Скопје Центар
                   
109 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Orevi Jatki

Orevi sopstven nasad prirodna okolina podracje ekolosko. Orevite se ...


400 МКД
или предлог цена
- 20 % Попуст
500 МКД
Скопје Центар / Скопје

Kикирики, Oреви, бадеми, лешници

25 ное 21:05Вргањ

Продажба на големо и мало Вргањ во тегла (саламура ) Замрзнат в...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Замрзнати производи

25 ное 00:14Замрзнато овошје

Малини Капини Јагоди (диви) Боровинки Аронија


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

25 ное 00:14ТОПЛА ВИТРИНА

2000х80


16.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

24 ное 17:20Rakija i vino - Besplatna dostava

Se prodava zolta i bela rakija, mastika, belo i crno vino. Besplatna ...


180 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Пијалаци

24 ное 13:31rakija ekstra 48-50 C ekstra (prodazba i vo drveno bure)

domasna rakija 48-50 stepeni ekstra kvalitet se prodava posebno no mo...


500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Пијалаци

24 ное 11:16Продавам лозова тиквешка домашна ракија

Продавам тиквешка ракија бела и жолта со врвен квалитет. Правена за ...


120 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Пиво, Алкохолни пијалаци

24 ное 11:11Svinska mast

Prodavam svinska mast 100 denari kilo Tel.za kontakt 070334797


100 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Масло за готвење

20 ное 15:05Peceni prasinja

Peceni prasinja, vkusni i krckavi, od svoja farma. Telefon 0784835...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Подготвена храна

20 ное 10:54Vitrina izlog so topol stol i ladenje

Vitrina


1.800 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Леб - бели печива

19 ное 22:36SE PRODAVA RAKIJA

Prodazba na kvalitetna zolta lozova rakija od tikvesijata koj probal ...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

18 ное 11:48Malini

Prodavam zamrznati malini. Pakuvani se vo kancinja od 250grama. Cena ...


100 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Овошје и зеленчук

17 ное 16:03TURSKI MED

TURSKI MED 240 gr Info 079 254 810


450 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Здрава храна - Мед

16 ное 19:15Ракија

Домашна ракија од 2020 година


200 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Пиво, Алкохолни пијалаци

14 ное 22:10Вино црвено од сорта Вранец и бело од сорта Смедеревка

Домашно традиционално вино со врвен квалитет 1 л. Произведено во 202...


100 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Пиво, Алкохолни пијалаци

14 ное 22:10Priroden Prespanski MED

Se prodava 100% priroden med od prespanskiot region. Pcelni semejst...


600 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Здрава храна - Мед

14 ное 11:50Orevi orev berba 2022/2023 Taze

Pocna ovogodisna berba plantaza na cisto mesto organsko Makedonski or...


130 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Kикирики, Oреви, бадеми, лешници

14 ное 08:53Jajca od japonska prepelica i pilinja ( јајца од препелица )

Prodavam oplodeni lekoviti jajca od japonska prepelica. Isto taka pr...


8 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

10 ное 13:40Inoks inox po merka za kafana, pekara, furna, market

Изработка на комплетен асортиман за прехранбена индустрија, се на едн...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Леб - бели печива

08 ное 21:12Rakija bela i zolta

Prodavam bela i zolta lozova rakija 48 stepeni. Rakijata e stara 2 go...


150 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Пиво, Алкохолни пијалаци

08 ное 14:20Шекер-угостителски 5гр

Производство-печатење и пакување на Универзален и брендиран шекер со ...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

06 ное 11:48Se prodava rakija

Prodavam rakija prepecenica, bez anason, 52 stepeni, dve godini stoen...


250 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Пијалаци

23 окт 15:34Кетеринг Бибер и Сол / Ketering Biber i Sol

Кетеринг БИБЕР И СОЛ Имате именден, роденден, слава или едноставн...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Подготвена храна

16 окт 00:34Aronija svezo nabrana

Prodavam svezo nabrana aronija. 1kg po 100den


100 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Овошје и зеленчук

14 окт 20:35PECENO PRASE NA ZAR , DOSTAVA NIZ CELA MK

Достава на печено прасе со врвен квалитет, спремно за веселби ,седенк...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Месо, салами и колбаси

11 окт 20:28Prodavam dunji / Продавам дуњи

Продавам свежо набрани непрскани дуњи, вкупно 10 кг. Датум на берење ...


80 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Овошје и зеленчук

11 окт 12:24SE PRODAVAAT LESNICI SORTA NONCIONE

Se prodavaat lesnici Sorta Noncione ne se industriski domasni se odgl...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Kикирики, Oреви, бадеми, лешници

09 окт 19:10Ketering GRILL 21 (50% popust)

Odlicen izbor na hrana i pijalok Povelete javete se za vasite prosla...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

27 сеп 15:36Prodavam Bocva za vino

Prodavam bocva za vino,koristena e samo za vino i e vo dobra sostojba...


1.111.111 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Вина / Champagner

22 сеп 17:55Recepti Hrana i vino

Od broj.5 do broj 38 cena 1200 denari 5 specijalni izdanija 180 dena...


1.200 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Книги за Готвење/ Рецепти

22 сеп 17:14Достава на печено прасе со врвен квалитет , до вашиот дом.

Достава на печено прасе со врвен квалитет, спремно за веселби ,седенк...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

20 сеп 12:19Rabotna masa so Izlog I ladenje

Rosary I granit


1.300 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Леб - бели печива

15 сеп 16:27TIKVESKA RAKIJA

Se prodava tikveska rakija bez nikakvi shekeri vo nea dostava do doma...


130 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Пиво, Алкохолни пијалаци

03 сеп 11:38Livadski med

Sopstveno proizvodstvo ,rekolta 2022 god Cena 500 den Propolis 30%...


500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Здрава храна - Мед

01 сеп 17:12Мед Смоларски органски и Маџун

Се продава природен органски мед, под падините на планината Беласица....


600 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Здрава храна - Мед

31 авг 09:43Vitrina sto ladi

Se prodava mala vitrina sto ladi , ima 3 rafta, led sijalica, vratick...


750 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Торти / десерти

29 авг 16:20Печењара за кокошки

Плинска, користена, исправна и мотор и плинскиот уред, без стакло, на...


500 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Месо, салами и колбаси

27 авг 12:07100% PRIRODEN CVETEN MED

Medot e od berovskiot kraj i e priroden so vrven kvalitet.


500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Здрава храна - Мед

26 авг 18:08Prodavam kafemat dolce gusto

Prodavam kafemat dolce gusto,malku koristen,nov i vo odlicna sostojba


3.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Кафе и какао

24 авг 23:19CAJ ZA SLABEENJE

ЧАЈ ЗА СЛАБЕЕЊЕ® 🔜 ОСЛАБИ СЕ БРЗО И ЗДРАВО ОД ПРИРОДЕН ЧАЈ✅ -НАПРА...


370 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Здрава храна - Мед

20 авг 08:00Страна 1 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам