Скопје Центар
                   
2680 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Дрвена влезна и гаражна врата-меранти

Вратите се многу сочувани , словенски од дрво меранти.Цената е за едн...


500 €
или предлог цена
30 сеп 18:56Промовирано

Aluminiumski,PVC roletni,venecijaner, variolajt, komarnici

Продажба, монтажа и сервис на Алуминиумски ролетни со прекршена и зао...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Врати, Прозори и додатоци / Ролетни

30 сеп 17:41Промовирано

Средување / Чистење Дворови / Подруми / Кровови

●Средување на напуштен двор✅️ ●Кроење, оформување и косење на истио...


6.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градина / Останато

Вчера 13:00Промовирано

Dekorativen kamen 3-5 mm

Se prodava dekorativen kamen 3-5 mm Samo na golemo


10 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Декорација и Украси / Останато

Вчера 21:01Mebel

Se prodava dobro socuvana garnitura za sedenje sostavena od trosed,dv...


100 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

Вчера 20:30Hitno Evtino, kvalitetni kujnski elementi i bojlerce.

Хитно, Многу Евтино, поради селидба, квалитетни одлично сочувани (как...


300 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Кујна / Кујнски мебел

Вчера 19:24Hitno Evtino kvalitetna stolica so masazer.

Хитно Евтино, поради селидба 2 малку користени (како нови) квалитетн...


3.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Маси и столици -Трпезарии / Столици

Вчера 19:23Evtino Kvalitetna pravosmukalka+dodatoci +dzoger+metla

Хитно Многу Евтино, поради селидба квалитетна правосмукалка донесена ...


3.500 МКД
или предлог цена
Вчера 19:22Evtino novi original Rowenta kaloriferi so digitalni tajmeri

Евтино, нови оригинал Германски калорифери (лади-грее 2000W) RОWENTA ...


1.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Греење и климатизација / Калорифери

Вчера 19:19Evtino, novi nekoristeni senzorski prekida;i so dalecinskoo

Евтино нови керамички сензоски(тач)прекидачи со далечинско донесени о...


650 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Светло и осветлување / Останато

Вчера 19:19Novv Sinbo blender

Nov neotpakuvan blender Pogoden i za poklon Sinbo poznat brend supe...


2.500 МКД
или предлог цена
Вчера 18:43Котел на струја 24kw

Продавам котел на струја 24kw со 3 греачи и пумпа. Во исправна состој...


6.000 МКД
или предлог цена
Вчера 18:38PROEKTIRANJE I PROIZVODSTVO NA MEBEL

-PROEKTIRANJE (SO PRVICNA KOMPJUTERSKA IZRABOTKA NA PROEKT);IDEJNO RE...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Кујна / Кујнски мебел

Вчера 17:49PROEKTIRANJE I IZRABOTKA NA KOMPLET SPALNI SOBI

-PROEKTIRANJE I IZRABOTKA NA KOMPLET SPALNI SOBI (PLAKARI SO LIZGACKI...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Спална соба / Комплетна спална соба

Вчера 17:49Ikea fotelja

Se prodava koristena fotelja kupena od Ikea. Kompletno zdrava i socuv...


8.500 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
9.000 МКД
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Фотељи

Вчера 17:09Prodavam dva prozori 223×80

Prodavam dva prozori 223×80 I plus staklo odelno samo treba da se nap...


100 €
или предлог цена
Вчера 17:06Masini za pletenje

Prodavam ednoredna i dvoredna masina za pletenje.


6.000 МКД
или предлог цена
Вчера 17:04  НОВ ОГЛАС

Biro

Se prodava biro za kompjuter za rabota za crtanje se podnesuva so dve...


2.000 МКД
или предлог цена
Вчера 16:48STOLICI

Prodavam 4+1 stolici od drvo cena po dogovor


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Маси и столици -Трпезарии / Столици

Вчера 16:46  НОВ ОГЛАС

Jambolii beli

Prodavam poveke razni beli jambolii.Volneni, racno tkaeni, odlicno sk...


300 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Домашен текстил и Завеси / Ќебиња

Вчера 16:21ГОЛЕМА ЛЕТНА АКЦИЈА BalkanSecurity

прoдaвaмe видео надзор бренд HİKVİSİON на големо и мало !!! Oбез...


219 €
или предлог цена
Вчера 16:21Termo pecka

Se prodava Termo pecka 4.5kw So smeneti greci , vo ispravna sostojba...


3.000 МКД
или предлог цена
Вчера 15:24Кујна / Kujna

Се продава кујна комплет со вградена машина за садови и аспиратор. В...


300 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Кујна / Комплетна кујна

Вчера 14:46Nova kujnska cesma so dve creva komplet

Se prodava nova kujnska cesma so dve creva komplet co kutija i creva...


2.700 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Бања / купатило / Чешми

Вчера 14:30Продавам блендер

Блендер Холандски, малку употребуван, со сите функции, прави супи, ше...


1 €
или предлог цена
Вчера 14:22Продавам сталажа

Сталажа за може за компјутер или друго, со шина, 72/55,


30 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Полици и Места за складирање

Вчера 14:21Продавам кристална ваза

Вазна кристална, 2 пепељари, кристални тешки по 900грама, посуда за о...


900 МКД
или предлог цена
Вчера 14:21Prodava dusek

Dusek 190/70cm. 500den.


500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Спална соба / Душеци

Вчера 14:21PROFESIONALNO I EFTINO UREDUVANJE I ODRZUVANJE NA DVOROVI...

-sadenje treva -odrzuvanje dvorovi -proektiranje


500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градина / Останато

Вчера 14:19SECENJE I KROENJE NA VISOKI DRVA

Secenje,kroenje i podkastruvanje na sekakvi i problematicni i rizicni...


1.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градина / Останато

Вчера 14:19UREDUVANJE I ODRZUVANJE NA DVOROVI

077558013


500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

Вчера 14:19GRADINARSKI USLUGI-UREDUVANJE DVOROVI

Ureduvanje i odrzuvanje na dvorovi po najniski ceni...


500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градина / Останато

Вчера 14:19ODRZUVANJE I UREDUVANJE

Odrzuvanje i ureduvanje na sekakvi dvorovi po najpovolni ceni...


500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градина / Останато

Вчера 14:18UREDUVANJE NA DVOROVI

Ureduvanje i odrzuvanje na dvorovi najeftino vo gradot


100 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градина / Хортикултура - растенија

Вчера 14:18Frizider Whirlpool

Prodavam frizider Whilpool,ispeaven,funkcionira odlicno. Cena 6500 de...


6.500 МКД
или предлог цена
- 19 % Попуст
8.000 МКД
Скопје Центар / Скопје

Апарати за домаќинство / Фрижидери

Вчера 14:05Illy kafemat

Se prodava illy kafemat mnogu malku koristen i poradi toa i se prodav...


5.300 МКД
или предлог цена
Вчера 13:24Mini masina za sienje

Мини машината за шиење нуди двојни конци и совршена контрола на точки...


999 МКД
или предлог цена
Вчера 13:07Vodotporni ceradi-церади церада

Водотпорни церади од 125грамски 3х4м 800ден 4х5м 900ден 4х6м 1100...


800 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градина / Останато

Вчера 13:06Се продава печка на пелети

Се продава печка на пелети. Цена по договор. Повеќе информации слобо...


По Договор
или предлог цена
Вчера 13:00Паркетари Parket Don

Монтажа на секаков вид дрвен под паркет,таркет,ламинат. Стругање лак...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Подна облога / Паркет

Вчера 13:00Нова кујна

Итно продавам неискористена кујна 2 м должина со пулт, висечки елемен...


600 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Кујна / Комплетна кујна

Вчера 13:00Kancelariski mebel

Se prodavaat tri skafcinja i fiokar, pogodni za koristenje i vo kance...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

Вчера 13:00Средување / Чистење Дворови / Подруми / Кровови

●Средување на напуштен двор✅️ ●Кроење, оформување и косење на истио...


6.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градина / Останато

Вчера 13:00Страна 1 од 68

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам