Илинден
                           
416 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Parcela 1719m²

Se prodava plac vo s.Bučinci, opština Ilinden, do samoto Bučinsko eze...


30 €
или предлог цена
Илинден / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 15:05PLAC, s.KADINO, Ilinden, Skopje

Се продава плац во с.Кадино, Скопје спроти ЗАВАР до сам асфалтиран па...


1 МКД
или предлог цена
Илинден / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 11:49Plac vo industriska zona vo Ilinden 1350m2

Prodavam Plac 1350m2 vo Ilinden. Placot e so kompletna i uredna dokum...


30 €
или предлог цена
Илинден / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 11:39nas. ILINDEN, pogon, magacin, deloven prostor

Plac 3000m2, objekt 1200, kompletna infrastruktura. Moze del.


1 €
или предлог цена
Денес 08:19Se prodava plac

Se prodava plac vo Ilinden ( mesto Karagac ) so povrsina 5000m2. Par...


100 €
или предлог цена
Илинден / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 06:42Kupuvam plac/kuka vo ilinden

Kupuvam plac ili ponova kuka vo Marino belimbegovo ilinden so cista ...


5.000 €
или предлог цена
Илинден / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 23:56Se prodava ovostarnik blizina nas.Ilinden

Placot se cnaoga pozadibbenzinskata na Makpetroln pred nas Ilinden.Po...


100 €
или предлог цена
Илинден / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 19:11Niva vo opstina ilinden

Nivata se naoga vo Mrsevci na 3 kilometri od industriska zona Bunardj...


6 €
или предлог цена
Илинден / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 18:40Se prodava nivi 7650 m2 i 3600 m2

Se prodavat nivi 7650 m2 i 5300 m2 edna do druga se BROJ ZA KONTAKT...


30 €
или предлог цена
Илинден / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 17:32Se prodava niva vo naselba Ilinden

se prodava niva vo N.Ilinden pozadi deni internacional so kvadratu...


30 €
или предлог цена
Илинден / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 17:32Se izdava deloven prostor nas linden

Se izdava pod kirija prostor vo naselba Ilinden (so odlicna mesto pol...


1 €
или предлог цена
Илинден / Скопје

Дуќани

Вчера 16:54SE IZDAVAAT NOVI DUKJANI-EKSTRA CENA

Se izdavaat novi dukjani vo naseleno mesto Miladinovci,Opstina Ilinde...


1 €
или предлог цена
Илинден / Скопје

Дуќани

Вчера 15:36Plac

Prodavam plac vo drma 3114 m2, so izgraden objekt od 297m2 ( legalizi...


По Договор
или предлог цена
Илинден / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 13:43Se prodava niva na vlez vo Ajvatovci

Se prodava niva na vlez vo Ajvatovci na glaven pat


1 €
или предлог цена
Илинден / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 13:09Plac od 396m2 Jaka - Плац од 396 м2 Јака

Плац со викенд куќа на во населба Јака - Илинден. Ориентација на пла...


1 €
или предлог цена
Илинден / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 10:34Продавам градежен плац во Мралино

Продавам плац во мралино со градежно земјиште од 670м2. Погодно за ку...


25 €
или предлог цена
Илинден / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 09:05Se prodava stan vo marino 110m²

Stanot raspolaga so 110m² Dnevna,3 spalni sobi,2 toaleti, terasa Mirn...


10 €
или предлог цена
Илинден / Скопје

Станови

Вчера 08:48Се продава куќа во Марино

Се продава куќа во Марино, Илинден, карши градинката. 1150evra m2


1.150 €
или предлог цена
Илинден / Скопје

Куќи / Вили

15 авг 14:55Se iznajmuva Stan pod kirija

Nov 53 m2 na 2 kat, vednas vseliv So vgradena kujna, sanitarija I la...


По Договор
или предлог цена
Илинден / Скопје

Станови

15 авг 12:41Prodavam niva 5400 m2

Nivata e na glaven pat vo blizina na avtopatot Skopje Veles


35 €
или предлог цена
Илинден / Скопје

Плацеви и Ниви

14 авг 20:09Prodavam plac 2500m2 vo s.Kadino

Placot e vo blizina na glavniot pat ima struja i voda


35 €
или предлог цена
Илинден / Скопје

Плацеви и Ниви

14 авг 20:09SE PRODAVA PLAC SO KUKJA VO MRSHEVCI

SE PRODAVA PLAC SO KVADRATURA OD 2160 M2 SO KUKJA OD 56M2. IMA BUNAR,...


1 €
или предлог цена
Илинден / Скопје

Плацеви и Ниви

14 авг 19:01Gradezna parcela vo Ilinden 656m2

Prodavam gradezna parcela vo ilinden 656m2. Do velzot vo parcelata...


37 €
или предлог цена
Илинден / Скопје

Плацеви и Ниви

14 авг 18:56Stan 86m2 vo Hipodrom / Стан 86м2 во Хиподром

** Јавете се на овој број само : 𝟬𝟳𝟬𝟴𝟭𝟰𝟱𝟰𝟳 ** Се продава ...


По Договор
или предлог цена
Илинден / Скопје

Станови

14 авг 14:44PLAC VO PINTIJA

Prodavam plac vo pintija vo gradezen reon cist imoten list i voda vo...


35 €
или предлог цена
Илинден / Скопје

Плацеви и Ниви

13 авг 14:56Се продава или менува плац

Се продава или менува за куќа или стан со доплата(Охрид Прилеп Скопје)


26.000 €
или предлог цена
Илинден / Скопје

Куќи / Вили

13 авг 11:23Se izdava

Se izdava objekt 200 m2 so dvorno mesto 400m2


600 €
или предлог цена
Илинден / Скопје

Дуќани

13 авг 10:393200m2 plac do glaven pat vo n.ilinden-9 evra 1/m2

Se prodava(niva) plac(bez markica)od 3200m2 vo n.ilinden(miladinovci-...


8 €
или предлог цена
- 11 % Попуст
9 €
Илинден / Скопје

Плацеви и Ниви

13 авг 08:27Se Prodava Niva vo gradezen reon Ilinden

Se prodava plac od 50.000 m2 vo ilinden vo ekonomska zona gradezen re...


27 €
или предлог цена
Илинден / Скопје

Плацеви и Ниви

12 авг 10:57Prodavam kuka vo nas. jaka

Prodavam nova kuka vo naselba jaka


39.500 €
или предлог цена
Илинден / Скопје

Куќи / Вили

11 авг 18:10Se izdava deloven prosotor vo ILINDEN

Deloven prostor 120m2 so visina 3.7 m2 I dvorno mesto zagradeno so v...


1 €
или предлог цена
Илинден / Скопје

Деловен простор / Останато

11 авг 17:40Се продава нива

Се продава нива во н. Илинден, КП бр. 2100, КО Илинден, викано место ...


4 €
или предлог цена
Илинден / Скопје

Плацеви и Ниви

11 авг 11:16Niva vo Ilinden (shamak)

Plac so kompletna dokumentacija Plodno mesto Asfaltiran pat do samoto...


6 €
или предлог цена
Илинден / Скопје

Плацеви и Ниви

11 авг 10:58PLAC VO ILINDEN INDUSTRISKA ZONA VEDNAS DO INTERMALL

Se prodava plac vo Ilinden vo industriska zona vednas do Inter Mall s...


1 €
или предлог цена
Илинден / Скопје

Плацеви и Ниви

10 авг 14:43DELOVEN PROSTOR SO MAGACIN KAJ BELVI

IZDAVAM NOV DELOVEN PROSTOR SO MAGACIN KAJ HOTEL BELVI NA SAM AVTOPAT...


По Договор
или предлог цена
Илинден / Скопје

Деловен простор / Магацини

10 авг 11:12Нива

Се продава нива во н.илинден КП2093/1 место викано Јасика Цена по дог...


По Договор
или предлог цена
Илинден / Скопје

Плацеви и Ниви

10 авг 09:53NIVA. VO ILINDEN

Se prodava niva vo naselba ilinden vo okolinata na belvi 3000m2 ...


1 €
или предлог цена
Илинден / Скопје

Плацеви и Ниви

09 авг 22:57Плацеви Илинден / Placevi Ilinden /Плац / Plac

Се продава плац во К.О. Илинден КП 1274 десната половина со површина ...


1 €
или предлог цена
Илинден / Скопје

Плацеви и Ниви

09 авг 22:38Gradezni placevi vo Ilinden

Se prodavaat 2 sosedni placevi vo Ilinden od 10000m2. Br. na parcela:...


1 €
или предлог цена
Илинден / Скопје

Плацеви и Ниви

09 авг 18:30Nivi vo Trubarevo na odlicna lokacija

Se prodavaat nivi vo Trubarevo so povrshina od 7650m2 i 3600m2 dvete ...


30 €
или предлог цена
Илинден / Скопје

Плацеви и Ниви

09 авг 18:20Страна 1 од 11

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам