Подкатегорија:
                   
19 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

PIANO • YAMAHA •

Се продава пијано YAMAHA , модел C 108, Совршено пијано, одлично, Ори...


1.800 €
или предлог цена
24 јун 21:12Dekli za dalape original izrabotka

100.evra po meraka od harmonikava.


100 €
или предлог цена
23 јун 18:09Paiste crash 16 kako nova

Se prodava paiste 900 seria skoro nova..


130 €
или предлог цена
22 јун 14:13Harmonika dalape 120 basa 2 2 kabinska original italijanska

Harominkata e fabricna original izrabotena vo italija Mala I golema k...


2.000 €
или предлог цена
20 јун 16:20Fender Mustang 3

Prodadenoo


1 МКД
или предлог цена
22 мај 21:28Izrabotka i prodazba na ZURLI i TAPANI

Racna izrabotka na zurli i tapani od orev ZA ZURLI I TAPANI BARAJT...


1 МКД
или предлог цена
20 апр 08:01Korg Pa3x

Korg Pa3x 61, solidno cuvan, kufer i torbica


1.350 €
или предлог цена
14 фев 21:51SE PRODAVA YAMAHA FG820

Продавам акустична гитара YAMAHA FG 820 купена нова од ДОРЕМИ-Скопје ...


18.000 МКД
или предлог цена
11 фев 19:14Kufer za korg pa3x 61

Kufer za korg so pet oktavi odgovara oa za pa600, pa700, pa900, pa800...


50 €
или предлог цена
10 фев 11:41Duduk

Se prodavaat novi duduci. (C shtim) Se svirat so pifla od klarinet. ...


50 €
или предлог цена
17 ное 15:22Xarmonika

Se prodava Xarmonika 5 registri za pocetnik za poveke info 077-43...


1 €
или предлог цена
25 авг 20:45Shure beta58A beta 58A

Se prodavat shure beta 58A nov


27 мар 15:44Violina

Se prodava ruska violina stara okolu 30 godini, so kufer i gudalo vo ...


03 мар 18:38Veltmajster supita dvokabinska 120 basova i 11 registri

1300 evra


1.300 €
или предлог цена
05 мар 11:40Futrola/Torbicica za sintisajzer (Футрола за синтисајзер)

Продавам футрола за синтисајзер, многу малку користена. Правена е за ...


1.500 МКД
или предлог цена
15 фев 18:44Harmonika

Se prodava Super sostoiba 078362863


1 €
или предлог цена
05 фев 22:46//SINTIISAJZAER// KORG PA 50// SE MENUVA ZA KOLA

SINTISAZER KORG PA 50 SO SE RITMOVI SPRMNA JE DA OJS PO SVADBI I ZA U...


По Договор
или предлог цена
27 авг 21:40Bass Gitara HAMER

Bass gitarata e vo odlichna sostojba, bez nikakvi zamerki. Moze da se...


320 €
или предлог цена
18 јул 14:46Letva AKG C516

Profesionalna mini letva akg c516. Kupena vo GeneralSound - Srbija ...


1 €
или предлог цена
02 ное 08:59Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам