Подкатегорија:
                   
105 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

BAZEN INTEX 488 x122 cm

Prodavam nov nekoristen bazen Intex Ultra XTR dimenzija 488x122 ( pre...


44.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Бања / купатило / Останато

Денес 10:38Туш када

Се продава НОВА туш када 90х90 .


4.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Бања / купатило / Туш кади

17 авг 13:47Prodavam sanitarija bide solja kazance umivalik

Bide so cesma Mal umivalnik so cesma Golem umivalnik I cizma I ce...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Бања / купатило / Останато

17 авг 10:36Prodavam tus baterija boljer mal i golem solja mono blok

Prodavam mono blok solja tus kabina boljer 80l Malo nisko montazno b...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Бања / купатило / Останато

17 авг 10:36Prodavam tus bateri kazance gaberit boljer 80l

Prodavam skoro novo kazance gaberit Tus baterija Boljer 80l Cesm...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Бања / купатило / Останато

14 авг 11:58SONCEVI KOLEKTORI ZA TOPLA VODA

PRODAZBA NA SONCEVI KOLEKTORI ZA TOPLA VODA 100L.150L.200L.300L I IST...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Бања / купатило / Останато

13 авг 09:37SOLARNI PANELI I REZERVNI DELOVI

IMAME SOLARNI PANELI ZA TOPLA VODA REZERVNI DELOVI I NIVNA PROMENA PR...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Бања / купатило / Останато

13 авг 09:37Kada

Prodavam kada poliester so dim. 170/70/45 Super odrzana Kont.Dragi...


3.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Бања / купатило / Туш кади

13 авг 08:24Mebel po naracka

Izrabotuvame sekakov vid na mebel, po naracka 078 447 223 078 447 22...


111.111 €
или предлог цена
12 авг 18:39Lavabo so chizma

Skoro novi socuvani malku koristeni.


2.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Бања / купатило / Мијалници

06 авг 12:33Tus Kabina

Se prodava najmoderna tus kabina, so masazeri, radio, opcija (bluetoo...


200 €
или предлог цена
04 авг 09:55se prodavaat elementi od kaleno staklo za tus kada

Prodavam povolno 4 (cetiri ) paravani za kada ispravni pogodni za kom...


1 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Бања / купатило / Туш кади

03 авг 18:38GREJALICA ZA KUPATILO ! 1200 W

Ne koristena ispravna


1.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Бања / купатило / Останато

27 јул 06:46УМИВАЛНИК FORMA VITA-НОВ

ПРОДАВАМ НОВ УМИВАЛНИК ОТВОР: ЦЕНТРАЛЕН ДOЛЖИНА : 465.00 мм ШИРИН...


60 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Бања / купатило / Мијалници

25 јул 08:55Bojler Ariston Velis Plus 80l (neispraven, za delovi)

Се продава бојлер Аристон Велис Плус, 80 литри. Неисправен. Едниот о...


3.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Бања / купатило / Останато

19 јул 13:09kada

plasticna kada socuvana kompletna 170-70 so stranici


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Бања / купатило / Туш кади

19 јул 01:33Prodavam cesmi

Prodavam novi sofisticirani cesmi Slovarm - so senzor 5500 denari


6.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Бања / купатило / Чешми

17 јул 18:50Продавам комплет тоалет со Туш кабина - неупотребувани

Продавам туш кабина и бојлер - неупотребувани Се продаваат нови е...


14.500 МКД
или предлог цена
08 јул 08:49KRABB огледало без рамка / ИКЕА

Карактеристики на производот > Материјал: стакло > Количина на пак...


1.380 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Бања / купатило / Огледало

06 јул 13:26BLAVIK LED ламба со огледало/ИКЕА

Карактеристики на прозиводот: Материјал: пластика, стакло Боја: бел...


650 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Бања / купатило / Огледало

06 јул 13:23NISSEDAL огледало 40x150 см / ИКЕА

Карактеристики на производот: > Материјал: иверица, стакло > Боја: ...


3.050 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Бања / купатило / Огледало

06 јул 13:21Се продава огледало со венецијанско стакло

Огледалото е антиквитет со венецијанско стакло.


9.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Бања / купатило / Огледало

30 јун 15:32Нов Roca Debba Мијалник и Чизма

Се продава нов некористен мијалник од високо квалитетниот шпански бре...


2.800 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Бања / купатило / Мијалници

13 јун 13:24PROTOCNA CESMA 3KW 1000 DEN

Kvalitetni protocni cesmi zidni i nasadni so jacina 3 kw cena 1200 de...


1.200 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Бања / купатило / Чешми

13 јун 12:52Se prodava kada plastificirano odlicnl socuvana

Se ptodava kada plastificirano odlicnl socuvana cena 1200 denari.


1.200 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Бања / купатило / Туш кади

09 јун 13:34vailant 24 KW

bojler na plin cena 3500den 075 540 330 nekoristen


3.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Бања / купатило / Останато

06 јун 06:39Kada odlicno socuvana 180х70cm

Се продава кадата комплет со капаци во одлична состојба. Цена 3000ден


3.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Бања / купатило / Туш кади

02 јун 21:31LOTS Огледало без рамка/ИКЕА

Карактеристики на производот: > Материјал: стакло > Количина по па...


980 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Бања / купатило / Огледало

27 мај 14:52TRENSUM огледало / ИКЕА

Карактеристики на производот > Материјал: стакло, метал Дименз...


640 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Бања / купатило / Огледало

27 мај 14:50FRACK огледало / ИКЕА

Карактеристики на производот > Материјал: Нерѓосувачки челик Ди...


580 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Бања / купатило / Огледало

27 мај 14:44RONNSKAR метална полица / ИКЕА

Карактеристики на производот > Материјал: метал, стакло > Боја: ...


3.260 МКД
или предлог цена
11 мај 10:43RONNSKAR метална полица / ИКЕА

Карактеристики на производот > Материјал: метал, стакло > Боја: ...


3.580 МКД
или предлог цена
11 мај 10:41RONNSKAR метална полица / ИКЕА

Карактеристики на производот > Материјал: метал, стакло > Боја: ...


2.720 МКД
или предлог цена
11 мај 10:39FULLEN шкаф за лавабо / ИКЕА

Карактеристики на производот > Материјал: Иверка > Боја: бела ...


2.180 МКД
или предлог цена
11 мај 10:37Se prodava komplet novo lavabo so cizma i cesma

Se prodava komplet lavabo so (mini)cizma i cesma,novo,nekoristeno,izv...


4.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Бања / купатило / Мијалници

07 мај 12:30Plockar - плочкар

Izrabotka na sekakov vid na plocki i mermer Lepenje na plocki vo wc ...


8 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Бања / купатило / Останато

02 мај 16:05PROTOCNA CESMA BOJLER

Nova 3 Kw protocna cesma bojler Tel. 071 264 065


1.200 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Бања / купатило / Чешми

25 апр 09:50Се продаваат елементи за тоалет

Вц шолја х 2 Казанчиња х 2 Умивалник х 1 Када х 1 Греалка за на ѕ...


1.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Бања / купатило / WC шољи

22 апр 13:12Prodavam nova Italijanska keramicka tus kada 65x65

Prodavam nova Italijanska keramicka porcelanska tus kada 65x65 Нова ...


1.800 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Бања / купатило / Туш кади

14 апр 22:23Se prodava kada za banjanje na bebe

Se prodava kadicka za banjanje na bebe italijanska nova, nova kosta 7...


3.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Бања / купатило / Останато

10 апр 18:30Страна 1 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам