Кисела Вода
                   
1585 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Kirby Avalir 2

Se prodava Kirby Avalir 2 pred pomalce po 4-5 meseci kupen uklucen vk...


2.300 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
2.500 €
29 јан 13:29Промовирано

NAJ EFTINI PARKING RAMPI BLOKATORI RAMPA

IZRABOTKA I MONTAZA NA RAMPI NAJ EFTINI 070552109


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Останато

Денес 16:27Skali celicni

Prodavam skali celicni 3метра висина 12 скали 65/30 димензија на една...


500 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Останато

Денес 16:01Inoks ogaci

Prodazba i postavuvanje na inoks ogaci


20 €
или предлог цена
Денес 15:50Klima servis i montaza

Vrsime servi na site vidovi razladni uredi i kompletno hemisko cisten...


30 €
или предлог цена
Денес 15:50PROFESIONALNA IZRABOTKA NA ROLETNI I KOMARNICI

VRSIME PROFESIONALNA IZRABOTKA I MONTAZA NA: * ROLETNI * KOMARNICI ...


1 €
или предлог цена
Денес 14:26PROFESIONALNA IZRABOTKA NA ROLETNI, KOMARNICI, VENECIJANER

VRSIME PROFESIONALNA IZRABOTKA I MONTAZA NA: * ROLETNI * KOMARNICI ...


1 €
или предлог цена
Денес 14:26ИЗРАБОТКА НА СИТЕ ВИДОВИ НА РОЛЕТНИ

VRSIME PROFESIONALNA IZRABOTKA I MONTAZA NA: * ROLETNI * KOMARNICI ...


1 МКД
или предлог цена
Денес 14:26Se bara majstor za sanacija-krecenje na soba

Se bara majstor za sanacija na soba.tel 075-770-685


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градежни материјали

Денес 14:04Prodavam stolica klackalka

Prodavam stolica klackalka so stolce za noze


5.000 МКД
или предлог цена
- 9 % Попуст
5.500 МКД
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Фотељи

Денес 13:43Комарници-најевтини во градот!!!

Изработка и монтажа на фиксни и роло комарници.Брзо и квалитетно Инф...


1 €
или предлог цена
Денес 13:15Tapaciranje Na stolici ekstra ceni

Tapaciranje stolici ekstra ceni so nas ili vas matrijal (cenata se od...


350 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Маси и столици -Трпезарии / Столици

Денес 12:50Masa za vo dnevna

Dimenzii 60 na 93,visina 45. Samo stakloto zatemneto e cenata


3.900 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Маси

Денес 12:47Komodicka za televizot

Dimenzii 60x42,visina 60. Gornata povrsina rotira.


2.100 МКД
или предлог цена
Денес 12:47Навлаки со ластико за гарнитура од Тач

Продавам навлаки за тросед двосед и фотелја од фирмата Тач, користени...


4.000 МКД
или предлог цена
Денес 12:13PRODAVAM VISOKA BARSKA MASA KONJOPOI

PRODAVAM NOVI KONJOPOI 070. 552. 109 ZLATKO


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Маси и столици -Трпезарии / Маси

Денес 11:54IZRABOTKA NA SAKSII ZARDINJERI

IZRABOTKA NA DRVENI SAKSII POSEKAKVA GOLEMINA I BOJA PO ZELBA 070 552...


25.463 €
или предлог цена
Денес 11:54KOMARNICI-POPUST 15%-КОМАРНИЦИ ПОПУСТ 15%

ИЗРАБОТКА НА ВИСОКО КВАЛИТЕТНИ (АЛУМИНИУМСКИ) КОМАРНИЦИ ОД СИТЕ ТИПОВ...


1 €
или предлог цена
Денес 11:25KOMARNICI * КОМАРНИЦИ

ИЗРАБОТУВАМЕ СЕКАКОВ ВИД НА КОМАРНИЦИ ОД АЛУМИНИУМСКИ ПРОФИЛИ И ФИБЕР...


1 €
или предлог цена
Денес 11:25SE PRODAVAAT DVA DVOSEDA PREMNOGU MALKU KORISTENI

se prodavaat dva isti dvoseda na soustanje dimenzii 190sm dolzina ...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Двоседи

Денес 10:16KONJOPOI VISOKI SANK MASI

Barajte na ovoj broj: 078210375 Iznajmuvam Konjopoi i Tendi so pre...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Маси и столици -Трпезарии / Маси

Денес 09:57Prodavam trosed i dvosed

Prodavam malku koristeni i ubovo socuvani trosed i dvosed. Nemaat moz...


18.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

Денес 09:47Salonitni tabli 50denari

Polovni salonitni tabli 80den.


80 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градежни материјали

Денес 09:44ПВЦ Врати и прозори (изработка и монтажа по поволни цени)

Изработка и монтажа на ГЕРМАНСКИ пвц и алуминиумски прозори и врати...


6 €
или предлог цена
Денес 09:40STIK PRAVOSMUKALKA BOSCH ATHLET

Stik pravosmukalka Bosch so polnac max socuvana


4.000 МКД
или предлог цена
Денес 09:32KOVANO ZELEZO ALUMINSKI OGRADI TENDI KAPII SKALI 'SASKO-GIS'

STAKLENI ALUMINSKI I KOVANI OGRADI PAMPLEKS I KALENO STAKLO TENDA KAP...


35 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градина / Огради

Денес 09:26Aluminiumski prozori

Prodavam aluminiumski prozori termo most so sredna guma eloksiran alu...


130 €
или предлог цена
- 93 % Попуст
1.800 €
Денес 08:53Kanister/Cisterna 1Ton/1000l

Kanister/Cisterna 1ton/1000l novi


4.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градина / Останато

Денес 07:53Лед светло. Led svetlo micro usb 5v.

Лед светло 5 волти, троши помалку од 1W. Димензии 120мм x 120мм. Le...


800 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Светло и осветлување / ЛЕД светла

Денес 07:25Dvosed/ Krevet

Se prodava dvosed / krevet na pustanje., kupen nov pred 1 god. Koga ...


3.300 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Двоседи

Денес 05:28VENECIJANER VARIOLAJT ROLETNI KOMARNICI ROLO ZEBRA

Proizvodstvo i montaza na visoko kvalitetni proizvodi so luks kvalite...


12 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Домашен текстил и Завеси / Завеси

Вчера 23:51ROLETNI VENECIJANER VARIOLAJT ROLO ZEBRA KOMARNICI

Производство и монтажа на високо квалитетни: - ПВЦ ролетни - Алуми...


1 €
или предлог цена
Вчера 23:51Se prodava gusana tava

Se prodava gusana tava donesena od avstralija mnogu teska so odlicen ...


1.700 МКД
или предлог цена
Вчера 23:07Вештачка ограда

Само кај нас можете да купите вештачка ограда по мерка,на располагање...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градина / Огради

Вчера 22:54Izrabotkapo merka na stakleni i aluminski ogradi

Izrabotka po merka na stakleni i aluminski ogradi. DBM Ekskluziv sko...


1 €
или предлог цена
Вчера 22:20Ogledalo ogledala so led tac

Izrabotka na ogledala po vasa mera so led osvetluvanje i moznost za v...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Бања / купатило / Огледало

Вчера 22:20Sanitarija, djakuzi, tus kabini paravani ogradi po merka

10 godisno rabotno iskustvo so proizvodatvo prodazba i montaza na tus...


1 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Бања / купатило / Туш кабини

Вчера 22:20Izrabotka na Xidromasazni kadi djakuzi џакузи

10 godisno rabotno iskustvo so proizvodatvo prodazba i montaza na tus...


1 €
или предлог цена
Вчера 22:20Drvena komoda

Drvena komoda dobro socuvana. Goren i dolen den. Oddelno


6.500 МКД
или предлог цена
- 7 % Попуст
7.000 МКД
Кисела Вода / Скопје

Маси и столици -Трпезарии / Друго

Вчера 22:20Котел/печка на пелети (Kotel/pecka na peleti) 25kW

Се продава скоро нов, се уште под гаранција котел на пелети Lydia од ...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 21:10Iznajmuvam konjopoi so dostava vo Skopje

Iznajmuvam konjopoi 60x60 i masi 190x90 90x90 . Povekje informacii ...


200 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Маси и столици -Трпезарии / Маси

Вчера 19:51Страна 1 од 40

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам