3783 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

VW TOUAREG

VW TOUAREG 2011 V6 3.0 TDI BLUEMOTION Full oprema Vo odlicna so...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Автомобили

11 авг 13:43Промовирано

BMW GS F800

Се продава мотор BMW GS F800 2008 година во одлична состојба, сервиси...


6.800 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Мотори (над 50 cc)

Вчера 13:45Промовирано

Kupuvam zaribani osteteni scooter vespa 50cc

Kupuvam vespi scooter 50 kubika 4 taktni zaribani osteteni. Sliki pon...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Мопеди (под 50 cc)

Денес 20:24Peugeot 207 sw GTI edinstven vo MK

Eden od retkite primeroci na 207 SW RC GTI varijanta so fabricki 128k...


3.800 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
4.000 €
Карпош / Скопје

Автомобили

Денес 20:21Honda Accord Automatic Plin 2000 ES највисоко ниво на опрема

Се продава Honda Accord Vtec 2000 2.0ES највисоко ниво на опрема. Рег...


3.500 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Автомобили

Денес 19:44Prodavam delovi za honda cbr 1000rr 2008-2014 god

Mnogu delovi za honda cbr 1000rr 2008-2014 god.( sc59) po povolni ceni


99 €
или предлог цена
Денес 19:16Prodavam far od vozaca za golf 7 orginal kako nov

Prodavam far za golf 7 izvadjen od 2015 god orginal folksvagen.


120 €
или предлог цена
Денес 19:16Mercedes s 320 moze zamena

Mercedes s 320 cdi so mnogu oprema.Za kesh ekstra cena (fiksna) 10000...


10.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Автомобили

Денес 18:56KUFER ZA VESPA

Drzac za vespa odgovara za 125,250 i 300-ka.


2.000 МКД
или предлог цена
Денес 18:31PIAGIO BEVERLY

Motorot e vo odlicna sostojba.


4.900 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Мотори (над 50 cc)

Денес 18:31Se iznajmuva prikolka za shlep

Se iznajmuva prikolka za slep Saris 2012god. Prikolkata e vo odlicna ...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Шлеп служба

Денес 18:27Kroven Kufer CAM SPORT 430L

Se prodava kroven kufer Cam 430 l ednashka koristen,kupen e 15 000 de...


13.000 МКД
или предлог цена
Денес 18:09Prodavam ford mondeo

Prodavam ford mondeo benzin,metan odlicno socuvano vozilo,so servisna...


3.200 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Автомобили

Денес 17:53PRODAVAM OPEL ASTRA GTC 1.7 CDTI -101KS- 74Kw

PRODAVAM OPEL ASTRA GTC 1.7 CDTi 74 Kw- 101 KS POMINATI 170...


3.890 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Автомобили

Денес 17:34VW FOX - 1.2

Avtomobilot e vo odlicna sostojba, moze da se vidi vo bilo koe vreme....


3.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Автомобили

Денес 17:28Hyundai Elantra 1.6 GLS

Se prodava Hyundai Elantra od prv sopstvenik kupena vo Korea Auto Tra...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Автомобили

Денес 17:21VW Passat 2.0 TDI 8v DSG Variant

VW Passat 2.0 TDI 8v DSG Variant 103kw/1140 ks 2005 240.000 km ...


4.500 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Автомобили

Денес 16:42BMW X6 3.0 XD 245KS 2011 GOD FACELIFT SPORT PAKET F1

Se prodava bmw X6 xd 2011 god 180kw -245 ks facelift 8G full paket na...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Автомобили

Денес 16:41Toyota Aygo 2007 neuvezena

Kolata ja imame skoro 5 godini, nie sme treti sopstvenici, kupena e v...


3.500 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Автомобили

Денес 16:31Wolksvagen Passat 2.0 TDİ, 2005 godina

Wolsvagen Passat 2.0TDİ, DSG menjac, 2005 godina Pominati 264.00...


4.900 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
5.100 €
Карпош / Скопје

Автомобили

Денес 16:19PRODAVAM GOLF VI 2.0 140 KS 2012 GOD

GOLFOT E SERVISIRAN KOMPLET REGISTRIRAN,BANDAZI 18-KA SO CISTO NOVI G...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Автомобили

Денес 16:13BMW e90 318 diesel 2006 god , registr, ODLICNO , Moze zamena

BMW e90 318 Diesel 2006 godina Registrirano so zelen karton do Noem...


6.100 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
6.200 €
Карпош / Скопје

Автомобили

Денес 15:53BMW БМВ Уложак Ulozak делови delovi брава brava

Сет - комплет нови делови од уложак за брава. Мене ми се купени нови ...


500 МКД
или предлог цена
Денес 15:50Delovi za Wartburg 353

Prodavam delovi za Wartburg 353, model 87 god., dvotakten: - Farovi ...


1 €
или предлог цена
Денес 15:25Golf 6 GTI look difuzer komplet so cevki 50€

Prodavam dufuzer komplet so cevki i zavrsni ukrasi za Golf 6. Difuze...


50 €
или предлог цена
Денес 15:05BBS 18" Bandazi VW AUDI SEAT SKODA

Prodavam bandazi za Vw grupacija na koli ne vareni ne krpeni, so razm...


430 €
или предлог цена
Денес 15:05BC module, canbus,Komandi za klima,raketa za zmigavci GOLF 6

Prodavam: -BC comfort module 1k0 937 084B, -Can bus module 1k0 907 ...


1 €
или предлог цена
Денес 15:05Mercedes c220cdi unikat full oprema

Mercedes unikaten so full oprema od oprema poseduva greaci na sedista...


5.200 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Автомобили

Денес 15:02rover 75

prodavam rover 75 dizel oprema ful abs asp elek stakla retrevizori al...


2.400 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
2.600 €
Карпош / Скопје

Автомобили

Денес 14:56Se izdava kamp vo gradiste

Se izdava kamp vo statiot del na 50m. Od plaza so odvod dovod i tus k...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Кампинг возила

Денес 14:26Golf 6 1.6TDI Kupen vo Porsche MK

Se prodava Golf 6 1.6 TDI kupen vo Porsche Skopje 2010 - 173.000 ...


8.200 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Автомобили

Денес 14:24Slep i.iznauvanje

Slep i.iznajmuvanje na prikolka za tri motori ili eden atv so sopstve...


Денес 14:20PONUDA ZA AUDI A3 1.9 DIZEL 77KW 2005+06 GOD

PONUDA ZA AUDI A3 1.9 DIZEL 77KW 2005 - DO 2006 GODINA. SAMO SO 5 VR...


1 €
или предлог цена
Денес 14:15BMW 5X120, 225/45 R17, VOZENI 2000KM

Gumite I bandashite se praktichno nevozeni, samo 2000km 4 Alu. Ban...


400 €
или предлог цена
Денес 14:115x110 18" Bandashi so Hankook letni 215-35-18

Odlichni Bandashi i gumi bandashite se 5x110 -18 ki gumite 215/3...


350 €
или предлог цена
Денес 14:112011 JEEP PATRIOT ​ 2.2 CRD, 163 KS, 4X4, ZAMENA

2011 JEEP PATRIOT ​ 2.2 CRD 4X4 LIMITED​ SAMO DVE OVAKVI VOZILA ( vo...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Автомобили

Денес 14:08RENAULT CLIO 1.5DCI EXTRA SOCUVANO

Kolata e top socuvana. Napraven mal servis, site filtri i ulje. R...


4.350 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
4.450 €
Карпош / Скопје

Автомобили

Денес 13:55POPRAVKA NA ELEKTRICNI VILJUSKARI

Popravka na elektricni viluskari Brzo i povolno 070-997171 070-9...


Денес 13:38OPEL CORSA 1.3 CDTI FACELIFT 2011 GOD FULL OPREMA

Se prodava Opel Corsa 1.3 cdti 90 ks Ecoflex 2011 god vo homologacija...


4.900 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Автомобили

Денес 13:35BMW 320D 177KS 2010G FACELIFT FULL KOZA,NAVI

Se prodava Bmw 320d E90 177ks 2010 god perfektno so full paket na opr...


8.300 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
8.400 €
Карпош / Скопје

Автомобили

Денес 13:35Opel Corsa 1.3cdti 75ks 2008g

Opel Corsa 1.3cdti 75ks 2008g Klima-raboti Cd-mp3 radio so komnand...


3.800 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Автомобили

Денес 13:32Seat Leon 1.9tdi 105ks 2008/07god

Seat leon 1.9tdi 2007g 215 000km Vo dobra sostojba Klima Alum...


4.400 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Автомобили

Денес 13:32Страна 1 од 95

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам