841 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Iphone 12, prv Sopstvenik "256"GB, 88% baterija

Ve molam dzvonete na viber ili whats up na ovaj broj: 075949808 Jane ...


570 €
или предлог цена
Денес 18:38НОВ ОГЛАС
Промовирано

XIAOMI 11 LITE -128 -N O V !!!!

SE PRODAVA PEFEKTNO ZACUVAN XIAOMI 11 LITE ! - 6+2 GB RAM 128 - ...


11.000 МКД
или предлог цена
01 окт 23:00Промовирано

SAMSUNG A33 5G

Се продава Samsung A33 5g , со 24 месеци гаранција .


16.000 МКД
или предлог цена
Денес 19:20Iphone 12, prv Sopstvenik "256"GB, 88% baterija

Ve molam dzvonete na viber ili whats up na ovaj broj: 075949808 Jane ...


570 €
или предлог цена
Денес 18:38  НОВ ОГЛАС

Се продава!!! Nokia asha 200

Nokia asha 200 Со 2сим 070822608 ИЛЕ


1.500 МКД
или предлог цена
Денес 17:49HONOR X7 "24meseci A1 garancija"

telefonot e zemen na 21.09.2022 godina od A1 bukvalno nov ne e ni ukl...


9.500 МКД
или предлог цена
Денес 17:41  НОВ ОГЛАС

SONY XPERIA 5 OLED 21:9 RATIO KAKO NOV

KUPEN OD GERMANIJA SO KUTIJA ZACUVAN PERFEKTNO


260 €
или предлог цена
- 13 % Попуст
300 €
Денес 17:23Samsung Active 2 44MM

Active 2 44MM -originalna pakovka -polnac -boja:aqua black ek...


4.500 МКД
или предлог цена
- 10 % Попуст
5.000 МКД
Денес 16:12samsung note 9 mozi zamena

puknat tac gore desno.tel.raboti besprekorno mozna zamena dajte ponu...


6.500 МКД
или предлог цена
Денес 16:01  НОВ ОГЛАС

KUPUVAM IPHONE 6 I 6S - Vo bilo kakva sostojba!!!

ispraven, osteten, puknat itn.. 073333073 ili 078394514


По Договор
или предлог цена
Денес 15:32  НОВ ОГЛАС

KUPUVAM IPHONE 6/7/8/X/XS/11/12/13/14 vo BILO KAKVA SOSTOJBA

Kupuvam sekakov model na iphone od 6ka nagore, vo bilo kakva sotojba,...


По Договор
или предлог цена
Денес 15:30  НОВ ОГЛАС

Motorola Moto E7 Power 4/64GB

Motorola Moto E7 Power 4/64Gb odlicen raboti na site operatori info 0...


5.500 МКД
или предлог цена
Денес 15:28Samsung Galaxy A20e

Samsung Galaxy A20e staklo otklucen na site operatori info 075960460


5.500 МКД
или предлог цена
Денес 15:28Xiaomi Redmi Note 10S 6/64gb FULL BOX

Xiaomi Redmi Note 10S kako nov raboti na site operatori donesen od ge...


9.500 МКД
или предлог цена
Денес 15:28Samsung s10e

Kupen od a1 koristen so zastitna maska i folija raboti perfektno


9.000 МКД
или предлог цена
Денес 14:35iPhone 11 Pro Max

Se prodava iphone 11 pro max 64gb neverlock telefonot e zacuvan kako ...


550 €
или предлог цена
- 98 % Попуст
34.000 €
Денес 13:56Samsung Galaxy S7

Samsung Galaxy S7 donesen od Avstralija mnogu dobro sochuvan


6.000 МКД
или предлог цена
Денес 12:45IPHONE XS UNIKAT KAKO OD SALON

Telefonot e kako od salon bez nitu edna mikroskopska tocka na nego od...


1 €
или предлог цена
Денес 12:38IPHONE 7 (UNIKAT) KAKO OD SALON

Telefonot e kako od salon bez nitu edna tocka na nego od prviot den e...


111 €
или предлог цена
Денес 12:38Huawei NOVA 9 SE

Huawei Nova 9 SE BLUE 8/128 -fabricna sostojba,bez GREBKA! -kompl...


11.500 МКД
или предлог цена
- 4 % Попуст
12.000 МКД
Денес 12:02REDMI NOTE 10 PRO FULL PACK

TELEFONOT E MAKSIMALNO ZACUVAN SLEDUVA SO CELOSNO PAKOVAJNE I VAZECKA...


11.000 МКД
или предлог цена
Денес 10:48Samsung Galaxy A12 4/64GB FULL BOX

Samsung Galaxy A12 4/64GB full box so vazecka garancija 075960460


7.500 МКД
или предлог цена
Денес 10:33  НОВ ОГЛАС

Maxcom MM142

Телефонот има: - македонско мени - камера (снима видео) - блутут ...


2.000 МКД
или предлог цена
Денес 08:44Telefoni

Samsung Bel so polnac 500 den odkodiran na site mrezi,drugite za delo...


По Договор
или предлог цена
Денес 08:26Honor 50 Lite

Honor 50 Lite 128GB 6GBRAM 64MP zadna kamera 16mp selfie kamera Kupen...


9.000 МКД
или предлог цена
- 5 % Попуст
9.500 МКД
Денес 08:26OTKUP NA MOBILNI TELEFONI

- OTKUP NA MOBILNI TELEFONI - NOVI - POLOVNI ZACUVANI POD GARANCI...


Денес 05:26Google Pixel 6 Pro - White 12GB RAM - Garancija

Se prodava Google Pixel 6 Pro so garancija do krajot na mart 2023. Te...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
725 €
Денес 01:07Xiaomi 11T

XIAOMI 11T - 8/128GB ZACUVAN KAKO NOV A1 GARANCIJA DO 02/03/2024 ...


17.900 МКД
или предлог цена
Денес 00:24HUAWEI Y6

HUAWEI Y6


4.000 МКД
или предлог цена
Вчера 21:32Kupuvam mobilen, prodavam neispraven

Kupuvam mobilen Da moze da se surfa na nego , samo po WiFi da moze ...


Вчера 17:48Iphone x

Se prodava iphone x 64gb Icloud cist Battery health 88 original ...


220 €
или предлог цена
Вчера 17:40SAMSUNG A32 6GB RAM 90hz SCREEN KAKO NOV GARANCIJA

FULL PAKET malce koristen bukvalno kako nov


9.500 МКД
или предлог цена
Вчера 16:5213 PRO

13 pro komplet polnac so kutija, ne e eksponat kupen e nov, seuste po...


900 €
или предлог цена
Вчера 14:57Mobi shop--ponuda na novi mobilni telefoni

samsung a32 honor 50 lite Xiaomi 10c honor 9x


1 €
или предлог цена
Вчера 13:51Samsung galaxy S22 ultra

Mnogu malku koristen


700 €
или предлог цена
Вчера 12:39Iphone 6s Plus

Se prodava Iphone 6s Plus perfektno zacuvan bez mana Mozi zamena za ...


100 €
или предлог цена
Вчера 12:37Samsung Galaxy J3 Full box

Samsung Galaxy J3 kako nov otklucen na site operatori 075960460


3.600 МКД
или предлог цена
Вчера 10:39Xiaomi Redmi Note 8 Pro 6/128gb

Xiaomi Redmi Note 8 Pro kako nov bez tocka na nego raboti na site ope...


7.800 МКД
или предлог цена
Вчера 10:38Samsung Galaxy A20e

Samsung Galaxy A20e kako nov otklucen na site operatori info 075960460


5.500 МКД
или предлог цена
Вчера 10:38Huawei Y5 lite (2018)

Huawei Y5 lite (2018) staklo raboti na site operatori 075960460


3.800 МКД
или предлог цена
Вчера 10:38Samsung Galaxy A71 6/128GB FULL BOX

Samsung Galaxy A71 6/128GB FULL BOX kako nov raboti na site operatori...


11.500 МКД
или предлог цена
Вчера 10:38Samsung Galaxy A12 4/64GB

Samsung Galaxy A12 kako nov bez grepka donesen od germanija i otkluc...


7.500 МКД
или предлог цена
Вчера 10:38Страна 1 од 22

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам