Кисела Вода
Подкатегорија:
                   
58 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Pikolino Krevetce

pikolino krevetce 190x90


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Детска соба / Кревети

22 мар 20:41Detsko krevetce

Bebesko/detsko krevetce, dimenzii 120 x 80 cm....Kupeno vo Enci Menci...


3.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Детска соба / Кревети

19 мар 20:09Detski sobi

Продавам одлично сочувани елемнти за целосно опремување на две детски...


По Договор
или предлог цена
07 мар 20:54Dvosed - krevet

Ubavo ocuvan dvosed na pustanje krevet so dimenzii koga e pusten 190x...


5.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Детска соба / Кревети

05 мар 00:56Prodavam detski tepih Ferrari

Prodavam volnen tepih za detska soba, so dezen Formula 1, mnogu malku...


1.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Детска соба / Останато

01 мар 11:48Плакар

Ќошен плакар во одлична состојба со димензии 86*236*86


7.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Детска соба / Останато

21 фев 23:16Detska soba, krevet

Se prodava masa rabotna, krevet na sprat i skafce koi moze da se kori...


10.000 МКД
или предлог цена
20 фев 12:12DETSKI DUSHEK 115×68

SKORO NOV DUSHEK MALKU KORISTEN.DIMENZII 115 x 68 x 20 KOMPET SO KR...


20 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Детска соба / Душеци

12 фев 09:25Detski kreveti na sprat

Se prodavaat detski krevetcinja


100 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Детска соба / Кревети

09 фев 17:11Bebesko krevetce Cam kako novo so 2 duseka

Krevetceto e koristeno 6 meseci ima 2 duseka so nego eden ortopedski ...


6.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Детска соба / Кревети

29 јан 13:59Дрвен кревет

Се продава единечен дрвен кревет


2.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Детска соба / Кревети

10 јан 16:49Detsko krevetce

Detsko krevet mnogu malku koristen skoro Nov ednata strange se spusta...


5.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Детска соба / Кревети

25 дек 12:38Se prodava biro

Biroto e malku koristeno. Boja:belo so zeleni racki, dimenzii:110x52x...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Детска соба / Компјутерски маси

18 дек 13:44Se prodava skaena fotelja so naslonac

Dimenzii:42×40, visina na naslonac:72 070328693 078696003


1.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Детска соба / Маси и столици

18 дек 13:44Детски кревети

Се продаваат два детски кревети 190x80 комплет со душеци. Цена за два...


6.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Детска соба / Кревети

08 дек 19:21Detska soba komplet

Prodavam komplet detska soba sostavena od: 1. Krevet so dimenzii D...


175 €
или предлог цена
05 ное 19:23Se prodavaat 2 detski biroa

Se prodavaat dve detski biroa vo solidna sostojba. Dvete biroa se ide...


5.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Детска соба / Маси и столици

05 ное 11:45Detska soba 'Bujoto Dizajn'

Detska soba kupena od Bujoto,koristena e nekolku godini. Mnogu dobro...


18.000 МКД
или предлог цена
05 ное 11:28Се продава комплет

Се продава комплет детски кревет. Има 4скали од кој 3скалила се фиок...


12.000 МКД
или предлог цена
14 окт 20:39Кревети и мали креветче за бебе

Се продаваат два кревети за возрасни и креветче бело за бебе по повол...


55 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Детска соба / Кревети

15 сеп 14:59Detska soba..komplet

Dva detski kreveti so novi duseci dva plakari biro za kompjuter malku...


400 €
или предлог цена
10 сеп 21:55Се продава половен ентериер од детска соба

ИТНО СЕ ПРОДАВА! 1. Кревет (поседува фиока која се извлекува во ко...


1 €
или предлог цена
29 авг 11:35biro

Prodavam biro, malku koristeno. tel za kontakt. 070/535988, Laze


1.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Детска соба / Компјутерски маси

08 авг 22:05dvospraten krevet

se prodava detski dvospraten krevet so fioka za 3lezaj , skali so fio...


14.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Детска соба / Кревети

28 јул 18:29Кревет за детска / младинска соба

Продавам одличен кревет за детска/тинејџерска соба, словенечко произв...


6.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Детска соба / Кревети

19 јун 00:11ДРВЕНИ ДЕТСКИ СТОЛЧИЊА/Drveni stolcinja

Детски дрвени сточиња, рачна изработка. Detski drveni stolcinja Visin...


2.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Детска соба / Останато

28 апр 07:41Se prodava detska soba

Detska komplet


1 €
или предлог цена
09 апр 17:45Decka soba odlicno socuvana

Deckata e kako nova ne e izgrebana i ostetena se prodava poradi renov...


12.000 МКД
или предлог цена
23 мар 08:21Stolce kozno bordo

Se prodava stolce Vrtete na ovoj broj ili na viber 075327552


4.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Детска соба / Маси и столици

21 мар 02:37Detsko krevetce 120x60 so dusek skoro novo!

Se prodava detsko krevetce so dimenzii 120x60, komplet so dusek. K...


4.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Детска соба / Кревети

02 јан 16:30Biro za detska soba

Biro za dvajca izraboteno od medijapan vo kombinacija so iverica koe ...


7.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Детска соба / Компјутерски маси

15 ное 18:29Детски кревет со плакар + душек

Детски кревет на спрат со плакар. Со него гратис душек - НОВ. Нов кре...


20.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Детска соба / Кревети

12 окт 21:58KOMPLET DETSKA SOBA NA PODIUM

Prodavam detska soba so biro masa na podium komplet so krevet so tri ...


160 €
или предлог цена
09 окт 09:04Биро

Продавам Биро за детска соба Тел за контакт: 071321943


800 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Детска соба / Маси и столици

29 сеп 18:33Биро

Продавам Биро за детска соба


1.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Детска соба / Маси и столици

29 сеп 18:31Prodavam krevet vo odlicna sostojba - bez dusek

Prodavam edinecen krevet vo odlicna sostojba, tapaciran so sin materi...


2.900 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Детска соба / Кревети

07 сеп 10:44Продавам мебел за детска соба

Продавам единечен кревет со фиока (заедно со 2 душека) димензии 200x9...


170 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Детска соба / Кревети

13 јул 14:30Se prodava Nitendo socuvano

Nitendo socuvano mnogu malku koristeno.


900 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Детска соба / Останато

22 јун 09:37Завеса за детска соба и интересна рамка за слики

Продавам завеса за детска соба во одлична состојба. Завесата е од два...


500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Детска соба / Останато

13 мај 07:18Сочувана детска соба

Се продава сочуван мебел за детска соба. Број за контакт: 078213532


350 €
или предлог цена
27 апр 20:49Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам