Струга
                           
150 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se bara stan

O


85.000 €
или предлог цена
Струга

Станови

03 јун 10:27Промовирано

Opremen stan za ziveenje.

stanot e opremen za ziveenje. Nova gradba. Se naoga Nasproti Gradinka...


85.000 €
или предлог цена
Струга

Станови

01 јун 10:08Промовирано

Stan so garaza

Se prodava garsonjera so garaza i dvor vo Struga poz FON FAKULTETOT N...


1 €
или предлог цена
Струга

Станови

Вчера 21:49Apartman - soba

Se izdava soba,-studio Za nokevanja a moze I za podolg period,vo priz...


350 МКД
или предлог цена
Струга

Станови

Вчера 15:00Se prodava Stan

Se prodava celosno renoviran stan za poveke informaci javete se na br...


По Договор
или предлог цена
Струга

Станови

Вчера 14:00  НОВ ОГЛАС

SE IZDAVA APARTMAN ZA TURISTI

Se izdava Aprtman celosno opremen so nov mebel nova bela tehnika vo c...


По Договор
или предлог цена
Струга

Станови

Вчера 13:52  НОВ ОГЛАС

Se prodava nov stan so imoten list vo Struga

-Se prodava nov stan so imoten list,vo Struga,vo kompleksot na Nabizi...


1 €
или предлог цена
Струга

Станови

06 јун 11:48Odlicen stan na ubava lokacija

stanot se naogja na ubava lokacija na 4 ti sprat ima dnevna, kujna so...


59.000 €
или предлог цена
Струга

Станови

06 јун 09:44Se prodava Apartman vo Evrohotel

Se prodava ekstra apartman vo Evrohotel vo Struga.Renoviran so smenet...


28.000 €
или предлог цена
Струга

Станови

06 јун 08:40STAN 105 m2 DUPLEX Vo Bitolla kaj Vero JUMBO

Nov Stan 105 m2 DUPLEX vo Bitolla Stanot ima Sallon Kujna 3 Sobi 2...


1 €
или предлог цена
Струга

Станови

06 јун 08:36SE IZDAVA ,APARTMAN "DIN"

SE IZDAVA APARTMAN ZA TURISTI ZA LETNIOT PERIOD,APARTMANOT E CELOSNO ...


По Договор
или предлог цена
Струга

Станови

05 јун 22:12SE IZDAVA MODEREN APARTMAN ZA KRATOK PRESTOJ

SE IZDAVA MODEREN APARTMAN ZA KRATOK PRESTOJ NA VASITE GOSTI I DELOV...


По Договор
или предлог цена
Струга

Станови

05 јун 21:57Apartmani, sobi, apartman , соби, апартмани

Се изнајмува нов апартман (стан) од 50м2 со две простории наместен со...


1 МКД
или предлог цена
Струга

Станови

05 јун 17:47*** Капитал *** Двособен стан со двор, Езерски Лозја, Струга

Нов двособен стан со дворно место во Езерски Лозја, Струга. Површина...


67.000 €
или предлог цена
Струга

Станови

05 јун 13:30Одлична прилика за фамилијарен стан во Струга

Се продава стан со површина од 84м²во Струга на ул.Маркс Енгелс кој р...


75.000 €
или предлог цена
Струга

Станови

05 јун 10:30Se prodavaat Stanovi vo Struga vo gradba

Se prodavaat stanovi vo Struga vo nov objekt vo gradba. Vo kompleksot...


По Договор
или предлог цена
Струга

Станови

04 јун 09:40Се продава нов целосно опремен стан

Се продава нов целосно опремен стан во комплексот Трим и Лум . Станот...


92.000 €
или предлог цена
Струга

Станови

03 јун 21:52Се издава апартман со поглед на езеро

Luxury Apartment Струга е нов и модерен апартман лоциран покрај плажа...


По Договор
или предлог цена
Струга

Станови

03 јун 21:51Se bara stan

O


85.000 €
или предлог цена
Струга

Станови

03 јун 10:27Se prodava NOV Luksuzen stan so pogled kon ezero

Shitet banese e re te ndertesat e reja te Nabizit Banesa ka ngrohje ...


149.000 €
или предлог цена
Струга

Станови

01 јун 22:31Kupuvam stan vo Struga!!!!!

Kupuvam stan vo Struga do 50m/2. Cena do 25000 evra. Kon. Mob. 070/ 2...


25.000 €
или предлог цена
Струга

Станови

01 јун 17:57Opremen stan za ziveenje.

stanot e opremen za ziveenje. Nova gradba. Se naoga Nasproti Gradinka...


85.000 €
или предлог цена
Струга

Станови

01 јун 10:08SE PRODAVA STAN VO STRUGA / СЕ ПРОДАВА СТАН ВО СТРУГА

Се продава стан во струга од 38м2 и 6м2 подрум. на многу убава и мир...


1 €
или предлог цена
Струга

Станови

31 мај 23:22ИМПЕРИЈА – Стан 46м²

Шифра Ц 114/1 Се продава нов невселуван стан со површина 46м² со ...


50.000 €
или предлог цена
Струга

Станови

31 мај 21:10ПРОДАВАM СТАН СТАНОВИ ВО СТРУГА 87 m2 BANES BANESA

ПРОДАВАМ СТАН во Трим & Лум покрај езеро, 87 m2, 3ти спарат, изглед п...


1.300 €
или предлог цена
Струга

Станови

31 мај 15:47PRODAVAM STAN 36m2 VO STRUGA SO POGLED NA EZERO

PRODAVAM STAN GARSONJERA 36m2, NA 3 KAT, STRUGA, SO POGLED NA EZERO O...


36.000 €
или предлог цена
Струга

Станови

31 мај 12:09Apartman vo Struga-Eurotel

Se prodavaat dva apartmani vo Eurotel-Struga, eden na prv sprat, vtor...


1 €
или предлог цена
Струга

Станови

30 мај 18:46NOV DUPLEKS STAN 141M2

Stanot se naoga na 5 I 6 kat.Na dolniot kat ima kupatilo kujna,trpeza...


По Договор
или предлог цена
Струга

Станови

29 мај 13:04APARTMAN PRVA LINIJA NA PLAZA

Se izdava kompetno renoviran namesten stan so ekskluzivna lokacija na...


1 €
или предлог цена
Струга

Станови

27 мај 16:12NOV DUPLEKS STAN SO POGLED NA 100M OD EZERO

Stanot se naoga na 5 I 6 kat.Na dolniot kat ima kupatilo kujna,trpeza...


790 €
или предлог цена
Струга

Станови

24 мај 09:45Купувам стан во Струга

Барам половен мал стан во Струга. Да не е на север и ништо повисок од...


25.000 €
или предлог цена
Струга

Станови

23 мај 14:02Се изнајмува за туристи

Веднаш до самата познатата струшка машка плажа, се издава стан за тур...


1 €
или предлог цена
Струга

Станови

22 мај 23:06SE PRODAVA STAN VO ELITNA NASELBA EZERSKI LOZJA STRUGA

Stanot e nov ne vseluvan.


1.000 МКД
или предлог цена
Струга

Станови

18 мај 17:10STRUGA!EKSKLUZIVNI APARTMANI DO EZEROTO!

Se iznajmuvaat Ekskluzivni apartmani sosema novi do samoto ezero kaj ...


35 €
или предлог цена
Струга

Станови

15 мај 20:03STRUGA!EKSKLUZIVNI APARTMANI DO EZEROTO!

Se iznajmuvaat Ekskluzivni apartmani sosema novi do samoto ezero kaj ...


35 €
или предлог цена
Струга

Станови

15 мај 20:01Banese 133m2. Me pamje nga liqeni

Shitet banese Duplex 133 m2 3 Dhoma Gjumi 2 Banjo Salon+kuzhin...


999 €
или предлог цена
Струга

Станови

15 мај 10:01FOR RENT 2

Se izdava za podolg period Jepet me qira per perjudhe me te gjat K...


320 €
или предлог цена
Струга

Станови

13 мај 15:23Namesten stan vo ezerski lozja

Se prodava kompletno namesten nov stan vo Ezerski Lozja. Se naoga na ...


62.000 €
или предлог цена
Струга

Станови

10 мај 21:13Се издава стан за туристи во текот на летниот период.

Се издава трособен стан во Струга. Има сопствен паркинг. Се наоѓа ...


2.000 МКД
или предлог цена
Струга

Станови

09 мај 19:04Shitet banese 104m2 ne Struge. Se prodava stan od 104m2

Shitet banese prej 104m2 ne Struge. Banesa posedon 3 dhoma gjumi 1 dh...


1 €
или предлог цена
Струга

Станови

30 апр 13:33Продажба на стан

Се продава стан на одлична локација 5 минути до центар и 5 минути до ...


1 €
или предлог цена
Струга

Станови

29 апр 18:37Shiten 2 Banesa ne Strugë. Se prodavaat 2 stanovi vo Struga

Shiten 2 banesa ne Struge Banesat jan te rea ende te pa banuara Ba...


По Договор
или предлог цена
Струга

Станови

23 апр 11:48Страна 1 од 4

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам