1324 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Golf 7 DSG F1 7 extra socuvan

Prodavam Golf 7 1.6 TDI 77kw (105ks) Automatic F1 so menuvac na ...


11.750 €
или предлог цена
- 0 % Попуст
11.800 €
Вчера 18:17Промовирано

Bmw X1 Xdrive 1.8d mozna zamena

Bmw X1 Xdrive 4x4 2011/12 vo odlicna sostojba, registrirano do 24.06....


10.990 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
11.500 €
Вчера 10:47Промовирано

Mercedes c200 cdi - mozna e i zamena

Mercedes c200 cdi 136ks racen menuvac, 240000km, 7l vo grad, 4.5 na ...


8.000 €
или предлог цена
25 јан 11:50Промовирано

W124

registriran, info na 078289828


1.350 €
или предлог цена
Денес 10:05FORD GALAXY 1.9 TDI 110KS FULL OPREMA

Ford Galaxy 1.9tdi 110ks Full Oprema ✅Registracija 10 Juni 2022 ✅...


1.900 €
или предлог цена
Денес 10:00Ford Focus 2004 1.8tdci 115ks EXTRA!

Se prodava Ford Focus 2004 god registriran do mart 2022 god so zelen ...


2.200 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
2.400 €
Денес 09:14Opel MERIVA 1.6 benz. 2003g.

🚘🚨🚘🚨🚘🚨🚘🚨🚘🚨🚘 uvoz od italija 🇮🇹🇮🇹🇮🇹 plateni sit...


2.490 €
или предлог цена
Денес 08:57BMW X1 sDrive18d

Се продава BMW x1 sDrive 18d (2.0 е моторот) во одлична состојба. Рег...


11.000 €
или предлог цена
Денес 08:42Prodavam Smart for two

Kolata e vo ekstra sostojba vredi da se proba i vide zacuvana premnog...


1.800 €
или предлог цена
Денес 08:33Peugeot 3008 1.6hdi 2014 godina

Voziloto e vo odlicna vozna sostojba, registrirano do 01/2023, 4 novi...


9.900 €
или предлог цена
Денес 07:47Vw Touran 1.9 TDI PD motor

Se prodava vw Touran 1.9 TDI 2004god najdobriot pumpa dizna motor ful...


1 €
или предлог цена
Денес 07:46KIA CEED 1.4 FABRICKI PLIN 2008GODINA

KIA CEED 1.4 BENZIN PLIN 2008GODINA FULL OPREMA VREDI DA SE VIDI PL...


По Договор
или предлог цена
Денес 07:21SKODA FABIA 1.2 2006GODINA 120000KM

SKODA FABIA KOMBI 1.2 BENZIN 50KW 2006GODINA EXTRA SOSTOJBA KLUMA 2 ...


По Договор
или предлог цена
Денес 07:21MERCEDES C220CDI 170KS ELEGANCE

MERCEDES C220 CDI 125KW 170KS 2007GODINA ELEGANCE FULL OPREMA KLIM...


По Договор
или предлог цена
Денес 07:21FIAT GRANDE PUNTO 1.3MJET(DIZEL)

FIAT GRANDE PUNTO 2006GODINA 1.3 MULTIJET 51KW FULL OPREMA KLIMA C...


По Договор
или предлог цена
Денес 07:21TOYOTA YARIS 1.0i GAS 2007GODINA

TOYOTA YARIS 1.0 I BENZIN GAS 51KW 2007GODINA FULL OPREMA KLIMA EL....


По Договор
или предлог цена
Денес 07:21SKODA ROOMSTER 1.9TDI 77KW 2007GODINA

SKODA ROOMSTER 1.9 TDI 77KW 105KS 2007GODINA FULL OPREMA KLIMA EL.N...


По Договор
или предлог цена
Денес 07:20MERCEDES E 220CDI AVANGARD

MERCEDES E CLASSA 220CDI 110KW 150KS 2003GODINA AVANGARD FULL OPREM...


4.700 €
или предлог цена
Денес 07:20AUDI A6 3.0TDI 2012GODINA S-LINE

AUDI A6 3.0 TDI 204KS S LINE FULL OPREMA SERVISIRANA NOVI GUMI REGIST...


По Договор
или предлог цена
Денес 07:20FORD FIESTA 1.4TDCI 2008GODINA

FORD FIESTA 1.4TDCI 50KW 2008GODINA FULL OPREMA KLIMA EL.NA STAKLA A...


По Договор
или предлог цена
Денес 07:20OPEL CORSA 1.3 CDTI ECOFLEX (NOV UVOZ- FULL)

OPEL CORSA 1.3 CDTI 55KW ECOFLEX 2008 GOD SEGA UVEZENA OD ITALIJA VO...


2.949 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
3.100 €
Денес 01:04AUDI A8 3.0TDI QUATTRO 4x4 FACELIFT 2007 GODINA *NEUVEZUVANO

AUDI A8 3.0TDI QUATTRO 4x4 FACELIFT 2007 GODINA REGISTRIRANO CELA GOD...


1 €
или предлог цена
Вчера 23:01Renault Kangoo 1.9 D 2000 Reg 6.2022 Odlicna

Renault Kangoo 1.9 D 2000 Prva boja,Bez sminkanici i skapanici Perf...


1.150 €
или предлог цена
Вчера 22:42  НОВ ОГЛАС

Opel Astra H 1.4 2007 Plin Neuvezena Odlicna

Opel Astra H 1.4 66 kw 90 ks 2007 godina vo soobrakajna Neuvezena ku...


3.100 €
или предлог цена
Вчера 22:39  НОВ ОГЛАС

Mercedes ML 270 W 163 CDI 4x4 Reg 12.2022 Odlicen

Mercedes ML 270 W 163 ks 2001 Maksimalno stegnat na voznja 4x4 kom...


4.800 €
или предлог цена
Вчера 22:35  НОВ ОГЛАС

VW Touareg 2.5 TDI R5 2006 Prvi Gazdi Neuvezen Odlicen

VW Touareg R5 2.5 TDI bez gram sminka Prvi gazdi Neuvezen kupen vo P...


7.000 €
или предлог цена
Вчера 22:31  НОВ ОГЛАС

Fiat Bravo 1,6 multijet

Fiat Bravo 1.6 multijet 2013 g 105 ks Registrirana do 7 mesec 2022...


4.500 €
или предлог цена
Вчера 21:54VW GOLF 4 1.9 TDI 131 KS *KLIMATRONIK* REG. -02

VW GOLF 4 1.9 TDI SPECIAL MODEL OD 2002 GODINA 6 BRZINI 131 KS, MNOG...


По Договор
или предлог цена
Вчера 21:34  НОВ ОГЛАС

Mercedes-Benz S320 CDI

Mercedes S 320 cdi 2006 god,vo dobra sostojba ,registriran servisiran...


13.000 €
или предлог цена
Вчера 21:24Citroen Berlingo

Citroen Berlingo 1.6HDI vo odl sostojba


1 €
или предлог цена
Вчера 21:24VW Golf VI 2.0TDI 110ks

VW Golf VI 2.0TDI 110ks vo odl sostojba so site plateni davački do re...


1 €
или предлог цена
Вчера 21:23Mercedes GL 320 BLUETEC

Mercedes GL 320 BLUETEC 7sedista reg cela god serv full opr


1 €
или предлог цена
Вчера 21:22Peugeot 207CC 1.6VTI

Peugeot 207CC 1.6VTI Cabrio vo odl sostojba full opr


1 €
или предлог цена
Вчера 21:22Bmw 320d

Bmw 320 d 120 kw 2006 god vo extra sostojba regestriran


1 €
или предлог цена
Вчера 21:22Fiat Strada 1.9

Fiat Strada 1.9 dizel reg do 5mes 2022g


1 €
или предлог цена
Вчера 21:22Alfa Romeo 147JTD

Alfa Romeo 147JTD vo odl sostojba reg


1 €
или предлог цена
Вчера 21:22Alfa Romeo 159 JTDm

Alfa Romeo 159 JTDm 150ks vo odl sostojba full opr


1 €
или предлог цена
Вчера 21:22VW Passat B5 1.9TDI 131ks

VW Passat B5 1.9TDI 131ks reg serv vo odl sostojba full opr


1 €
или предлог цена
Вчера 21:21Reanaul Megane 1.9DCI

Reanaul Megane 1.9DCI vo odl sostojba full opr


1 €
или предлог цена
Вчера 21:21Nissan MICRA 1.2

Nissan MICRA 1.2 vo odl sostojba


1 €
или предлог цена
Вчера 21:21VW Golf VI 1.6TDI

VW Golf VI 1.6TDI 105ks vo mn dobra sostojba full opr so site plateni...


6.500 €
или предлог цена
Вчера 21:21Mercedes CLS 250CDI

Mercedes CLS 250CDI BLUE EFFICIENCY reg cela god serv full opr mozna...


1 €
или предлог цена
Вчера 21:21Opel Zafira 1.9 CDTI 101ks

Opel Zafira 1.9 CDTI 101ks 7sedista vo odl sostojba full opr


По Договор
или предлог цена
Вчера 21:21Страна 1 од 34

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам