Карпош
                   
57 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

prevoz so kamion kiper 077622991

prevoz na shut pesok tampon 071650317 071650317 071650317


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Камиони

Денес 20:06isfrlanje shut 077622991

071650317 071650317 071650317


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Камиони

Денес 20:06Kamion mikser

Prodavam kamion mikser.


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Камиони

Денес 13:00Retrovizori bez greaci postar tip

Retrovizori za kamion ili kombe bez greaci postar tip tri razlicni d...


600 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Камиони

13 авг 11:25Mercedes Atego kiper

Mercedes atego kuper 2003 godina Registriran do 11-08-2022 Nosivo...


13.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Камиони

10 авг 12:24Се продава цистерна

Се продава цистерна за чистење на отпадни води,септички јами.Цистерн...


26.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Камиони

09 авг 09:59Kamjon 8 14

Se prodava kamjon 8 14 91 godina Za poveke informacii javete se na t...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Камиони

08 авг 20:368 14

Se prodava 8 14 kamjonot e vo top sostojba Za poveke informacii jave...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Камиони

08 авг 20:36Kamjon 8 14

Se prodava kamjon 8 14 moze i sandukot posebno Za poveke informacii...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Камиони

08 авг 20:36Iveco daily 3510

Se prodava iveco daily 3510 1991 godina za poveke informacii javete s...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Камиони

08 авг 20:35MAN 6 18440

08.2015 proizveden prva registracija 2016 so 613.000 km Rezervoari...


28.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Камиони

07 авг 09:22delovi zastava 650 za remont

se prodavaat komplet delovi za kamion zastava 650 orginal italjanski ...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Камиони

06 авг 14:32Sanduk

Se prodava sanduk za kamjon Dimenzii 3.60 na 2.20 Za poveke informa...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Камиони

04 авг 17:44Kiper

Se prodava kiper za kamjon 3.85 na 2.35


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Камиони

04 авг 17:44Atego 8 15

Se prodava atego 8 15 2006 godina Kamjonot e vo top sostojba za pov...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Камиони

04 авг 17:44GUMI POGONSKI 315/60-22.5

Gumite se odlicni imaat ubava sara super se Telefon 078596000


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Камиони

28 јул 01:01OBD DIJAGNOSTICKI KABLI I ADAPTERI ZA KAMIONI

Kompleten set od 8 kabli (adapteri) Setot se sostoi od: -7 pin Kn...


80 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Камиони

27 јул 09:18Се продава Kamion 1840

1840


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Камиони

26 јул 17:50Се продава Kamion 19 21

19 21


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Камиони

26 јул 17:46Mercedes Actros 1842 MEGA 2012

Vlekac Actros 1842 Mega 2012god reg 04.07.22 Poluprikolka Schmi...


24 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Камиони

28 јун 10:01Kupuvam Spaneri Kaisi !!! 9,5m

Kupuvam Spaneri Kaisi. Samo novi !!! i strikno nad 8,5m 9,5m pokrat...


5 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Камиони

22 јун 11:43Mercedes Actros 1842 Euro 6 Standart

God 2013 Reg 09.2022 Km 900000 Top sostojba se na nego e funkciona...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Камиони

09 мај 09:11Mercedes Actros 1842

Se prodava Mercedes Actros 1842 Mega Euro6 2012g Mega 900000km Na...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Камиони

09 мај 09:11Hemisko Cistenje Kamion - Хемиско Чистење Кабина

PROFESIONALNO HEMISKO CISTENJE NA KABINI OD KAMIONI 10 god. iskust...


1 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Камиони

19 апр 07:28HEMISKO CISTENJE KAMION KABINA | ХЕМИСКО КАМИОН

Hemisko Detalno Cistenje na Kabina od Kamion Хемиско Детално Чистење...


1 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Камиони

14 апр 22:24Prodavam Gurtni

Novi gurtni za FAP


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Камиони

18 фев 14:08Se prodava Volvo 460 FM

Se prodava kamion 30/10/2012 Volvo 460 za vozila na bg tablici kombi...


35.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Камиони

14 фев 03:11Se prodavaat DAF XF 105.410 i DAF XF 105.460 +SCHMITZ ceradi

🚨Се продаваат 🚨 1️⃣. DAF XF 105.410 (2008година) SCHMITZ це...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Камиони

13 јан 16:19Se prodava MAN 2002

. Se prodava SAMO KOMPLET MAN 2002 god tg460 reg. do septemvri 2022 g...


15.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Камиони

13 јан 12:10Mercedes Benz Vario 816D

Mercedes Benz Vario 816D Cena: 13.000 so ddv edna god. registriran ...


13.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Камиони

26 ное 10:43HEMISKO CISTENJE KAMIONI I AVTOBUSI

ПРОФЕСИОНАЛНО ХЕМИСКО ЧИСТЕЊЕ НА КАБИНИ ОД КАМИОНИ Секојдневно раб...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Камиони

03 ное 08:44Raba F26 Turbo

Se prodava kamion Raba F26 Turbo, 260ks, troosovinec. Cuvan, vo od...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Камиони

16 авг 22:44nalepnici za kamioni za mrtvite agli angles morts

налепници за камион за мртви агли за во франција angles morts 5 нал...


500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Камиони

29 јул 19:22Kamion

1981 god. Cena po Dogovor 070/325-520


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Камиони

26 јул 18:51Итно се продава KIA K2900 дизел - 2010

Се продава KIA K2900 камионче купено во КИА Моторс со поминато 56.500...


6.500 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Камиони

26 јул 13:53MAN hladnjaca 8-163

Se prodava Man hladnjaca, koristen za svoi potrebi, se prodava bidejk...


10.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Камиони

06 јул 15:42HEMISKO CISTENJE KAMIONI ХЕМИСКО ЧИСТЕЊЕ КАМИОНИ

ПРОФЕСИОНАЛНО ХЕМИСКО ЧИСТЕЊЕ НА КАБИНИ ОД КАМИОНИ Секојдневно раб...


1 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Камиони

02 јун 14:53Hemisko Cistenje Kabina Kamion - Хемиско Чистење

Вршиме детално длабинско хемиско чистење на кабина од камион. Чистењ...


1 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Камиони

19 мај 15:26Се продава камион СКАНИЈА - SCANIA R 124 LA 4x2 EB 420.35

Се продава камион СКАНИЈА - SCANIA R 124 LA 4x2 EB 420.35 • Година...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Камиони

10 мај 15:49Камион Рено

Камион Рено Мидлум 2008 година Цена 1.260.000 денари со ддв Регист...


1.260.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Камиони

10 мај 12:10Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам