Битола
                   
742 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Nvidia Geforce 3080 EVGA FTW3 Ultra 10GB

https://www.evga.com/products/product.aspx?pn=10G-P5-3897-KL Kupen...


900 €
или предлог цена
- 10 % Попуст
1.000 €
Денес 20:19Слушалки Steelseries Arctis 1

Се продаваат слушалки Steelseries Arctis 1, купени на 21.03.2022 кори...


Денес 19:09Formatiranje i preinstalacija na vasiot laptop i kompjuter

- Instaliranje na licenciran Windows 10 - Instaliranje na licencira...


400 МКД
или предлог цена
Битола

Останато

Денес 16:57Продавам Рам меморија

Продавам нов неотпакуван DIMM 16GB DDR5 6000MHz Kingston Fury Beast C...


8.000 МКД
или предлог цена
Денес 15:49Samsung t35f 27 inch 75 hz amd freesync

Garancija do 2023 monitorot e 1920x1080 rezolucija kupen vo arpil 2...


7.000 МКД
или предлог цена
Денес 14:55PC intel i5, gtx 1660 super,16 ram

Se prodava gaming pc so slednite delovi Intel i5 10400f 2.9ghz up to...


39.000 МКД
или предлог цена
- 2 % Попуст
40.000 МКД
Денес 14:55Corsair RM750X 80+ Gold (2021)

Продавам ново, само отпаковано напојување со следните спецификации: ...


8.000 МКД
или предлог цена
Денес 13:00KULER COOLER MASTER HYPER 212X - 212EVO

Prodavam kuler model Cooler Master Hyper 212X so kompletno pakuvanje ...


Денес 10:18Lenovo Laptop & Lenovo Tablet

Laptop model: ThinkPad G530 Tablet model: Mix 3-830 (prodaden)


2.500 МКД
или предлог цена
- 55 % Попуст
5.500 МКД
Денес 09:01Lenovo tablet i laptop

Laptop model: ThinkPad G530 Tablet model: Mix 3-830


5.999 МКД
или предлог цена
Битола

Таблети

Денес 09:01BenQ ZOWIE XL2411P 24 Inch 144Hz Gaming Monitor 1080P 1ms

Зачуван и брз ТН панел, достоен за секоја игра, но исклучиво за игри ...


100 €
или предлог цена
Денес 06:38  НОВ ОГЛАС

PC Zone kompjuteri BenQ 144Hz GTX1050 GTA5 CSGO LOL Dota2

Konfiguraciite se gejmerski i se igraat site standardni igri kako: CS...


15.000 МКД
или предлог цена
Вчера 21:52RAM 1 GB DDR3 1333 MHZ LAPTOP SAMSUNG

Prodavam 1gb ram memmorija DDR3 na 1333 Mhz za laptop. Memorijata e n...


199 МКД
или предлог цена
Вчера 20:59DVD/CD RE-WRITABLE DRIVE DVD/CD REZAC

DVD/CD rezac. Izvaden od laptop HP.


299 МКД
или предлог цена
Вчера 20:59ZOTAC AMP HOLO 3070

во одлична состојба, со истечена гаранција, може замена за подобра со...


Вчера 10:43Desktop pc kompjuteri

Razni modeli


3.500 МКД
или предлог цена
22 сеп 21:21Laptop dual core,i3,i5,i7

Poveke modeli na laptopi Cena po dogovor


100 €
или предлог цена
22 сеп 21:21Otkup na Pc,laptop,TV

Otkupuvam pretezno neispravni Laptopi TV lcd,led Smartfoni Tableti I...


10 €
или предлог цена
Битола

Останато

22 сеп 21:21PROCESOR AMD PHENOM II ( 2 )

Prodavam procesor Amd phenom II


22 сеп 20:42GRAFICKA NVIDIA GT640 1GB HDMI VGA

Prodavam graficka Nvidia Point of view od 1GB so HDMI DVI VGA . Ispra...


22 сеп 20:27Mining Rig Rigovi Sapphire RX 6600 8GB RX 570 580 8GB

Продавам 6 mining rig ригови со следниве карактеристики: Rig 1 - Н...


2.000 €
или предлог цена
22 сеп 19:38Tablet

Tablet


130 €
или предлог цена
Битола

Таблети

22 сеп 17:47MAG 24" и PHILIPS 19" монитори

Се продаваат зачувани MAG GML2456 24" 60Hz и Philips 190 VW 19" 75H...


По Договор
или предлог цена
22 сеп 15:11RX 6600 XT SAPPHIRE PULSE AMD Radeon

kartata e skoro nova kupena 2022 podlezi na garancija kupena e 45 i...


22 сеп 13:23MSI RTX 3080 OC TRIO

RTX 3080 10GB OC Trio - LHR Гаранција 1година Користена нецела годн...


65.998 МКД
или предлог цена
- 0 % Попуст
65.999 МКД
22 сеп 13:18MSI RTX 3060 TRIO

RTX 3060 12GB Trio - non LHR Гаранција 1година Користена скоро една...


43.998 МКД
или предлог цена
- 0 % Попуст
43.999 МКД
22 сеп 13:17AMD Athlon 64 X2 4800+

Processor + Kuler -500 Denari AMD Athlon 64 X2 4800+ 2.5GHz Dual Co...


22 сеп 12:40Ryzen 5 2600x

AMD Ryzen™ 5 2600X # of CPU Cores: 6 # of Threads: 12 Base Clock...


22 сеп 12:40ASUS Gaming PC

intel i5 10400F nov, otpakuvan denes 15 septemvri, kupen pred nekoe v...


37.000 МКД
или предлог цена
22 сеп 11:37Instalacija, Preinstalacija, Instal, Formatiranje na Windows

Vrsam Instalacija, Preinstalacija, Formatiranje na Windows Xp, Vista,...


400 МКД
или предлог цена
22 сеп 11:35Apple ipad 10" kako nov - mobicom

Apple ipad 10" 8 generacija" srebrena boja vo super sostojba. Praka...


15.000 МКД
или предлог цена
Битола

Таблети

22 сеп 10:38DDR3 4GB na 1600 nova memorija

Ram memorija za Desktop 4GB DDR 3 na 1600 MHZ potpolno nova neupotre...


1.000 МКД
или предлог цена
22 сеп 10:17Kukiste

Se prodava kukiste DDR 3 4 GB na 1333 procesor Intel dual core E5400 ...


2.500 МКД
или предлог цена
22 сеп 10:17Se prodava Nvidia ASUS RTX 3060 Ti

Prodavam graficka ASUS RTX 3060 Ti Dual Mini rabotena okolu 5 6 mesec...


21 сеп 23:32Tablet vivax

Tablet vivax mnogu malku koristen. Koristen e 9 meseci


4.500 МКД
или предлог цена
Битола

Таблети

21 сеп 23:02Custom PC i5 12600k, 750W PSU, Z690 MB, 32Gb RAM

Продавам нов десктоп со следните компоненти: -Матична: MSI Z690 TOMA...


82.000 МКД
или предлог цена
21 сеп 20:49modem + router TP Link

Продавам wireless modem / router марка TP Link црниот е модем + ру...


21 сеп 18:05wireless Scaner HP

Продавам компактен wireless scanner - скенер HP DeskJet 3720 (има...


1.000 МКД
или предлог цена
21 сеп 17:59Asus VivoBook I7-8550U

Laptopot e kako nov, koristen 3-4 godini, odrzuvan i preinstaliran. ...


34.000 МКД
или предлог цена
21 сеп 11:44Nov kompjuter Asus TUF monitor 24 i Lenovo kukiste so garanc

Nov kompjuter Asus TUF monitor 24 i Lenovo kukiste so garancija od 1 ...


2 МКД
или предлог цена
21 сеп 10:48Страна 1 од 19

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам