Скопје Центар
Подкатегорија:
                   
296 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Продавам Слушалки Razer Kaira Pro - како Нови

Добиени се на поклон пред 2 месеци. Користени се 15 мин. Буквално се ...


5.900 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Слушалки

Вчера 20:33Безжични слушалки JBL

Продавам безжични/блутут слушалки JBL Tune 500 BT - црни. Слушалките ...


2.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Слушалки

Вчера 17:56  НОВ ОГЛАС

Unison Research Unico-Primo

Unison Research Unico-Primo Tech spechs Output power: >80W RMS on ...


750 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

Вчера 17:44Prodavam Panasonic SC-AK410 300w muzicki sistem

Prodavam Panasonic SC-AK410 muzicki sistem so dva originalni zvucnici...


5.300 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Hi-fi Стерео системи

Вчера 15:19NiKKO TRM 500

NiKKO TRM 500 Years of construction: 1975 - 1977 General Man...


200 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

Вчера 10:29NAD C740

Sostojba 10\10 Tuning range: FM, MW Power output: 35 watts per ...


250 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

Вчера 10:09PANASONIC SA-HT75 5.1 HOME THEATER SOUND SYSTEM

Prodavam odlicno dvd domasno kino PANASONIC SA-HT75 so moknost od 3...


5.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

Вчера 07:46NAD 7020e

Prodavam radio pojacalo NAD 7020e ocuvano. So topol, jasen, brz i din...


120 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Радио ресивери

Вчера 07:26Technics

TECHNICS SU-X120 PXS cap Amplifier Class A Technics Tuner ST-X301L ...


5.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

26 сеп 19:45Радио со звучници, одлични, можност да се купат со полица

Сет за разубавување на дневниот простор. Словенско вградливо радио со...


3.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Радио ресивери

26 сеп 17:19Grundig Fine Arts T 4 tuner so DAB+

Prodavam ispraven dobro socuvan tuner Grundig Fine Arts T 4 Karakter...


50 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Радио ресивери

26 сеп 09:07Prodavam Onkyo&Bose acoustimas 7

Audio resiver 607 Cd pleer 7111-gratis Zacuvani..zvucno odlicni....


111.111 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

25 сеп 22:14Prodavam Cav Audio Fii-EX

Jas gi imam novi kupeno od Cav Audio Centar 72000den, za poniska cena...


650 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

25 сеп 19:43VINTAGE HARMAN KARDON 100+

МНОГУ, МНОГУ РЕДОК ВИНТАЖ КВАДРО РИСИВЕР. АМЕРИЧКИ ДИЗАЈН, ЈАПОНСКА И...


330 €
или предлог цена
- 11 % Попуст
370 €
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

24 сеп 12:58MARANTZ SR-60 ИЗВОНРЕДЕН РИСИВЕР

MARANTZ STAREO AV RECEIVER, СО ИЗВОНРЕДЕН ЗВУК ВО СТЕРЕО. ВЛЕЗ ИМА И ...


6.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

24 сеп 12:58РИСИВЕР TECHNICS SA-5370K

450 ВАТЕН РИСИВЕР НА ТЕХНИКС. ИВОНРЕДЕН МОЌЕН И СО ИЗВОНРЕДЕН КВАЛИТЕ...


5.500 МКД
или предлог цена
- 8 % Попуст
6.000 МКД
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

24 сеп 12:58bluetooth headphones, wireless, slusalki, slusalici слушалки

Novi bluetooth noise reduction slusalki so mikrofon. Se povrzuvaat pr...


1.900 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Слушалки

23 сеп 14:26Се продаваат нови блутут слушалки

Се продаваат нови блутут слушалки Music Soul BHS-300. Слушалките се к...


1.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Слушалки

23 сеп 11:14Pojacalo Philips FA787

Prodavam pojacalo Philips FA787 poluispravno moze i za delovi so dale...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

23 сеп 09:40Audio SERVIS i kompletno repariranje ZEC

SERVIS - ZEC Electronics - ovlasten servis za JVC, PIONEER , ONKYO , ...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

23 сеп 08:11ZVUCNICI ovlasten i specijaliziran servis

servis za zvucnici i elektronika so poveke od 23 godini iskustvo !!! ...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

23 сеп 08:09Kenwood KA-1030

Super e


3.800 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

22 сеп 21:55Радио со CD / MP3 / USB

Се продава ново некористено радио со CD / MP3 / USB Радиото може д...


2.650 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Hi-fi Стерео системи

22 сеп 17:04JAMO Cornet 40 ll

Jamo zvusnici vo odlicna sostojba mnogu dobar zvuk 2x90 w


6.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

22 сеп 14:49Prodavam drzaci za Bose Acoustimas cubes

2 drzaci za na zid ili za plafon. Moznost za podesuvanje na pravec i...


50 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

21 сеп 21:47Prodavam zvucnici ТЛ(четворосистемски) 10 incen bas

Четворосистемски звучници на продажба Кутијата е Трансмисиона линија...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

19 сеп 08:27Zvucnici -Horni , Vifa ,Scan speak drajveri

Се продаваат пар експоненцијални Хорни (Back Loaded horn - BLH)израбо...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

19 сеп 08:27KARAOKE ZVUCNIK

Nov karaoke zvucnik 2 x 8 inci cena 3500 den Tel. 071 264 065


3.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

19 сеп 08:27Speakers Yamada H8000

Speakers Yamada Digital Home Theatre 5.1 channel (NEW)


8.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

18 сеп 21:33PRODAVAM CD PLEER I SNIMAC PHILIPS 3000 DEN.

PRODAVAM CD PLEER I SNIMAC PHILIPS 3000 DEN.


3.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / ЦД плеери

18 сеп 16:29Zvucnici AUDIOFILE 830LR

doneseni od svajcarija vo ispravna sostojba prakjam i po kargo


160 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

17 сеп 23:11REVOX B 795 SO AKG X 15 S

ГРАМОФОН НА STUDER-REVOX MADE IN GERMANY. ОРИГИНАЛНА ГЛАВА И ИГЛА ВО...


350 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Грамофони

17 сеп 12:11Продавам грамафон со појачало

Грамафон, 3 во едно, грамофон,појачало и звучници, Тоска 20, 2×10вати...


70 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Грамофони

16 сеп 14:28YAMAHA RX V 673

Prodavam odlicno socuvan Yamaha RX V 673 GORAN 072 22 58 58 7.2...


200 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Радио ресивери

15 сеп 11:08SUBWOOFER JBL SUB 138

PRODAVAM ODLICNO SOCUVAN SUBWOOFER JBL SUB 130 GORAN 072 22 58 5...


100 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

15 сеп 11:08Technics SL-PG590

Prv gazda vo odlicna sostojba so negovo originalno dalecinsko koe e k...


3.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / ЦД плеери

14 сеп 18:26AUDIOFILSKO IZLEZNO POJACALO TECHNICS SE-A800S

ВРВНО АУДИОФИЛСКО ПОЈАЧАЛО СО ВРВЕН ЗВУК, ОД РЕФЕРЕНТНАТА СЕРИЈА НА Т...


140 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

13 сеп 18:39Bang Olufsen

Користени звучници Bang Olufsen, model Beovox 6522, во одлична состој...


220 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

12 сеп 09:56Bovers & Wilkins DM602 S3

Се продаваат B&W DM602 S3 во солидна состојба.


350 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

12 сеп 09:56SE PRODAVAAT PLOCI SITE ZA 1000 DEN. TOPTAN

SE PRODAVAAT PLOCI SITE ZA 1000 DEN. TOPTAN


1.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Грамофони

12 сеп 07:50Страна 1 од 8

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам