2349 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Се продава кревет со два душека и фиока

Се продава кревет за во детска соба, со два душека, долниот во фиока ...


10.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Детска соба / Кревети

Денес 07:17НОВ ОГЛАС
Промовирано

Plakar za spalna ili dnevna. HITNO!! Плакар нов.

Се продава нов плакар 350 цм на 250 цм Гратис закачалка !! За цена п...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Останато

09 авг 22:22Промовирано

Продавам веш машина пере и суши, дотраени лагери

Продавам веш машина Indesit IWDC 7105, пере 7кг, суши 5, оштетени се ...


3.000 МКД
или предлог цена
Денес 11:25Pecka na peleti Karina 10kw

Peckata e stara dve godini Vo super sostojba Duvalka Nameneta e za kv...


24.000 МКД
или предлог цена
- 4 % Попуст
25.000 МКД
Денес 09:47SONCEVI KOLEKTORI ZA TOPLA VODA

PRODAZBA NA SONCEVI KOLEKTORI ZA TOPLA VODA 100L.150L.200L.300L I IST...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Бања / купатило / Останато

Денес 09:37SOLARNI PANELI I REZERVNI DELOVI

IMAME SOLARNI PANELI ZA TOPLA VODA REZERVNI DELOVI I NIVNA PROMENA PR...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Бања / купатило / Останато

Денес 09:37PRODAVAM OKRUGLI BELGISKI TEPIH

Prodavam okrugli belgiski tepih dijametar 1.20m Odlicno socuvan ...


1 €
или предлог цена
Денес 09:23PRODAVAM dva VIETNAMSKI TEPISI 2mx3m

Prodavam dva vietnamski tepisi POVOLNO KONTAKT 070 244 233


1 €
или предлог цена
Денес 09:22PRODAVAM BIRO I RABOTEN STOL

BIRO I RABOTEN STOL masata se podiga pod agol kontakt 070 244 233


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Детска соба / Маси и столици

Денес 09:22Kada

Prodavam kada poliester so dim. 170/70/45 Super odrzana Kont.Dragi...


3.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Бања / купатило / Туш кади

Денес 08:24Boljerce Kujnsko

Visokomontazno bojlerce -10 litri.Koncar Ispravno kompletno so nov k...


800 МКД
или предлог цена
Денес 08:03  НОВ ОГЛАС

Candy peri susi nova

Kupena pred dva dena se prodava zaradi golemina u wc nova kupena 27000


19.000 МКД
или предлог цена
- 5 % Попуст
20.000 МКД
Денес 07:49  НОВ ОГЛАС

Се продава кревет со два душека и фиока

Се продава кревет за во детска соба, со два душека, долниот во фиока ...


10.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Детска соба / Кревети

Денес 07:17  НОВ ОГЛАС

Prodavam plinska boca 10 litri

Prodavam plinska boca socuvana.


2.000 МКД
или предлог цена
Денес 04:46Dva tepisi 100% akril

Prodavam dva tepisi 100% akril kupeni skapo. Koristeni necela godina....


10.000 МКД
или предлог цена
Денес 00:46Nov graniten sadoper Blanco

Se prodava nov graniten sadoper Blanco, model - nova 6, boja alumetal...


8.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Кујна / Кујнски мебел

Денес 00:46PRODAVAM KOMODA OD MASIVNO DRVO

Prodavam komoda od masivno drvo,cena 400 eur,Tel: 072-252-508.


400 €
или предлог цена
- 20 % Попуст
500 €
Вчера 23:55Prodavam toster

Prodavam malku koristen toster 1800 vati uvoz germanija


4.500 МКД
или предлог цена
Вчера 22:54NOV TROSED(KAUC)"VIDENOV"SO BOKS

Prodavam,trosed,(kauc) na rasklopuvanje,so boks(sanduk) za skladiranj...


8.000 МКД
или предлог цена
- 11 % Попуст
9.000 МКД
Карпош / Скопје

Дневна соба / Троседи

Вчера 20:12Masa

Vo super sostojba Se rasklopuva


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Кујна / Кујнски мебел

Вчера 19:49  НОВ ОГЛАС

Kafemat KRUPS se prodava poradi nekoristenje socuvan isprave

Kafemat KRUPS se prodava poradi nekoristenje socuvan ispraven


3.000 МКД
или предлог цена
Вчера 19:11Mebel po naracka

Izrabotuvame sekakov vid na mebel, po naracka 078 447 223 078 447 22...


111.111 €
или предлог цена
Вчера 18:39Izrabotka na mebel po naracka, kujni, spalni, detski sobi

Izrabotuvame sekakov vid medel po merka -kujni -spalni sobi -detski s...


1.111 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Кујна / Комплетна кујна

Вчера 18:39Izrabotka na mebel po merka

Izrabotuvame sekakov vid medel po merka -kujni -spalni sobi -detski s...


100 €
или предлог цена
Вчера 18:39Mebel po naracka, spalni, detski sobi, kujni

Izrabotuvame sekakov vid medel po merka -kujni -spalni sobi -detski s...


1.234 €
или предлог цена
Вчера 18:39Kirby Sentria

Malku koristena vo domasni uslovi Kako nova Site dodatoci peraci ce...


380 €
или предлог цена
- 16 % Попуст
450 €
Вчера 16:34Се продава кожна гарнитура од марката СИМПО

Гарнитура е купена од СИМПО и е изработена од чиста кожа во темно каф...


12.000 МКД
или предлог цена
Вчера 14:46  НОВ ОГЛАС

Parketar

Parketarski uslugi mestenje na parket, prereduvanje na star parket, s...


6 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Подна облога / Паркет

Вчера 13:00Servis montaza demontaza na site vidovi klimi

Servis montaza demontaza anti bakterisko cistenje na site vidovi klim...


1 €
или предлог цена
Вчера 12:31Vitrina i plakari

Se prodava mebel od masivno drvo, socuvan. Komplet


3.000 МКД
или предлог цена
- 45 % Попуст
5.500 МКД
Вчера 11:17masicka

Se prodava masicka od drvo masivno. Americko proizvodstvo.


3.000 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
3.200 МКД
Карпош / Скопје

Дневна соба / Маси

Вчера 11:16trosed i dve fotelji

Se prodava trosed i tri fotelji od koi ednata klackalka, kvalitetno m...


6.500 МКД
или предлог цена
- 7 % Попуст
7.000 МКД
Карпош / Скопје

Дневна соба / Троседи

Вчера 11:15KLIMA SERVIS, PRODAZBA, MONTAZA NA SITE KLIMI

"КЛИМАТРОНИК ПРОФЕСИОНАЛ" 1. Монтажа на нови и половни клима уреди...


87 МКД
или предлог цена
Вчера 09:57Krevet

Продавам користен кревет Димензија 90х200


3.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Детска соба / Кревети

Вчера 09:43KERAMIDI POLOVNI

:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::...


1 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Градежни материјали

Вчера 09:38Fotovoltaici - sistemi za firmi i domakinstva

Instalacija na fotonaponski sistemi za firmi i domakinstva - fotovolt...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Соларни систeми и Опрема

Вчера 09:30Suv OREV

Prodavam steblo suv Orev sirok 75cmm Dolg 4.7m Plus sirok catales...


500 €
или предлог цена
- 67 % Попуст
1.500 €
Вчера 09:26KLIMA UREDU VIVAX AEMIS 2.5kw DC INVERTER

Го имаме одговорот за високите температури – Vivax 09CH25AEMIs инверт...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 09:16MONTAZA I SERVIS ZA KLIMI/ KLIMA UREDI

Vrsime montaza, demontaza, antibakterisko cistenje, prodazba i servis...


1 €
или предлог цена
Вчера 09:16Sklopliv krevet,kreveti,krevetce,krevetcinja so dusek novi.

JAVETE SE NA OVOJ BROJ !!! 076 527 266 NOVI KREVETI,Zna...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Кревети

Вчера 09:07Двоспратен кревет од IKEA

Продавам двоспратен кревет (200 x 90 cm) со еден душек комплет, раскл...


12.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Детска соба / Кревети

Вчера 09:00Drveni kreveti

Drveni kreveti 200x100 30E eden, dvata za 50E Bez duseci


30 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Кревети

Вчера 08:50Страна 1 од 59

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам