Пробиштип
                   
132 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodavat poveke vidovi motori za voda i bakarni tavi

Se prodava vap za pranje koli bakarni tavi i 2 motori elektricni moto...


По Договор
или предлог цена
15 авг 22:38Резбана масичка

Се продава рачно изработена резбана маса од чисто дрво, внатре со бел...


По Договор
или предлог цена
Пробиштип

Дневна соба / Маси

15 авг 14:00Video nadzor so WI-FI KAMERI i sledenje vo zivo na smartfon

🍀 WIFI / IP KAMERI ZA VIDEO NADZOR so FullHD kvalitet 💝💝 CENA -2....


2.290 МКД
или предлог цена
15 авг 13:11Giterki 250/300broja

Giterki 250/300 broja


10 МКД
или предлог цена
10 авг 19:47Komoda vo odlicna sostojba

Komoda vo odlicna sostojba


1 €
или предлог цена
Пробиштип

Детска соба / Комоди

10 авг 19:46Polovni prozori i vrati

Cena po dogovor vo dobra sostojba


1 €
или предлог цена
10 авг 19:46PVC PROZORI i VRATI, ZEBRA ZAVESI, KOMARNICI, ROLETNI

Po merka proizveduvame i montirame pvc prozorci, balkonski vrati, vle...


По Договор
или предлог цена
08 авг 08:54Prodavam gredi gragja

Prodavam gredi camovi suvi 10x8x150 cm - 150 denari komad 10x5x165 ...


80 МКД
или предлог цена
05 авг 10:17Dekorativni fasadni lajsni i stolbovi od stiropor

Proizveduvame dekorativni fasadni lajsni i stolbovi od stiropor, pod ...


1 €
или предлог цена
03 авг 15:27BOSCH

Bosch Hilta 24v Ispravna Bes polnac


1.800 МКД
или предлог цена
31 јул 15:28JAMBULII

SE PRODAVAAT JAMBULII RACNA IZRABOTKA GUSTO TKAENJE SO DOLGI RESI , N...


1.500 МКД
или предлог цена
30 јул 13:12FRIZIDER ZA DLABOKO ZAMRZNUVANJE

GORENJE 310L


3.500 МКД
или предлог цена
30 јул 13:08FRIZIDER GORENJE

SE PRODAVA FRIZIDER GORENJE INTERNACIONAL 230L ISPRAVEN I MNOGU SOCUV...


5.000 МКД
или предлог цена
30 јул 13:04Drveni drven prozor prozorci

Dva prozori dvokrilniot ima i poletna zdravi se ne se skapani moze po...


1 МКД
или предлог цена
14 јул 23:05SOBNI VRATI

1 br 85 x 200 1 br 75 x 200 CENA 2000 DEN PARCE


2.000 МКД
или предлог цена
06 јул 17:53TEPISI I STAZI

Tepisi koristeni 1 br 4 x 3,5m 2000 den 1 br 1000 den 1 br 500 den...


600 €
или предлог цена
06 јул 17:48KAUC LEZAJ DUSECI

Kauc 2 br x 500 den Lezaj so dusek 190 x 90 cm 2000 den Duseci 90 ...


1 €
или предлог цена
06 јул 17:46VRATI PROZORCI I IZLOZI

PRODAVAM : 1. ALUMINIUMSKI IZLOG SO LEVA VRATA ZA STAKLEN, SIRINA 3...


300 €
или предлог цена
06 јул 17:46DETSKO KREVETCE

Demontazno so dimenzii: 135cm x 65cm


1.200 МКД
или предлог цена
Пробиштип

Останато

06 јул 17:44POLOVNA STOLARIJA

PVC balkonska vrata so termopan staklo 88 x 207 desna 50e Vrata ed...


50 €
или предлог цена
03 јун 13:07Vodomer

Ispravni


1.000 МКД
или предлог цена
09 мај 17:22Vrati nadvoresni vlezni

Prodavam vrata vlezna so dimenzii 130x205 so nea sleduva brava so po ...


100 €
или предлог цена
07 мај 14:11SRAFILICI

SRAFILICA SPARKY 220V 3000 DEN


1 €
или предлог цена
14 апр 16:32GRADINARSKI PUMPI ZA PRSKANJE OSOVKI I LOZJE

BAKARNA PUMPA MORAVA 2000 DEN NOVA GRADIRANSKA PUMPA 8 LITRI 600...


1 €
или предлог цена
Пробиштип

Градина / Останато

14 апр 16:30FOTELJA

Za na terasa


600 МКД
или предлог цена
Пробиштип

Останато

14 апр 16:30FRIZIDER ZA DLABOKO ZAMRZNUVANJE

GORENJE 310 L


3.500 МКД
или предлог цена
14 апр 16:30Frizider na 24V za Kamion

Se prodava poveke info na tel.


100 €
или предлог цена
13 апр 08:19Продавам потпирачи

Продавам или менувам борови потпирачи од 2.2 до 3 m должина


80 МКД
или предлог цена
12 апр 20:57Продажба на земјиште(парцела)

Се продава парцела со земјиште во атарот на месноста Глобица,општина ...


1 €
или предлог цена
Пробиштип

Останато

26 мар 13:14Туристички плац и земјиште

Продавам плац и земјиште во месноста викана Глибица во близина на Зле...


3 €
или предлог цена
26 мар 12:42Se prodavaat malce koristeni stolcinja

Se prodavaat malce koristeni stolcinja pogodni za kafici slatkari let...


1.100 МКД
или предлог цена
15 мар 16:03SPORET na Drva Colorex 84 PLamen Shporet

Se Prodava info na: 071 872 531 Dragi


1 €
или предлог цена
12 мар 17:50NEONSKI SVETLA

POLOVNI NEONSKI SVETLA


1.000 МКД
или предлог цена
12 фев 11:57ELETRICNI BROILA

MONOFAZNI I TROFAZNI , ISPRAVNI


500 МКД
или предлог цена
Пробиштип

Останато

12 фев 11:55PRODAVAM ELEKTRIKA

Ringla fi 150mm Magnohrom 2 x 250 den Avtomatski osiguraci YU 44 x 3...


250 МКД
или предлог цена
10 фев 12:23SKLOPKi za STRUJA

Se prodavaat


1 €
или предлог цена
06 фев 12:32Аголна гарнитура

Аголна гарнитура со лев агол 270×200 см (ви- 40 ) (дл- 60 )и табуретк...


25.000 МКД
или предлог цена
05 фев 21:22Prodavam ogledalo mozaik racna izrabotka

Prodavam ogledalo mozaik racna izrabotka, cenata ne e fiksna... moze ...


70 €
или предлог цена
13 јан 12:05Pecka VIADRUS na drva, peleti i nafta

Prodavame nova pecka VIADRUS na drva so kombinacija i za peleti i naf...


800 €
или предлог цена
21 дек 14:19pvc prozori i vrati popust

ALEKS DOOEL, firma so 17 godisno iskustvo na pazarot ,visokvalitetn...


5 €
или предлог цена
19 дек 10:31Страна 1 од 4

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам