1082 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

MERCEDES C 220 CDI 170 KS NAVI KAMERA UVOZ CH - 10.MT Auto

MERCEDES C 220 CDI 170 KS, EURO-5 NOVIOT MOTOR BLUE EFFICIENCY UVOZ ...


9.800 €
или предлог цена
Вчера 09:14Промовирано

Fiat grande punto uvezeno od svajcarija reg.cela.god

Se prodava fiat grande punto 1.9 multijet 88kw 120ks so 6brzini 200...


3.900 €
или предлог цена
01 окт 11:42Промовирано

BMW 520 D F10 184 KS NAVI PDC XENON UVOZ CH - 12.MT Auto

BMW 520D 185 KS F10 UVOZ CH SWISS UNIKAT BUKVALNO NOVA KOLA ** EDINS...


14.500 €
или предлог цена
Вчера 09:20Промовирано

Opel Agila 1.2

Se prodava cela, NE NA DELOVI. Karoseriski ostetena od pad na drvo, m...


650 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
700 €
Денес 12:04OPEL ASTRA J - Reg.cel god...Prva boja

SE PRODAVA OPEL ASTRA 1.4 J MODEL TURBO BENZIN / EURO 5 ... Voz...


7 €
или предлог цена
Денес 11:29Fiat Tipo 1.4 Lovato plin

servisirano paLi vozi


48.999 МКД
или предлог цена
Денес 10:13SE PRODAVA MERCEDES E220CDI AUTOMATIC

Mercedes-Benz E-Klasse E 220 CDI - Климатроник (Thermotronic) , - ...


6.000 МКД
или предлог цена
Денес 09:51Peugeot 207 cc

Peugeot 207 cc... Benzin 1.6 motor... 110KW manuelen menuvac... Nereg...


3.600 €
или предлог цена
Денес 09:06mercedes c220 cdi


6.000 €
или предлог цена
Денес 08:43OPEL ASTRA 1.4 - Registrirana...Prva boja

Se prodava OPEL ASTRA - 1.4 benzin Voziloto ne e od uvoz ...


7 €
или предлог цена
Денес 08:42CHR 300

1 Sopstvenik 3.5 V6 260 KS 3 kluca Odlicen Sostojba Realn...


5 €
или предлог цена
Денес 08:37  НОВ ОГЛАС

Opel Astra 1.7 DTI - 2002, prv gazda, servisna istorija

Se prodava Opel Astra 1.7 DTI - Isuzu motor, 2002 godina, prv gazda, ...


1 €
или предлог цена
Денес 08:23  НОВ ОГЛАС

Pezo 206+ 1.1 benzin

Pezo 206+ sega uvezeno prava reg 14 02 2022 1.1 benzin Reg do 14.0...


3.800 €
или предлог цена
Денес 08:09AUDI A6 4.2 V8 F1 NOV PLIN

Audi a6 C6 4.2 v8 330hp Neuvezuvano vozilo kupeno vo mk Audito e za...


6.600 €
или предлог цена
Денес 07:51Mercedes 220 cdi

Elegance model Bez zabeleski Kozen enterier Moze zamena


10 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
9.000 €
Денес 06:31HYUNDAI GALLOPER

dzipot e vo vo top forma i servisiran. za informacii barajte na tel...


6.500 €
или предлог цена
Денес 00:02HYUNDAI GALLOPER

Dzipot e vo top forma i servisiran. Za informacii na tel. i viber.


6.500 €
или предлог цена
Денес 00:02Se prodava OPEL ASTRA K 1.6 CDTI 110KS INNOVATION 2016

Se prodava - Opel Astra K 1.6 CDTI 110ks Innovation 2016 godina so 5 ...


По Договор
или предлог цена
Вчера 21:59Alfa Romeo 147 1.6TS benzin/plin atest

Se prodava vo odlicna sostojba registrirana cela godina, napraven gol...


1.500 €
или предлог цена
Вчера 21:29  НОВ ОГЛАС

AUDI A6 3.0 QUATRO KAKO NOVO

NEUVEZENA 2014/ 2015 prva registracija AUDI A6 3.0 QUATRO 4X4 SO CEL...


29.000 €
или предлог цена
Вчера 20:59Mercedes-Benz S320 L 2006

☎️ Контакт : 078 823 653 ☎️ ☎️ Контакт : 078 823 653 ☎️ ☎️ Контакт : ...


По Договор
или предлог цена
Вчера 20:47Renault safrane 2.2cc 137k

Kolata e vo dobra sostojba super motor ne trosi ulje, stegnata, centr...


900 €
или предлог цена
Вчера 20:43BMW 525 d Facelift

Istecena registracija


2.250 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
2.350 €
Вчера 20:39Peugeot 208 Allure 2021 - 100 HP

1.2 Puretech 100 HP 6342 km Kupena vo MK Kasko Osigurana, pod garanc...


18.900 €
или предлог цена
Вчера 19:47  НОВ ОГЛАС

Reno Megan 2

Se prodava Megan 2 registrirana do mart 2023 God servis Iran gumi voz...


1.000 €
или предлог цена
Вчера 19:06  НОВ ОГЛАС

SSANGYONG KYRON 2.0XDI 4X4 FACELIFT - NEUVEZEN 08

Se prodava dzip Ssangyong Kyron 2.0xdi Facelift (Mercedes motor/menuv...


7.900 €
или предлог цена
Вчера 18:01FIAT DOBLO 1.3mjet

Се продава Добло 1.3 мултиџет. - Регистрирано до 02.2023 + зелен ка...


4.300 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
4.500 €
Вчера 17:42ODLICNO AUDI A4 2.0 TDI-B8 m-EKSTRA SOSTOJBA i EKSTRA OPREMA

Prodavam EKSTRA AUDI A4 2.0 TDI -B 8 model, proizvedena na kraj od 2...


12.700 €
или предлог цена
Вчера 17:41FIAT GRANDE PUNTO 1.4 8V, 77 KS, 2009 god.

Se prodava FIAT GRANDE PUNTO 1.4 8V, 77KS, 2009god. Voziloto e donese...


По Договор
или предлог цена
Вчера 17:19AUDI A4 1.9 TDI - 116 KS, AMBITION / NAVI/ 2007 G.

Se prodava Audi A4, 1.9 tdi - 116ks, AMBITION, proizvedeno 2007 god. ...


По Договор
или предлог цена
Вчера 17:19LANCIA DELTA ORO 1.6 MJT, 120KS, 2011g.

Se prodava Lancia DELTA ORO 1.6 Multijet, so 120 ks. Lanciata e proiz...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
1 €
Вчера 17:19CITROEN C5 2.0 HDI, 136 KS, 2009 g. CONFORT

Se prodava CITROEN C5 2.0 HDI, CONFORT so 136ks, 2009 g. Voziloto e u...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
1 €
Вчера 17:19SEAT ALTEA 2.0 TDI, SPORT-140 KS, 2005g.

Se prodava SEAT ALTEA 2.0 TDI SPORT so 140ks. Voziloto e uvezeno od G...


По Договор
или предлог цена
Вчера 17:19MAZDA 3, 1.6 MZ-CD, Exclusive, 116 KS, 2011 god.

Se prodava MAZDA 3, 1,6 MZ-CD EXCLUSIVE so 116ks. Proizvedeno 2011 go...


По Договор
или предлог цена
Вчера 17:19AUDI A3 1.9 TDI, 105 KS, ATTRACTION, '2005g. TEMPOMAT

Se prodava AUDI A3, 1,9 TDI, ATTRACTION so 105ks, 2005 g. Voziloto e ...


По Договор
или предлог цена
Вчера 17:18BMW 320d, 136 KS, 2000g.

Se podava BMW 320d, 2000 god., so 136ks., registrirano do 04/2023 god...


По Договор
или предлог цена
Вчера 17:18MERCEDES-BENZ E 320 CDI-AVANTGARDE, 204 KS

Se prodava Mercedes E 320 CDI, Avantgard, so 204 ks, od 2004 god. Mer...


По Договор
или предлог цена
Вчера 17:18BMW 320D KARAVAN

Bmw 320d vo odlicna sostojba 2002 god Klimatronik centralno elektrik...


2.800 €
или предлог цена
Вчера 16:16  НОВ ОГЛАС

Peugeot 207 1.6

Se prodava Pezo 207 1.6 benzin, odlicno zacuvano, full oprema, servis...


3 €
или предлог цена
Вчера 15:59Opel Vectra 1,9 cdti 150 k.s

Se prodava Opel Vectra 1,9 Cdti So najdobriot motor na fiat...6 brzi...


2.750 €
или предлог цена
Вчера 15:42Audi A4

Se prodava Audi A4 2.0 tdi 2008 god 217… km vo odlicna sostojba. Nap...


1 €
или предлог цена
Вчера 14:54GOLF 5 1.9 TDI 77 kw 105 ks

Se prodava Golf 5 1.9 TDI 77 kw 105 ks 6 brzini 2005 god Registrir...


3.650 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
3.700 €
Вчера 14:50FIAT PUNTO EVO 1.4 benzin extra sostojba

Se prodava Fiat Punto EVO 1.4 benzin 2009-10 god Registrirano do 08...


3.999 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
4.100 €
Вчера 14:50Страна 1 од 28

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам