Битола
                           
2913 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Дуќан во центар на БИТОЛА

Се изнајмува Дуќан во центарот на Битола Приземје во зграда Обител...


1 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

Денес 13:00Промовирано

Продавам деловен простор

Продавам деловен простор 162 м2 приземје, на улица Тодор Паница, во б...


1 €
или предлог цена
Денес 13:00Промовирано

Naumovski Stan

SE IZNAJMUVA


По Договор
или предлог цена
Битола

Станови

12 мар 21:34Промовирано

SE PRODAVAAT 3 PLACOVI VO OKOLINATA NA BITOLA

1. Плац во населба Горно Оризари до самиот автопат Битола- Охрид со п...


По Договор
или предлог цена
Денес 18:43ЦЕНТАР, СТАН, 33+2+2М2, ЛИФТ, ПАРКИНГ

ЦЕНТАР, ЕДНОСОБЕН СТАН, 33М2 +2М2 БАЛКОН +2М2 ПОДРУМ, НА 4 КАТ, ВО ЗГ...


32.500 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 18:04ЦЕНТАР, РЕНОВИРАН ТРОСОБЕН СТАН , 70М2

ЦЕНТАР, КОМПЛЕТНО РЕНОВИРАН СТАН, 70М2, П+1 КАТ, 2 БАЛКОНИ И КОРИСТЕЊ...


74.000 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 18:04Се продава куќа во строг центар

Се продава куќа на два ката во централно градско подрачје, наспроти Ј...


120.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 18:01ПЕДАГОШКА, СЕ ИЗДАВ ОПРЕМЕН ДВОСОБЕН СТАН

ПЕДАГОШКА, СЕ ИЗДАВА РЕНОВИРАН СТАН, КОМПЛЕТНО ОПРЕМЕН, ИСКЛУЧИВО ЗА ...


155 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 17:38К2249, БАИР, ОУ Т.АНЃЕЛЕВСКИ, 26+43+18М2

БАИР, КАЈ ОУ ТОДОР АНЃЕЛЕВСКИ, СЕ ПРОДАВА, ИЛИ СЕ МЕНУВА СА ЕДНОСОБЕН...


39.900 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 17:38ИВАН МИЛУТИНОВИЌ, П+2 КАТ, 56+8+11М2, ПВЦ, БЛИНДОР

2-1512, ПОД ПАЗАРОТ, СЕ ПРОДАВА СТАН НА П+2 КАТ, 56М2 КОРИСНА ПОВРШИН...


42.400 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
42.900 €
Битола

Станови

Денес 17:38ПРИЛЕПСКА, ПОЛУРЕНОВИРАН, СОНЧЕВ СТАН, 1.КАТ

ПРИЛЕПСКА, ПРВ КАТ, СЕ ПРОДАВА СОНЧЕВ СТАН СО ПОВРШИНА ОД 54 М2, БАЛК...


42.500 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 17:38Stara Kasarna, nov opremen stan, prv kat, 2 kupatila

СТАРА КАСАРНА, НОВ СТАН НА ПРВ КАТ, ЈУГОИСТОК, КОМПЛЕТНО МОДЕРНО ОП...


80.000 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 17:38НОВА БИТОЛА, СЕ ИЗДАВА ОПРЕМЕН ТРОСОБЕН СТАН

НОВА БОЛНИЦА, СЕ ИЗДАВА ТРОСОБЕН ОПРЕМЕН СТАН, ПРВ КАТ, ГРЕЕЊЕ СО КЛ...


155 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 17:38СЕ ИЗДАВА ексклузивен деловен простор во центарот на Битола.

Заради префрлување во поголем објект СЕ ИЗДАВА ексклузивен деловен пр...


1 €
или предлог цена
Денес 17:33СЕ ИЗДАВА ексклузивен деловен простор во центарот на Битола.

Заради префрлување во поголем објект СЕ ИЗДАВА ексклузивен деловен пр...


1 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

Денес 17:33se prodava kuka vo s Zvan

se prodava kuka 65 m2. so dvorno mesto 500 m2. dolniot del e zidan so...


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 17:32SE PRODAVA LOZJE SO KUKJA

Se prodava 6500 kvadrati lozje so kukja,garaza i dodaten magacin od 3...


1 €
или предлог цена
Битола

Викенд куќи

Денес 17:22SE PRODAVA KUKJA I LOZJE

Se prodava 6500 kvadrati lozje so kukja,garaza i dodaten magacin od 3...


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 17:21Se prodava kuka, mesto 334 m2

Se prodava kuka, vo selo Gradesnica (Bitolsko Mariovo) mesto 334 m2 (...


По Договор
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 17:06Stanot e vo centar vo vnatresnosta na Makedonija

Stanot e vo Resen.Cenata e za na namesten


450 €
или предлог цена
- 25 % Попуст
600 €
Битола

Станови

Денес 16:31Куќа на екстра локација

Се продава куќа во екстра состојба под Лавци, над стадионот. Куќата ...


100.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 16:24Plac 1460m² NA PATOT ZA S.BRUSNIK-BITOLA

SE RPODAVA PLAC 1460m² NA PATOT ZA S.BRUSNIK-BITOLA MESTOTO SE NAOGA...


По Договор
или предлог цена
Денес 15:44  НОВ ОГЛАС

Se prodava kuka

Se prodava kuka odma vseliva, so dvorno mesto Broj za kontakt:072-225...


37.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 15:33iznajmuvam deloven prostor

iznajmuvam deloven prostor nad Klinicka bolnica-Bitola, cena po dogov...


По Договор
или предлог цена
Битола

Дуќани

Денес 15:03ПРОДАВАМ НИВА ГОРНО ОРИЗАРИ

ПРОДАВАМ НИВА ПАРЦЕЛА ГОРНО ОРИЗАРИ 5730м2 ДОСТАПНА СТРУЈА ВОДА СЕ Н...


111 €
или предлог цена
Денес 15:00Продавам нива позади затворот 10,000м2 место ЧАИР

СЕ ПРОДАВА НИВА КРКЛИНО 10,000м2 местото се вика ЧАИР позади затворот...


60 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
66 €
Денес 14:59Dve kuki po 100m2+100m2 dvor vo Bitola

Prodavam dve kuki vo isti dvor. Edna kuka vo koja se zivee 2 kata 100...


85.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 14:56SE PRODAVA PLAC BRUSNICKA NASELBA 1110 m2

SE PRODAVA PLAC BRUSNICKA NASELBA 1110 m2 Se prodava plac 1100 m2 vo...


110.000 €
или предлог цена
Денес 14:55Se Izdavaat Apartmani

Апартмани Filip се наоѓаат во старата Битоска чаршија. 📍Секојa соба...


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 14:50Apartmani

Se izdavat apartmani vo starata bitolska carahija Apartmanite raspo...


1 МКД
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 14:50Se iznajmuva deloven prostor

Se Iznajmuva nov delovi prostor od 100m2 na ul.Dalmatinska odma do Ap...


По Договор
или предлог цена
Денес 14:50Bungalov vo Asamati

Kupuvam bungalov vo Asamati do 10000 evra namesten.Mozi i ne namesten...


10.000 €
или предлог цена
Битола

Викенд куќи

Денес 13:53Се продаваат станови во градба - Soho Residence Bitola

Со гордост Ви го претставуваме станбениот објект Soho Residence во ст...


998 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 13:46Stan za stranci 75 m2 стан namesten

ОРИОН стамбен комплекс (нова зграда JUMBO маркет) апартман бр.3 2...


По Договор
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 13:41DELOVEN PROSTOR

230 m2 vo zitobitola so kancelarii kupatila 80 m2 nastresnica 6 m vi...


По Договор
или предлог цена
Денес 13:40Се издава нов наместен стан

Се изнајмува нов стан ул. „Рокдаел“ бр 8 зграда Јури Битола на 2 мин....


600 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 13:36ВИЛА СО ЛОЗЈЕ 600м²

Вилата се наоѓа на излез од битола после бензиската лукоил на 2км пос...


По Договор
или предлог цена
Битола

Викенд куќи

Денес 13:25Se prodavaat novi stanovi vo centar na Bitola

Se prodavaat dva novi stanovi vo centarot na Bitola. Objektot e vo za...


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 13:18Se prodava plac so objekt vo Bitola

Se naoga na Bulevar 1vi Maj bb pod stocen pazar poranesen DOO PROMONT...


1 €
или предлог цена
Битола

Магацини

Денес 13:06Парцели во Нижеполе

Se prodavaat - (2 sosedni ,parceli- vo Nizepole ,so ubava lokacija i ...


13 €
или предлог цена
Денес 13:06SE PRODAVA KUKJA VO CENTAROT NA BITOLA !!!

SE PRODAVA. Kuкјata se naogja pozadi gimnazijata Taki Daskalot , nasp...


75.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 13:00Се изнајмува комплетно наместена куќа

Се изнајмува куќа комплетно опремена сп мебел и бела техника за работ...


По Договор
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 13:00Дуќан во центар на БИТОЛА

Се изнајмува Дуќан во центарот на Битола Приземје во зграда Обител...


1 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

Денес 13:00Страна 1 од 73

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам