225 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

PLAC, s.KADINO, Ilinden, Skopje

Се продава плац во с.Кадино, Скопје спроти ЗАВАР до сам асфалтиран па...


1 МКД
или предлог цена
Илинден / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 11:49Plac vo industriska zona vo Ilinden 1350m2

Prodavam Plac 1350m2 vo Ilinden. Placot e so kompletna i uredna dokum...


30 €
или предлог цена
Илинден / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 11:39Se prodava plac

Se prodava plac vo Ilinden ( mesto Karagac ) so povrsina 5000m2. Par...


100 €
или предлог цена
Илинден / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 06:42Se prodava ovostarnik blizina nas.Ilinden

Placot se cnaoga pozadibbenzinskata na Makpetroln pred nas Ilinden.Po...


100 €
или предлог цена
Илинден / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 19:11Niva vo opstina ilinden

Nivata se naoga vo Mrsevci na 3 kilometri od industriska zona Bunardj...


6 €
или предлог цена
Илинден / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 18:40Se prodava nivi 7650 m2 i 3600 m2

Se prodavat nivi 7650 m2 i 5300 m2 edna do druga se BROJ ZA KONTAKT...


30 €
или предлог цена
Илинден / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 17:32Se prodava niva vo naselba Ilinden

se prodava niva vo N.Ilinden pozadi deni internacional so kvadratu...


30 €
или предлог цена
Илинден / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 17:32Plac

Prodavam plac vo drma 3114 m2, so izgraden objekt od 297m2 ( legalizi...


По Договор
или предлог цена
Илинден / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 13:43Se prodava niva na vlez vo Ajvatovci

Se prodava niva na vlez vo Ajvatovci na glaven pat


1 €
или предлог цена
Илинден / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 13:09Plac od 396m2 Jaka - Плац од 396 м2 Јака

Плац со викенд куќа на во населба Јака - Илинден. Ориентација на пла...


1 €
или предлог цена
Илинден / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 10:34Продавам градежен плац во Мралино

Продавам плац во мралино со градежно земјиште од 670м2. Погодно за ку...


25 €
или предлог цена
Илинден / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 09:05Prodavam niva 5400 m2

Nivata e na glaven pat vo blizina na avtopatot Skopje Veles


35 €
или предлог цена
Илинден / Скопје

Плацеви и Ниви

14 авг 20:09Prodavam plac 2500m2 vo s.Kadino

Placot e vo blizina na glavniot pat ima struja i voda


35 €
или предлог цена
Илинден / Скопје

Плацеви и Ниви

14 авг 20:09SE PRODAVA PLAC SO KUKJA VO MRSHEVCI

SE PRODAVA PLAC SO KVADRATURA OD 2160 M2 SO KUKJA OD 56M2. IMA BUNAR,...


1 €
или предлог цена
Илинден / Скопје

Плацеви и Ниви

14 авг 19:01Gradezna parcela vo Ilinden 656m2

Prodavam gradezna parcela vo ilinden 656m2. Do velzot vo parcelata...


37 €
или предлог цена
Илинден / Скопје

Плацеви и Ниви

14 авг 18:56PLAC VO PINTIJA

Prodavam plac vo pintija vo gradezen reon cist imoten list i voda vo...


35 €
или предлог цена
Илинден / Скопје

Плацеви и Ниви

13 авг 14:563200m2 plac do glaven pat vo n.ilinden-9 evra 1/m2

Se prodava(niva) plac(bez markica)od 3200m2 vo n.ilinden(miladinovci-...


8 €
или предлог цена
- 11 % Попуст
9 €
Илинден / Скопје

Плацеви и Ниви

13 авг 08:27Se Prodava Niva vo gradezen reon Ilinden

Se prodava plac od 50.000 m2 vo ilinden vo ekonomska zona gradezen re...


27 €
или предлог цена
Илинден / Скопје

Плацеви и Ниви

12 авг 10:57Parcela 1719m²

Se prodava plac vo s.Bučinci, opština Ilinden, do samoto Bučinsko eze...


30 €
или предлог цена
Илинден / Скопје

Плацеви и Ниви

11 авг 16:41Се продава нива

Се продава нива во н. Илинден, КП бр. 2100, КО Илинден, викано место ...


4 €
или предлог цена
Илинден / Скопје

Плацеви и Ниви

11 авг 11:16Niva vo Ilinden (shamak)

Plac so kompletna dokumentacija Plodno mesto Asfaltiran pat do samoto...


6 €
или предлог цена
Илинден / Скопје

Плацеви и Ниви

11 авг 10:58PLAC VO ILINDEN INDUSTRISKA ZONA VEDNAS DO INTERMALL

Se prodava plac vo Ilinden vo industriska zona vednas do Inter Mall s...


1 €
или предлог цена
Илинден / Скопје

Плацеви и Ниви

10 авг 14:43Нива

Се продава нива во н.илинден КП2093/1 место викано Јасика Цена по дог...


По Договор
или предлог цена
Илинден / Скопје

Плацеви и Ниви

10 авг 09:53NIVA. VO ILINDEN

Se prodava niva vo naselba ilinden vo okolinata na belvi 3000m2 ...


1 €
или предлог цена
Илинден / Скопје

Плацеви и Ниви

09 авг 22:57Плацеви Илинден / Placevi Ilinden /Плац / Plac

Се продава плац во К.О. Илинден КП 1274 десната половина со површина ...


1 €
или предлог цена
Илинден / Скопје

Плацеви и Ниви

09 авг 22:38Gradezni placevi vo Ilinden

Se prodavaat 2 sosedni placevi vo Ilinden od 10000m2. Br. na parcela:...


1 €
или предлог цена
Илинден / Скопје

Плацеви и Ниви

09 авг 18:30Nivi vo Trubarevo na odlicna lokacija

Se prodavaat nivi vo Trubarevo so povrshina od 7650m2 i 3600m2 dvete ...


30 €
или предлог цена
Илинден / Скопје

Плацеви и Ниви

09 авг 18:20Niva pozadi Deni Internaciona

Se prodava niva vo naselba Ilinden pozadi Deni Internacional so povrs...


30 €
или предлог цена
Илинден / Скопје

Плацеви и Ниви

09 авг 18:20Mralino

Prodavam plac vo opstina Ilinden s. Mralino vo mesto vikano Ezeriste....


12 €
или предлог цена
Илинден / Скопје

Плацеви и Ниви

09 авг 12:09Нива во С. Кадино 1700 m2

Се продава нива во село Кадино Нивата е 1700 м2 и спаѓа во градежен ...


По Договор
или предлог цена
Илинден / Скопје

Плацеви и Ниви

07 авг 10:19Niva

Nivata se naoga vo selo bunarzik i pogodna e za vikendica info na tel...


15.000 €
или предлог цена
Илинден / Скопје

Плацеви и Ниви

07 авг 09:45Se prodava niva vo Kadino

Se prodava niva vo Kadino, vo blizina na Pekabesko (lokacijata oznace...


16 €
или предлог цена
Илинден / Скопје

Плацеви и Ниви

06 авг 21:32kADINO NIVA

9500 KVADRATI.. E NIVA OD EDNA STRANA.. A DRUGITE 500 KVADRATI SE POD...


25 €
или предлог цена
Илинден / Скопје

Плацеви и Ниви

06 авг 14:20Se prodava plac vo gradezn reon vo naselba Ilinden

Se prodava plac vo Kadino naselba Ilinden pogoden za gradba na kuka...


25 €
или предлог цена
Илинден / Скопје

Плацеви и Ниви

06 авг 13:00Се продава плац во Ајватовци

Се продава лозје со површина од 600m2 на самиот пат за Ајватовци, на ...


6.500 €
или предлог цена
Илинден / Скопје

Плацеви и Ниви

06 авг 08:31Se prodava niva/plac

Се продава или издава нива во Н.Илинден место Трница со површина од ...


По Договор
или предлог цена
Илинден / Скопје

Плацеви и Ниви

05 авг 16:12Plac vo Ilinden

Prodavam plac vo Ilinden 4500m2 tel078229128


20 €
или предлог цена
Илинден / Скопје

Плацеви и Ниви

02 авг 10:15Два плаца во Илинден

Два плаца од по 500 м2 во Илинден стрја вода маркица дозвола за градб...


13.900 €
или предлог цена
Илинден / Скопје

Плацеви и Ниви

31 јул 08:11Parcela 3300 m²

Se prodava parcela vo s.Bucinci, blizu do ezeroto i do glavniot pat, ...


18 €
или предлог цена
Илинден / Скопје

Плацеви и Ниви

28 јул 00:54Prodavam niva vo nm. Mrsevci - Skopje

Парцелата е погодна за фотонапонска централа. КП357 - КО Мршевци. Ц...


По Договор
или предлог цена
Илинден / Скопје

Плацеви и Ниви

25 јул 12:36Страна 1 од 6

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам