Подкатегорија:
                   
289 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Samsung t35f 27 inch 75 hz amd freesync

Garancija do 2023 monitorot e 1920x1080 rezolucija kupen vo arpil 2...


7.000 МКД
или предлог цена
Денес 12:40RX 6600 XT SAPPHIRE PULSE AMD Radeon

kartata e skoro nova kupena 2022 podlezi na garancija kupena e 45 i...


Денес 11:41Nvidia Geforce 3080 EVGA FTW3 Ultra 10GB

https://www.evga.com/products/product.aspx?pn=10G-P5-3897-KL Kupen...


900 €
или предлог цена
- 10 % Попуст
1.000 €
Вчера 21:00MAG 24" и PHILIPS 19" монитори

Се продаваат зачувани MAG GML2456 24" 60Hz и Philips 190 VW 19" 75H...


По Договор
или предлог цена
Вчера 17:26Graficka Nvidia GT 210

Se prodava graficka karticka Nvidia GeForce GT 210 1 GB DDR3 i izlez ...


27 сеп 22:21ZOTAC AMP HOLO 3070

во одлична состојба, со истечена гаранција, може замена за подобра со...


25.000 МКД
или предлог цена
- 7 % Попуст
27.000 МКД
27 сеп 21:39kupuvam procesor za laptop T9300

kupuvam t9300 ili t9500


27 сеп 17:19DVD/CD RE-WRITABLE DRIVE DVD/CD REZAC

DVD/CD rezac. Izvaden od laptop HP.


299 МКД
или предлог цена
26 сеп 16:23RAM 1 GB DDR3 1333 MHZ LAPTOP SAMSUNG

Prodavam 1gb ram memmorija DDR3 na 1333 Mhz za laptop. Memorijata e n...


199 МКД
или предлог цена
26 сеп 16:23GRAFICKA ASUS STRIX GTX 1050 TI 4GB

Prodavam graficka karta Asus GTX 1050ti 4GB vo odlicna sostojba koris...


7.000 МКД
или предлог цена
- 7 % Попуст
7.500 МКД
25 сеп 16:33Nov SSD disk M.2 KingDian NVMe 512GB PCIe3.0x4 256bit enc.

odlichen NOV Za gaming extra brz SSD M.2 KingDian NVMe A2000 512GB ...


2.500 МКД
или предлог цена
25 сеп 11:40Слушалки Steelseries Arctis 1

Се продаваат слушалки Steelseries Arctis 1, купени на 21.03.2022 кори...


24 сеп 19:09KULER COOLER MASTER HYPER 212X - 212EVO

Prodavam kuler model Cooler Master Hyper 212X so kompletno pakuvanje ...


24 сеп 10:18BenQ ZOWIE XL2411P 24 Inch 144Hz Gaming Monitor 1080P 1ms

Зачуван и брз ТН панел, достоен за секоја игра, но исклучиво за игри ...


100 €
или предлог цена
24 сеп 06:38PROCESOR AMD PHENOM II ( 2 )

Prodavam procesor Amd phenom II


22 сеп 20:42MSI RTX 3080 OC TRIO

RTX 3080 10GB OC Trio - LHR Гаранција 1година Користена нецела годн...


65.998 МКД
или предлог цена
- 0 % Попуст
65.999 МКД
22 сеп 13:18MSI RTX 3060 TRIO

RTX 3060 12GB Trio - non LHR Гаранција 1година Користена скоро една...


43.998 МКД
или предлог цена
- 0 % Попуст
43.999 МКД
22 сеп 13:17AMD Athlon 64 X2 4800+

Processor + Kuler -500 Denari AMD Athlon 64 X2 4800+ 2.5GHz Dual Co...


22 сеп 12:40Ryzen 5 2600x

AMD Ryzen™ 5 2600X # of CPU Cores: 6 # of Threads: 12 Base Clock...


22 сеп 12:40DDR3 4GB na 1600 nova memorija

Ram memorija za Desktop 4GB DDR 3 na 1600 MHZ potpolno nova neupotre...


1.000 МКД
или предлог цена
22 сеп 10:17Se prodava Nvidia ASUS RTX 3060 Ti

Prodavam graficka ASUS RTX 3060 Ti Dual Mini rabotena okolu 5 6 mesec...


21 сеп 23:32modem + router TP Link

Продавам wireless modem / router марка TP Link црниот е модем + ру...


21 сеп 18:05wireless Scaner HP

Продавам компактен wireless scanner - скенер HP DeskJet 3720 (има...


900 МКД
или предлог цена
- 10 % Попуст
1.000 МКД
21 сеп 17:59HDD 750GB 3.5 SEAGATE 7200rpm

Se prodava 3.5 750GB HDD za desktop vo dobra sostojba Kontakt: 076...


1.000 МКД
или предлог цена
20 сеп 04:34500GB HDD HITACHI

Se prodava 2.5 500GB HDD za laptop marka HITACI Potpolno zdrav mozhi...


1.200 МКД
или предлог цена
20 сеп 04:34500GB HDD HITACHI

Se prodava 2.5 500GB HDD za laptop marka HITACI Potpolno zdrav mozhi...


1.200 МКД
или предлог цена
20 сеп 04:34Продавам монитор HP ProDisplay P202 (20" monitor)

ПРОДАДЕН!!! Продавам 20“ монитор, одлична состојба, работи беспрекор...


1.900 МКД
или предлог цена
19 сеп 22:16NComputing X550 X-series Zero Client Virtual Desktop

Kartickata se koristi za spodeluvanje na resursite od eden PC kompjut...


19 сеп 13:35Intel Pentium E5200

https://ark.intel.com/content/www/us/en/ark/products/37212/intel-pent...


19 сеп 13:35DDR2 memorii

Silicon Power SP001GBLRU800S02 1GB/800 (200MKD) https://silicon-powe...


400 МКД
или предлог цена
19 сеп 13:35Prodavam monitor ACER 24"

Prodavam odlicno socuvan skoro nov monitor ACER KA240HQ 24" Mozna e ...


5.000 МКД
или предлог цена
19 сеп 11:54500GB Hdd har disk 950den 2.5'' za laptop

500GB Hdd har disk 900den 2.5'' za laptop


1 МКД
или предлог цена
19 сеп 03:09MEMORIJA DDR2 2GB NOVI

Ekstra cena za DDR2 2GB MEMORIJA , NOVI (imam pogolema zaliha) ima...


500 МКД
или предлог цена
18 сеп 08:55Epson L1300

Se prodava Epson L1300 A3 format skoro nov ne koristen mnogu.


20.000 €
или предлог цена
17 сеп 20:15DDR3 8GB RAM ZA KOMPJUTER PC

Prodavam eden modul DDR3 RAM 8GB na 1333Mhz za PC


1.800 МКД
или предлог цена
16 сеп 21:32RTX 3060

СЕ ПРОДАВА GEFORCE RTX 3060 MSI VENTUS X2 12GB НОВА КУПЕНА 21/07 ...


15 сеп 17:28Prodvam Laptopovi i Destop kompiuteri

Prodavam: 1. Laptop Compaq ; 2. Laptop Asus (bez grebnatinka kako...


1 МКД
или предлог цена
15 сеп 11:44Nvidia geforce 980 gtx windforce gv-n980g1

Graficka , donesena od aus , mozi da se proba . Ne mi nudete 10000...


15 сеп 02:23PRINTER SP 8300 A3 ,A4

Crno bel golem printer so evtini kopii brz a4 format i a 3 format, mn...


26.000 МКД
или предлог цена
13 сеп 15:49EPSON LX-350+ kirilica

Mnogu zacuvan bez nikakva mana so 160 den ribon novi se 15990 den h...


9.000 МКД
или предлог цена
13 сеп 15:49Страна 1 од 8

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам