлог цена
Вчера 21:245x120 R18 BMW

MOMO zdravi pravi ne vareni so dobri letni gumi


Вчера 21:245x112/275/45R20 Audi Q7

5x112/275/45R20 BBS Audi Q7


Вчера 21:24Citroen Berlingo

Citroen Berlingo 1.6HDI vo odl sostojba


1 €
или предлог цена
Вчера 21:24Mercedes Atego 816 BlueTec5

Mercedes Atego 816 BlueTec5 Kiper 2008g vo odl sostojba so nov sandak...


Вчера 21:23Fiat Ducato

Orginal slep sluzba 3.0 motor so 160 ks klima registrirano. Vrsime i...


1 €
или предлог цена
Велес

Комбиња

Вчера 21:23IvecoTector 75E15

IvecoTector 75E15 Kiper 2003g vo odl sostojba reg cela god


1 €
или предлог цена
Велес

Камиони

Вчера 21:23Volvo 280 Kiper

Volvo 280 Kiper 2008g se plateno do reg


1 €
или предлог цена
Велес

Камиони

Вчера 21:23Страна 1 од 108

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам